Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אוטומטי לרווק 13-15K

Iftah Gadon
שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב אני חדש כאן בפורום אז קודם כל נעים מאוד לכולם..

אני רוצה לקנות רכב והאמת אני לא מבין כמעט כלום ברכבים.אציין גם שלא קניתי אף פעם רכב..אשמח להמלצות על רכבים לפי הנתונים שאני ארשום.

הנתונים:

שימושים:נסיעות לעבודה וחזרה.המרחק מהבית שלי לעבודה הוא כ-22 ק"מ.בנוסף נסיעות לסופר כפעמיים בשבוע בערך.המרחק בערך כ-5 ק"מ.כמובן שמדי פעם לפעם יכולות להיות נסיעות לקניות, סידורים, משפחה וכו'.המרחקים אמורים להיות בערך 10 ק"מ פלוס מינוס.

ידני או אוטומט:רק אוטומט!

כמות אנשים ברכב:אני רווק והרכב אמור לשמש בעיקר אותי.

תקציב:יש לי כרגע 13K אולי אני יכול להוסיף עוד 2K.בעניין התקציב יש לי קודם שאלה האם מישהו יודע אם בתקציב הזה הסבירות היא יחסית גבוהה שאני כן יכול למצוא רכב אמין שלא יגיע הרבה למוסך לפחות לשנתיים הקרובות? או ששווה לי להגדיל קצת את התקציב?ואם כן לכמה? אני כמובן מבין שזה לא מדע מדוייק וכמו שאפשר למצוא רכב מצויין בזול אפשר גם ליפול על רכב לא טוב שעלה הרבה.אבל אשמח לקבל יותר מידע בנושא.

תודה רבה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש דייהטסו סיריון או יונדאי גטס עדיפות לרמות איבזור gli/glx/gls.

רכבים פשוטים ונחשבים לאמינים.

מדובר על רכבים ישנים כך שמידי פעם יכול להיות איזו תקלה אך לא בהכרח יקרה, עניין של מזל ואיך טיפלו ברכב.

תבקש לראות היסטורית טיפולים לפחות של הבעלים הנוכחים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.ולשימושים שרשמתי בהודעה הראשונה תקציב של 13K-15K יכול להספיק לרכב אמין וטוב? כי האמת שאני מתלבט בנוגע לתקציב האם להוסיף עוד כמה אלפים וככה יהיה לי יותר סיכויים למצוא רכב עם אולי פחות קילומטראז', בלאי, מצב מכני וכו'..עד כמה חשוב הקילומטראז וכמות ידיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב המכני יותר חשוב מקילומטרז' וידיים (עם זאת לא הייתי קונה רכב יד 4+ או רכב שנושק ל 200KKM).

מצב מכני = הרכב טופל בזמן ולא עבר הזנחה, מוכר נורמאלי ישמור קבלות מטיפולים ויראה לך אותם.

כמובן שיש סימנים מובהקים שיגידו לך לברוח מהר, לדוגמה אם אתה פותח מכסה מנוע ורואה מי ברז במיכל עיבוי או בודק שמן והמדיד מראה שיש בקושי 2 טיפות...

את הכמה אלפים שאתה רוצה להוסיף תשמור ליישור קו אחרי הקנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לקחת בחשבון שברכב ישן יכולים להיות הפתעות מידי פעם.

לכן גם אני הייתי משאיר את אותם האלפים בצד למקרה של הפתעות, כי אלפיים שקל יותר לא יקדמו אותך בכמה שנים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה הכי חשוב מצב הרכב, פחות הדגם לדעתי. כמובן שמה שאמרו לך פה עדיף אבל העיקר שאתה בודק טוב מה אתה קונה שלא תיפול על חתול בשק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ברוך הבא לפורום.

עם תקציב של כ-13K הייתי ממליצה לך לגביל את הרכישה ב- 8K, כ2000-2500 ש"ח לביטוחים ואת היתר ליישור קו. את ה-2000 שרצית להוסיף כדי למתוח ל15 תשמור בצד להפתעות.

עם השימוש שאתה מתאר לצריכת הדלק אין כל כך משמעות, עדיף לקנות רכב שצורך עוד ליטר או שניים ל100 ק"מ מאשר לחסוך כמה עשרות שקלים בחודש ולשלם הרבה יותר במוסכים בהפתעה.

תתמקד ברכב מטופל כמו שצריך ולא אחד שתוחזק בשגרת שבר (נכנס למוסכים רק כשמשהו מתקלקל), כדאי לשאול את המוכר כבר בטלפון על שגרת הטיפולים ואיפה טופל ותראה אם הוא מגמגם בתגובה או שיש לו תשובות קונקרטיות.

בנוסף לרכבים הנהדרים שהומלצו על כה, הייתי מוסיפה (מניסיון טוב) גם פיאט פונטו ספייס עם הגיר הרציף בלבד (מה שמייחד את הדגם הספציפי זה הספק של 80 כ"ס, נקרא ELX או דיינמיק, תלוי בשנתון, אבל יש עוד טריק קטן לפני שתראה את רישיון הרכב: הדגם מגיע עם כריות במשענות ראש ולא רשת פלסטיק).

חשוב מאוד לשים דגש על היסטוריית טיפולים מסודרת, שימוש בנוזל קירור ולא מים. לא הייתי ננעלת על הדגם הזה כי מאוד קשה למצוא אקזמפלר ראוי, אבל יש עוד כמה שמורות ואפילו מטופלות במורשה.

אם אתה לא נעול על רכב קטן, הייתי מכניסה גם משפחתיות למשוואה, המטרה היא רכב שמור ככל הניתן במגבלת התקציב, אל תנעל על דגם אחד.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי חברים,

יכול להיות שאני יכול להגדיל את התקציב ל20K.. על איזה רכב יד 2 אוטומט אתם ממליצים בתקציב הזה ולשימושים שלי בו הנ"ל?

כמובן חשוב שגם יהיה חסכוני בדלק ככל הניתן

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...