Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי שיכול להכיל 3 כסאות בטיחות! ☺

AyeletST
שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכולם,

אחרי שנברתי לא מעט בפורום יקר זה ולא הצלחתי למצוא תשובה חד משמעית אודה לעזרתכם.

בשעה טובה אני בהריון (תאומים! :-D ) ובנוסף יש עוד ילד בן 3, אני מחפשת רכב שניתן יהיה להכניס בפנים כיסאות בטיחות עבור כל הילדים*.

אשמח לשמוע (במיוחד מאלו שברשותם..) באילו רכבים אצליח להכניס 3 כסאות בטיחות במושב האחורי ?

כמובן שחשוב שיהיה גם תא מטען גדול.

תקציב, כ 50K.

תודה רבה

איילת

*ברשותי 2 כיסאות ( אינגלזינה 43 ס"מ , גרקו 47 ס"מ ) ואני מתכוונת לרכוש כיסא נוסף עבור "הגדול" ( של בריטקס - רוחב 49).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה והעיקר שיעבור בצורה חלקה.

מה האופן שבו את מתכננת לסדר את הכסאות אם יצא לך לשחוב על זה?

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה!

נשמע כמו רנו סניק או גרנד סניק בנזין. לגרנד 7 מקומות, לסניק הרגילה רק 5.

משנת 2011 גרסת הבנזין הגיעה עם מנוע וגיר רציף של ניסאן. אמור להיות די אמין בסה"כ.

הבנזין לא מאוד חסכוני, אבל בתקציב הזה דיזל כנראה יהיה טחון לגמרי. אם את לא נוסעת המון עדיף לשלם יותר על דלק מאשר על תקלות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו גראנד סניק שנת 2011 או 12 נראה לי בתקציב.

יש לי גם תאומים + ילדה נוספת.

ואני מצטער על הרגע שמכרתי את הרכב.

מאוד מרווח עם הכיסאות בטיחות, ולא צפוף.

היה לי ברייטקס, ג'וי, וביבי סייף.

כל מושב הוא מושב בניםרד בפני עצמן ולא ספסל אחד כמו במשפחתיות רגילות.

יש לי פה איזה שירשור על הרכב עם תמונות של הכיסאות.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אין רכב משפחתי שיכול להכיל את הכסאות הספציפיים בשורה השנייה.

מה שבכוונתך לעשות, לקנות בוסטר ענק, עוד יותר גדול מאשר כיסאות תינוק - פוסל את כל הרכבים הרגילים.

אני מציע לשקול בוסטר יותר צר. ואז, ב 50 אלף שקלים תוכלו לרכוש רנו גרנד סניק בנזין 2011-2012.

רכב נוח, בטיחותי ואמין. החסרון - צריכת דלק גדולה יותר ממשפחתית רגילה.

באותה הסניק יש אפשרות להשתמש בשורה השלישית, ואז כל המושבים הגדולים יכולים להסתדר (על חשבון חצי בגאז' ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי, זה השרשור של הרכב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=611411

ותמונות.

לעניין צריכת הדלק, לא הרגשתי צריכה מוגברת כלשהי.[ATTACH]496888[/ATTACH]tapatalk_1511038111397.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם יש לי רק 2 ילדים ולא 3, אבל אני אצטרף להמלצות על גרנד סניק - אצלי נכנסים שני הכיסאות עם מרווח באמצע לנוסע בוגר, כך שאני מאמין שגם (גם על סמך מבחנים) שכיסא נוסף גם יכנס שם.

תפקידו לחפש אחת שטופלה היטב במוסכים מורשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בגרנד סניק 139 ס"מ בין שתי דלתות בשורה השניה . הרוחב צר יותר ב 5 ס"מ ממה שדרוש כדי להכניס את המושבים בגדלים הנקובים.

ומי שלא הרגיש צריכת דלק גבוהה, כנראה 1:8.5 -1:9 משולב מבחינתו צריכת דלק רגילה לרכב משפחתי.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממוצע ל 1/10, 1/11 היה לי.

אל תשכח שברנו כל מושב זז קדימה ואחורה.

את המושב האמצעי הזזתי טיפה קדימה וככה נכנסו שלושת המושבים.

או את הקיצונים קדימה ואת האמצעי אחורה.

בכל מקרה יש משחק והם נכנסו.

אפשר לראות גם בתמונה.

עריכה אחרונה על ידי dmxsir

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה לא רואים מה רוחב כסאות בטיחות שלך במספרים. גודל מושבי בטיחות משתנה בין הדגמים, 49 ס"מ זה בוסטר גדול מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה והעיקר שיעבור בצורה חלקה.

מה האופן שבו את מתכננת לסדר את הכסאות אם יצא לך לשחוב על זה?

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

עדיפות ראשונה - 3 כסאות מאחורה.

בלית ברירה (אם לא אמצא רכב העונה לדרישותיי)- נרכוש משהו בסגנון של יונדאי I30 CW וכיסא בטיחות אחד יהיה מקדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי, זה השרשור של הרכב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=611411

ותמונות.

לעניין צריכת הדלק, לא הרגשתי צריכה מוגברת כלשהי.[ATTACH]496888[/ATTACH][ATTACH]496889[/ATTACH]

תודה. אבדוק את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איילת,

יונדאי I30cw תהיה לכם צפופה, לא משנה איפה תתקינו את המושבים. לא יהיה מקום לאדם בוגר בין שני כיסאות בטיחות כאלה גדולים בשורה השניה, וילד מקדימה זה לא בטיחותי.

מה שאתם צריכים זה מיני וואן ובוסטר טיפה יותר צר ממה שתכננת.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה לא רואים מה רוחב כסאות בטיחות שלך במספרים. גודל מושבי בטיחות משתנה בין הדגמים, 49 ס"מ זה בוסטר גדול מאוד.
כפי שאמרתי , כשכל המושבים נמצאים באותו קו, אכן יש בעיית צפיפות שאותה ניתן לפתור ע"י הזזת המושבים אחורה או קדימה (כמו המושבים הקידמיים).

וזה נותן מקום נוסף. המושבי בטיחות הם לא קופסא מרובעת, החלק האחורי צר יותר מהחלק הקידמי.

לפחות ככה אני הסדרתי עם המושבים.

בכל מקרה, לא משנה איזה רכב תבחרו, תקחו איתכם את הכיסאות ותתקינו אותם ברכב המיועד.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הכנסתי סלקלים וכיסא ל626 ומונדאו בצורה ממש מרווחת. לפלואנס וקורולה בצורה הגיונית לחלוטין ובקיה פורטה אכן היה צפוף אבל נכנס.

למעשה כל משפחתית רגילה מתאימה לתפקיד. השינוי היחיד מבחינתכם הוא קניית סלקלים חדשים... פחות מ1000 ש''ח לשלושתם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...