Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מצליח לאפס redmi note 3 xiomi

gsi16v
שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשעושים erase מהמכשיר זה לא עושה כלום.

הבנתי שזו בעיה ידועה

ראיתי על זה כמה סירטונים אך למשל כשצריך לעשות עם הווליום למעלה ולחצן הדלקה המכשיר פשוט נדלק רגיל

לעומת זאת שעושים ווליום למטה וכפתור הדלקה המכשיר נכנס למצב fastboot אך לא הצלחתי להתקדם משם.

המכשיר לא נעול בקוד, אני רק רוצה למחוק ממנו את כל הנתונים, ולא לצרוב רום מחדש

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שfastboot זה לחיצה למטה, לא?

גם בלחיצה למעלה זה נכנס לך לfastboot?

בכל מקרה, גם דרך fastboot אפשר לבצע מחיקה.

תתחיל לקרוא פה

https://android.stackexchange.com/questions/161103/what-fastboot-erase-actually-does

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלחיצה למעלה הוא נדלק רגיל

בלחיצה למטה/שילוב הוא נדלק על פאסטבוט

בקישור אני רואה פקודות, איך אני מגיע לזה?

למה המכשיר לא מאפס את עצמו או לא נכנס למצב הרצוי שלוחצים בקומבינציה של הווליום למעלה (99% מהסירטונים על האיפוס ממשיכים מפה)

זה לא מכשיר מאליאקספרס או גרסה לא בינלאומית, קניתי בחנות בארץ.

מוזר שלא מצאתי על כל התהליך הזה מילה אחת בעברית חוץ מאתר עם הסבר שתורגם מפורום mi בחול ולא ממש מתוארת בו הבעיה

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך על איפוס המכשיר דרך גוגל .

במידה והמכשיר מסונכרן עם גוגל ( אני מאמין שהוא מסונכרן ) , נכנסים לאינטרנט במחשב ומשם נכנסים לאתר של גוגל . מתחברים לאותו המשתמש שמסונכרן עם המכשיר. משם , בצד שמאל למעלה יופיעו כל מיני סימנים , לחץ על הריבועים האפורים . בלחיצה יפתח תפריט , גש ל " החשבון שלי " . לאחר מכן , דפדף מעט למטה , מצד ימין גש ל "מציאת הטלפון " . עכשיו יפתח מסך עם רשימת המכשירים שסונכרנו עם חשבון הגוגל המדובר . אתר את המכשיר שברצונך לאפס ולחץ עליו . יתכן ותצטרך לאשר איזושהי הודעת SMS או להקליד את הססמא לחשבון הגוגל בשנית על מנת לאמת את זהות המשתמש . במידה והקשת ססמא נכונה יפתח תפריט , האופציה האחרונה תהיה איפוס המכשיר . בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מסונכרן בגוגל וגם אם כן קראתי שזה לא ימחק את המכשיר הספציפי כי ה bootloader נעול בשיומי 3 ולכן גם לא ניתן לאפס את המכשיר מההגדרות שלו.

הגוגל רק ימחק את נתוני חשבונות גוגל אבל כל השאר ישאר (אפליקציות, שיחות, הודעות, עדכונים ושאריות של התקנות)

כן יש עליו חשבון mi.

שלחתי בקשת unlock וקיבלתי את ההודעה הבאה:

You've been granted the permission to unlock your device. Download Mi Unlock Tool at http://en.miui.com/unlock/

הורדתי את הכלי, הכנסתי את המכשיר ל fastboot

זה מאשר את המכשיר אך בסופו של דבר נותן שגיאה שהחשבון לא מקושר למכשיר ויש להכנס להגדרות>מפתחים>ולאפשר שם את החשבון.

לא מצאתי כזו אפשרות שם והמכשיר כן מקושר לחשבון לפי הגדרות החשבון וגם באתר שלהם.

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...