Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום לכם רוצה להרכיב ברכב 2DIN כרגע מותקן 1DIN בסיריון 2010

Nitzann
שימו לב! השרשור הזה בן 2337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

האישה קנתה סיריון 2010 כרגע יש מערכת ישנה 1DIN, אני רוצה להרכיב לה 2DIN, בקטע של החיוט אין לי בעיה

בקטע של לפרק את המערכת השינה יותר בעיה, רוצה כמה שפחות לפרק ולא לעשות נזק

משהו פירק את הקונסולה של הרדיו ויכול להסביר לי מה הדרך הכי קלה בחיפושים באינטרנט לא מצאתי כלום..

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב

לרוב צריך לפרק שני חלקי פלסטיק מצידי המערכת ( בעזרת מברג שטוח ובעדינות ) . אחרי שהסרנו את הפלסיטיקים ישנם 4 ברגים שמקבעים את המערכת לקונסולה ( לרוב זה יהיה בגודל 2DIN ) ומשם הכל פשוט . ממליץ לך להמתין לתגובות מבעלי ניסיון רב ממני .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המקרים אין צורך לפרק את כל הקונסולה , ספציפית ברכב שלך אני לא יודע . ממליץ לך לגשת למתקין מוסמך שיודע מה הוא עושה בכדי שלא יגרמו נזקים בהתקנה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...