Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש פתרון יצירתי לסוכך שמש לא יציב

שימו לב! השרשור הזה בן 2322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוכך השמש ברכב שלי (יונדאי גטס שנת 2006) לא מצליח לשמור על מיקומו כאשר הוא מוצמד לתקרת הרכב. בכל פעם מחדש הוא משתחרר ונופל לכדי מצב מאונך כשאין דרך להשאיר אותו במצב ברירת המחדל, בצמוד לתקרת הרכב, באופן קבוע.

יש דרך יצירתית להשאיר אותו במצב בו הוא אמור להיות בהנחה שאני לא מעוניין שיירד למטה? כפי שאפשר לראות היה נסיון של בעלי הרכב הקודמים לקבע אותו עם מגנט שמחובר גם לסוכך וגם לתקרת הרכב וזה לא ממש צלח. אני אישית חשבתי על סקוץ' שכזה - השאלה אם זה יהיה חכם ...

מצ"ב סרטון שמציג את הבעיה -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מגנט איכותי יכול להיות פתרון טוב, אתה יכול לנסות לדחוף מגנט קטן וחזק מתחת לדיפון של הגג עד לנקודה הרצויה, וככה הוא ישאר שם בלי דבק שמתפרק.

ועל הסכך שמש תשים עוד מגנט או חתיכת מתכת.

יש גם באייס סקוץ' של 3M שהוא מאוד מאוד חזק ולא רגיל, צבע שחור. אם מסתכלים עליו מקרוב הוא בצד אחד מלא חורים ובצד השני ממש כמו גולות כאלו, והדבק שלו גם די חזק , אולי שווה נסיון.

בלי קשר זה נראה שיש התנגדות די רצינית לסכך שמש, ויונדאי גטס זה רכב די נפוץ בארץ , תעשה סיבוב בפירוקיות ותקנו אחד נורמלי, בורג שתיים וזה בחוץ.

או שתקנה אחד חדש ב 130 ש"ח מאיביי אני מצרף לינק :

לינק

עריכה אחרונה על ידי dprt

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני שנתיים מגן שמש חדש מקורי לגטס ב 170 ש"ח ביונדאי שופ.

במחיר כזה לא שווה להתעסק עם קומבינות ותיקונים.

כמו כן אם יש לך את הדור הישן - יש לי מגן שמש צד נהג במצב תקין לגטס, מה ששבור זה החלק האובלי הקטן שמתברג לגג, החלק עם חורים לשני ברגים. למסירה בחינם, את החלק השבור תוכל להעביר משלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...