Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי התוכנית האחרונה 'עולם הרכב' של ערוץ הספורט

lolmit
שימו לב! השרשור הזה בן 2344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

1. בתוכנית האחרונה דובר על האסטרה החדשה והבחור שם החמיא לה מאוד , זה היה נראה על גבול המכור. האם הוא הפריז שם לדעתכם?

2. האם זה נכון שיש צמיגים שחוסכים בדלק?

3. שאלה בונוס: האם מישלין של הצמיגים זאת מישלין של המזרנים ?

4. שאלה בונוס 2 : במידה וכן, מדוע אין להם משווק רשמי בארץ?

עריכה אחרונה על ידי lolmit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם צמיגים חסכוניים יותר מאחרים, וזה בדרך כלל בא על חשבון אחיזה. צמיג אוחז יותר -> יותר חיכוך עם הכביש -> יותר אנרגיה שמתבזבזת.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

1. בתוכנית האחרונה דובר על האסטרה החדשה והבחור שם החמיא לה מאוד , זה היה נראה על גבול המכור. האם הוא הפריז שם לדעתכם?

2. האם זה נכון שיש צמיגים שחוסכים בדלק?

3. שאלה בונוס: האם מישלין של הצמיגים זאת מישלין של המזרנים ?

4. שאלה בונוס 2 : במידה וכן, מדוע אין להם משווק רשמי בארץ?

1. חלק לא מבוטל מכתבות הרכב בארץ מכורות, זה לא תופעה חדשה במיוחד, זה ככה כבר קרוב ל20 שנה.. כך שלא הייתי מתפלא מידי.

2. אף צמיג לא חוסך בדלק, אבל יש צמיגים שיבזבזו לך יותר דלק ויש כאלה שפחות.

3. זה המישלין של המסעדות.

4. כי אוכל כשר זה איכסה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע רגע.

יש תוכנית רכבים בערוץ הספורט? משהו שברמה נורמלית מלבד להגיד "יונדאי זה רכב פח עם ציון 10?", כלומר התוכנית היא אובקטיבית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. חלק לא מבוטל מכתבות הרכב בארץ מכורות, זה לא תופעה חדשה במיוחד, זה ככה כבר קרוב ל20 שנה.. כך שלא הייתי מתפלא מידי.

2. אף צמיג לא חוסך בדלק, אבל יש צמיגים שיבזבזו לך יותר דלק ויש כאלה שפחות.

3. זה המישלין של המסעדות.

4. כי אוכל כשר זה איכסה.

מישלין של המסעדות זו מישלין של הצמיגים.

אני לא יודע אם זה סתלבט כשאתם אומרים שמישלין החברת צמיגים זאת מישלין של המסעדות , בכל מקרה אני די בטוח שמישלין שמייצרת את הצמיגים זאת אותה אחת שמתעסקת במזרנים .

לא ציפיתי שתצוף הספמה כזאת :\

ואיך פועל העניין עם צמיגים שיבזבזו יותר וכאלה שיבזבזו פחות?

שם הם לקחו וולו V40( אם אני לא טועה) אחת שחורה ואחת לבנה ובשחורה שמו צמיגים פחות טובים ואיכותיים ובלבנה שמו יותר איכותיים והם טוענים שבאותם תנאי דרך הם השיגו 3 ליטר חיסכון עם הצמיגים האיכותיים יותר לעומת הפחות איכותיים ...

עריכה אחרונה על ידי lolmit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. איך הכל התחיל?

הדירוג החל כתחבולה שיווקית על ידי חברת הצמיגים "מישלן" בשנת 1900. הוא יצא לאור כמדריך חינמי לבעלי מכוניות בתחנות דלק ומוסכים, וכלל מידע על מקומות לחלקי חילוף בדרכים, וגם המלצות על מקומות לאכול ולישון בהם בדרכים.

2. "תמיד תהיה לנו את פריז..."

בשנת 1926 החל המדריך להתפרסם במתוכנתו הנוכחית והעניק כוכבים למסעדות. בהתחלה דורגו בו מסעדות מחוץ לפריז בלבד, אך ברגע שהמדריך תפס תאוצה גם היא נכללה בו.

3. סוגי הדירוגים

קיימים שלושה סוגי דירוגים לאיכויות השונות של המסעדות. מספר הכוכבים קובע את הרמה הכללית של המסעדה:

• כוכב אחד מסמל "מסעדה טובה מאוד ברמתה".
  • 2 כוכבים מסמלים "בישול מצוין, ראוי לעיקוף בדרך".
  • 3 כוכבים מסמלים "מטבח יוצא מן הכלל, ראוי לנסיעה מיוחדת".

4. המידע שבפנים

עמוד המסעדה במדריך כולל את שם המקום, שם השף, רמת מחירים והמלצות על מנות דגל ויינות מיוחדים.

5. לא רק גורמה

קיים סימון מיוחד למסעדות עממיות המעניקות תמורה לכסף ושמו Bib gourmand. בנוסף קיים סימון גם למסעדות בעלות אווירה נעימה במיוחד.

6. מי קובע?

מבקרי המסעדות של המדריך מגיעים למסעדות ללא התראה. הם אוכלים את מנות הדגל של המסעדה, ורק בתום הארוחה והתשלום מזדהים, לשם ביקור במטבח ושיחה עם השף ו/או הבעלים של המסעדה. המבקרים נדרשים לידע רב בתחום הקולינריה, היין והמסעדנות, ולאחר הקבלה לעבודה עוברים הדרכות נרחבות ומעמיקות בנושאים שונים.

7. ומה עוד?

מלבד המלצות על מסעדות כולל המדריך גם מידע תיירותי, מפות עירוניות ושפע של מידע שימושי לנהגים.

8. השף עם הכי הרבה כוכבים

בשנת 2007 הפך השף הצרפתי ז'ואל רובושון לשף בעל מספר כוכבי המישלן הרב ביותר בעולם לכל 17 המסעדות שבבעלותו.

9. השפעה חיובית או שלילית?

מדריך המישלן נחשב לבעל השפעה עצומה על הצלחה של מסעדה. מסעדות שנכנסות למדריך נהנות מפרסום וכבוד רב וצבירת לקוחות חדשים. איבוד כוכב עולה למסעדה לעיתים רבות בירידה במספר הלקוחות וצמצום ההכנסות.

10. ובארץ?

כרגע אין אף מסעדה האוחזת בעיטור כוכבי מישלן.

מקור http://food.nana10.co.il/Article/?ArticleID=889720

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל תכנית רכב ישראלית מפרסמת את אלה שנותנים חסויות.

ורק תכניות רכב?

מישהו שם לב במירוץ למיליון כמה משבחים את מובילאיי?

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל תכנית רכב ישראלית מפרסמת את אלה שנותנים חסויות.

ורק תכניות רכב?

מישהו שם לב במירוץ למיליון כמה משבחים את מובילאיי?

לצערי הרב ראיתי 5 שניות שבהן זוג ישב במונית, הבחורה אמרה "מזל שיש מוביליי אני מרגישה ממש בטוחה עכשיו"

עלה לי השניצל חזרה לגרון, מהר מאוד העברתי לנרקוס ונרגעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...