Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב יוצא ליסינג " השבחת רכב" משמעויות מבחינת סחירות עתידית

corola98
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

לקחתי היום קיה סיד לבדיקה באחד המכונים המומלצים בפורום.

חשוב לציין שהלכתי לבד ללא נציג חברת הליסינג

להפתעתי הבדיקה הייתה זהה כמעט לזו שמסרה לי החברה ( ממכון אחר)

מבחינה מכנית, הרכב תקין לחלוטין

מבחינת מרכב : הרכב עבר תאונה קלה מאחורי דלת אחורית שתוקנה דיי ברשלנות ( גימור גרוע).

מה שמטריד אותי זה בעיקר שיטת ההשבחה של החברה מסתבר שכנראה אם יש כמה שריטות או שפשופים פשוט צובעים את כל החלק.

במקרה שלי שני צידי הרכב צבועים: דלתות וכנפיים ואפילו טמבונים ( מככסה מנוע, גג, ודלת תא מטען לא צבועים).

במכון נמסר לי שאין עדות לתיקונים ( מלבד הכנף האחורית) אלא צביעה בלבד

עברתי איזה 10 רכבים במגרש וכולם באותם מצב ( סימני צביעה רשלנית עם שאריות על הגומיות והפנסים אפילו את הצילינדר בדלת נהג צובעים בלי לשים עליו מדבקה)

בתור אחד מתכוון להחזיק את הרכב לפחות 4 שנים ויותר האם לצביעה זו משמעות רצינית?

הרכב עם 60,000 ק"מ ומכנית תקין לחלוטין בנוסף מקבל אחריות ל 3 שנים

עריכה אחרונה על ידי corola98
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המראה האסטטי של הרכב חשוב לך כנראה שעדיף לקחת רכב אחר. ה"שבחה" שהם עשו לרכב כנראה שלא תחזיק זמן רב מדי . בסופו של יום הם מנסים להוציא את הרכב מהמגרש בהוצאה הכי קטנה שאפשר ומן הסתם הם חסכו על עבודת הצביעה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רק במגרשי ליסינג, לא תמצא משהו אחר - כולם עוברים השבחה לפני המכירה. הרכב הספציפי במצב טוב ועם קילומטראז' לא גבוה. אם המחיר מתחשב בהיותו רכב ליסינג, אני ממליץ לך לקנות אותו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלה המקורית על סחירות הרכב.

עכשיו הוא בן 3, אתה מתכוון להחזיק ברכב 4 שנים נוספות. רכב בן 7 שהיה בליסינג 3 שנים, הסחירות שלו תהיה נמוכה בכל מקרה, עם השבחה או בלי.

לפני 4 שנים עזרתי לידידה במציאת רכב במגרשי ליסינג. הרכב שנקנה היה פורד פוקוס מהשכרה, שגם הוא עבר השבחה ( צביעה של כל מי חלקים מסביב ). עברו להם 4 שנים והרכב עדיין נראה טוב. הצבע לא התקלף.

מצאת רכב מחברת ליסינג במצב מכני טוב - גם זה לא מובן מאליו.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה הזאת אני " שקט" הבדיקה שלי יצאה נקייה לגמרי מבחינה מכנית, מקבל אחריות ל 3 שנים ( גיר ומנוע) , קמ סביר וכו' החשש העיקרי הוא התקפות הצביעה החפרית. פשוט עברתי רכב רכב ואין אחד בלי סימני צבע על הגומיות וחלקי הפלסטיק. כולל הצילינדר . היחידים שנקיים זה אלו שמוצגים כ 0 ק" מ

Sent from my MI 5s using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה שהלכת למגרשי ליסינג? ממון? מחיר?

אני בטוח שתוכל למצוא רכב נקי מאדם פרטי. יש רכבים מלוקקים, אבל המחיר לא כמו במגרש ליסינג, ללא ממון ואחריות.

הסיכויים למצוא במגרש ליסינג רכב שלא עבר השבחה הם בערך כמו למצוא בתולה במכון ליווי.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הדימוי, הסיבה שהלכתי היא שאני מכיר " חבר של חבר" שעובד בחברת הליסינג. בנוסף השוק של יד שניה כל כך קשה , המון סוחרים והמון מספרי חצי אמת. לא מימון כי אם "עלות תועלת" רכב בן 3 עם 60,000 קמ במחיר של כ 65 אלף שח קשה למצוא ביד פרטית מה גם שאין מבחר גדול בלוח סדר גודל של 5 רכבים שבאים הולכים. כנראה שבקיה סטיישן חברות הליסינג שולטת ( מרבית הרכבים שנמכרו מהדגם נמכרו לליסינג). עבר הליסינג לא מפריע לי לאור טווחי הזמן שאני מחזיק רכבים ב 12 שנה האחרונות החזקתי 2 רכבים שנרכשו ממכרים וזה יהיה השלישי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מעיניין ההשבחה נשמע כמו רכב טוב. יש סיכוי שצבע יתחיל להתכלף אחרי כמה שנים, מקסימום אפשר לצבוע שוב . מה שכן המחיר בו תמכור את הרכב בהמשך יהיה דומה למחיר של רכבים דומים מליסינג, כלומר ירידת ערך תהיה גבוה מרכב זהה מיד פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה המצב בשוק יד 2, אני חושב שהעסקה טובה במובן עלות/ תועלת + הרכב במצב טוב בסך הכל. גם אם תצטרך לתקן צבע בעוד כמה שנים, שווה לקחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הדימוי, הסיבה שהלכתי היא שאני מכיר " חבר של חבר" שעובד בחברת הליסינג. בנוסף השוק של יד שניה כל כך קשה , המון סוחרים והמון מספרי חצי אמת. לא מימון כי אם "עלות תועלת" רכב בן 3 עם 60,000 קמ במחיר של כ 65 אלף שח קשה למצוא ביד פרטית מה גם שאין מבחר גדול בלוח סדר גודל של 5 רכבים שבאים הולכים. כנראה שבקיה סטיישן חברות הליסינג שולטת ( מרבית הרכבים שנמכרו מהדגם נמכרו לליסינג). עבר הליסינג לא מפריע לי לאור טווחי הזמן שאני מחזיק רכבים ב 12 שנה האחרונות החזקתי 2 רכבים שנרכשו ממכרים וזה יהיה השלישי .

גם אני הייתי באותו סרט.

הלכתי בגלל חבר של חבר שעובד בחברת ליסיניג.

קיבלתי אישור שהרכב במצב טוב ואין הפתעות.

וגם לקחתי את הרכב למכון בדיקה שנתן אישור שאין דברים חריגים ברכב.

בפועל אחרי שנה שיצא לי להכיר את הרכב גיליתי שהוא עבר תאונה קשה ויש מספיק עדויות שנגרם נזק.

החבר לא היה מודע לזה כי אין לו מידע על כך והמכון בדיקה מקבל כסף מהצד ונותן בדיקות שיקריות.

כך שאל תסמוך על אף אחד כאן.

אם חשוב לך לקבל רכב נקי ויפה אסטטית אז תחפש יד ראשונה ביד2.

ואם אתה צריך רכב לנהיגה ופחות מעניין אותך המצב שלו (אסטטית) אז תנסה למצוא רכב מעניין

וקח אותו לבדיקה אצל מכונאי פרטי.

רק ככה תקבל תמונה אמיתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אפשר לצבוע מחדש בצורה נורמלית.

אם המחיר מתאים לך, הק"מ הגיוני, המצב המכני מצוין ומבפנים הרכב שמור ונראה טוב - אז סע לשלום.

אלה רכבים שאפשר לנסוע עליהם זמן רב, אמינים מאוד, סוסי עבודה אמיתיים. בעוד 5-6 שנים כשתמכור, הרכב יהיה שווה מעט מאוד ואף אחד לא יתקטנן איתך על צביעה מכוערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות הצביעה בתהליך ההשבחה של חברות הליסינג מחפירה. לא ממסכים כלום. אחרי זמן מסויים, ניתן לראות קילופים אם ההכנה לא היתה איכותית......אני ברחתי משם כל עוד נפשי בי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...