Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מקום לעבודת CNC קטנה

Style
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קשה לתמחר כשאין אפילו מידות כלליות.

לקנה מידה לחתוך פח של 3000x1500 עובי 6 נירוסטה ל 4 חתיכות כשבסך הכל היו 96 חורים בקוטר ן מ"מ לקחו לי 1100 שקל לפני מע"מ חומר שלי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני אני ממליץ לך לבדוק את האופציה הסינית.

ברוב המקרים שבדקתי, בארץ מדובר במפעלים שלא יעצרו "פס ייצור" בשביל עבודות קטנות כאלו, וכאשר יעשו זאת - ידרשו מחיר בהתאם. (לא מאשים אותם חו"ח, אתה פיצוחים עבורם)

היחידים שעשו עבודות כאלו במחירים סבירים הם בעלי מלאכה - בדר"כ עובד אחד או שניים - שממוקמים באזורי תעשייה. אם תרצה, עבדתי עם אחד כזה בת"א שאשמח להמליץ עליו בחום. בחברה הקודמת ייצר עבורנו סדרה קטנה במהירות הבזק, וגם היה "המשפץ הרשמי" כאשר נזקקנו לעשות תקונים ושינויים של הזמנות מסין.

אם תרצה לבדוק מול יצרנים בסין אשמח לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שתוכל לקבל הצעת מחיר עבור ייצור של 10 יחידות מהסינים על סמך 'השרטוט' שצירף פותח האשכול ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלקים בקישור שצירפת אינם מתאימים לעיבוד על מחרטה אלא על כרסומת ואכן במקרה הזה על כרסומת CNC. הקבצים האלה אינם קבצי עבודה לייצרן כלומר שרטוט ייצור. נראה על פניו שכול ייצרן שתפנה אליו כנראה ינפנף אותך :-(

ראה דוגמא לשרטוט עם מידות. שרטוט ייצור צריך להיות 'קצת' יותר מפורט.

קבלתי, אני אוסיף שרטוט עם מידות בקרוב.

אם אתה מעוניין אתמחר לך את החלקים ביום ראשון (אני עובד במפעל לעיבוד שבבי ביבנה).

תשלח לי את המודלים שיש לך (לא חייב שרטוט).

נשלח בפרטי.

אחרי שפתחתי אין מידות אבל אלה חלקים לכרסום ועדיף cnc.

מה העובי (אולי ניתן לחתוך בלייזר)?

3 עד 5 מ"מ.

ברוב המקרים שבדקתי, בארץ מדובר במפעלים שלא יעצרו "פס ייצור" בשביל עבודות קטנות כאלו, וכאשר יעשו זאת - ידרשו מחיר בהתאם. (לא מאשים אותם חו"ח, אתה פיצוחים עבורם)

היחידים שעשו עבודות כאלו במחירים סבירים הם בעלי מלאכה - בדר"כ עובד אחד או שניים - שממוקמים באזורי תעשייה. אם תרצה, עבדתי עם אחד כזה בת"א שאשמח להמליץ עליו בחום. בחברה הקודמת ייצר עבורנו סדרה קטנה במהירות הבזק, וגם היה "המשפץ הרשמי" כאשר נזקקנו לעשות תקונים ושינויים של הזמנות מסין.

בדקתי מול מפעל סיני אחד וה-MOQ הינו 100 יחידות. כרגע אני לא מעוניין בייצור בסדר גודל כזה.

אני בהחלט אשמח לשמוע ממך על העובד מלאכה שאתה ממליץ עליו, וכמו כן אשמח בכיף לבדוק מול

עוד יצרנים סיניים, אם תוכל לעזור בכך.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי Style

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3-5 מ"מ תחתוך בלייזר. כשאתה מדבר עם החותכים למיניהם תגיד שאתה מתכנן סידרה קטנה לבדיקת היתכנות ותן צפי לכמויו אם זה יצליח. פתח דפי זהב ותתחיל להתקשר.

עריכה: אני לא יודע אם יחתכו לך חורים בכזה קוטר אבל אם אתה מבריז אותם אז שיחתכו כ 2 מ"מ יותר קטן ותעבור עם מקדח אחרת תשבור מברזים. אם הם לא יכולים לחתוך חורים כל כך קטנים תחתוך בחלק אחד חורים הכי קטנים שאפשר ותשתמש בו כשבלונה לסמן את השאר ואז לקדוח ולהבריז.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. התחלתי לחפש. בינתיים עושה רושם שניתן לעשות חיתוך עובי עד 4 מ"מ בעזרת לייזר.

לייזר יהיה זול יותר מ-CNC משמעותית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהכיה זול משמעותית וניתן לחתוך גם עוביים הרבה יותר גדולים (תלוי במכונה כמובן). אני חותך פחי נירוסטה 8 ו 10 מ"מ בלייזר באופן שוטף אצל כמה חותכים בלי בעיה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי לשני מקומות שונים והם אמרו שיכולים עד 4 מ"מ. אשמח לשמוע על מקום שמסוגל ליותר.

שים לב שהדרישה היא חיתוך סגסוגת אלומיניום מסדרה 6xxx או 7xxx. בגדול צריך שהחלקים יהיו עמידים מאוד תחת עומס, וויברציות וחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי לשני מקומות שונים והם אמרו שיכולים עד 4 מ"מ. אשמח לשמוע על מקום שמסוגל ליותר.

שים לב שהדרישה היא חיתוך סגסוגת אלומיניום מסדרה 6xxx או 7xxx. בגדול צריך שהחלקים יהיו עמידים מאוד תחת עומס, וויברציות וחום.

לא כול הייצרנים מחזיקים מלאי של אלומיניום כפי בקשתך לכן לדעתי לך על סגסוגת 6061.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי אלומיניום (אני חותך נירוסטה) אבל תבדוק סרי מתכות בקריית מלאכי שבאתר שלו כותב אלומיניום עד 6 מ"מ, LCS בעפולה, עגם בחיפה, מ. חיבה בחולון ויש עוד הרבה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...