Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מצמדים ב- Audi A1 DSG7

shlomi_e11
שימו לב! השרשור הזה בן 1974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

הרכב- אאודי A1, מנוע 1.4tfsi 122hp, שנת 2011.

הרכב עם 81,000 ק״מ, מכטרוניק הוחלף בקמפיין בשנת 2013, מצמדים מקוריים (!!).

לאחרונה מתחילים רעשים מתכתיים לפעמים, כמו חיכוך של דיסקיות.

בנוסף, לפעמים (לא תמיד) יש רעידות בתחילת נסיעה, בין הילוכים 2-3 ובין 4-5.

לדעתי המצמדים בסוף חייהם, לכן אני בודק בינתיים סוגים, מחירים ומוסכים. אני נוסע ממש מעט ככה שזה לא הכי דחוף.

באתר של Luk ביצעתי חיפוש לפי דגם הרכב, ומצאתי שני מק״טים של סט מצמדים:

הראשון 602-0001-00

Clutch Kit LuK RepSet 2CT

מתאים למק״טים:

AUDI 0AM 198 140 C

AUDI 0AM 198 141 C

AUDI 0AM 198 141 D

AUDI 0AM 198 141 F

AUDI 0AM 198 141 G

AUDI 0AM 198 141 K

AUDI 0AM 198 141 L

השני 602-0006-00

מתאים למק״טים:

AUDI 0AM 198 140 A

AUDI0 AM 198 141 P

AUDI 0AM 198 141 T

עכשיו השאלות:

1. מה המק״ט של הסט המומלץ לרכב הזה? קראתי שיש גרסה חדשה של מצמדים מחוזקים ועמידים יותר. איך מבדילים בין הגרסה החדשה המחוזקת לגרסה הקודמת?

2. מה ההבדל בין שני הסטים האלה?

3. איפה מבצעים החלפה של המצמדים? בינתיים מצאתי את מרכז הגירים בחולון, תמורת כ-3,500₪ למצמדים של Luk (לא ידוע איזה מקט בדיוק והאם מדובר בגרסה החדשה/קודמת). בנוסף קראתי שמוסך רון מבצע את זה תמורת כ-4,500₪.

4. כמה עוד אפשר לסחוב ככה את המצב הנוכחי? האם אני עלול להיתקע באמצע הדרך, או שארגיש לפני? והאם יכול להיגרם נזק למכטרוניק?

5. האם מתקינים בארץ סט מצמדים שח יצרנים אחרים, חוץ מחברת Luk?

תודה!

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין באמת גרסה מחוזקת. זו אגדה אורבנית.אם תראה היסטוריה אז כל חצי שנה יוצאת רויזיה חדשה. כבר כמה שנים. זה אומר משהו ? לא בהכרח. ולכן לכל מקצוען שתלך יהיה בסדר גם אם זה לא הרויזיה הכי האחרונה. אני יותר סומך על מוסך רון , אבל זה אני.

היו בפורום דיווחים של נהגים שבסוף נתקעו אז אני לא יודע באמת כמה קמ אפשר למשוך עם זה אבל 84K קמ זה בהחלט מכובד ויפה לגיר הזה.

איפה שכן ראיתי קלאץ מחוזק זה למנועי 2.0 ואנשים שעושים שיפורים של stage 1 ו 2 יש אופציה לייבא מארה"ב קלאץ שלטענת החברה (חברה פרטית) עומד במומנט הרבה יותר חזק ממה ש vw מספקים. אבל זה סיפור אחר. יש אחד בפורום ואגית שעשה החלפה מצולמת של כל התהליך .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל גיסי קלאצים החזיקו כמעט 100 ק"מ לפני שהוחלפו אצל רון.

גם שם היה מנוע 1.4 122 כוח סוס.

זה מבאס להחליף קלאץ בק"מ כזה. כל החסכון וההנאה מתגמדים לנוכח הצורך להוציא 4500 שקל על תיקון.

להשוואה עם נבלה אחרת - ב-306 שהיתה לנו, גיר שופץ אחרי 150,000 ק"מ בערך והרכב היה בגיל 17 (היום העלות גם נמוכה יותר).

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הייתי מעדיף אצל רון, בגלל המקצועיות, הכרת הרכב, וביצוע הכיולים לאחר

ההחלפה עם תוכנה יעודית.

בברכה - רפי לין

אני על לאון 1.8 שנת 2011, הקלאצים המקוריים הוחלפו בקריאה היזומה בערך כשהרכב היה עם 30,000 ק"מ ואכן לפני ההחלפה לעיתים היו רעידות בין הילוך ראשון לשני שנעלמו לאחר ההחלפה. הרכב עם סטטיג 1 ממש מייד לאחר סיום ההרצה. כעת הרכב עומד על 165 אלף קילומטרים, עדיין עם אותם קלאצים מהקריאה היזומה שאין לי ספק שהעמידות שלהם באמת גבוהה יותר וכעת יש מידי פעם רעידות במעבר מהילוך ראשון לשני וגם לי ברור שבקרוב יהיה צריך להחליף את הקלאצים. הבלאי תלוי המון בסגנון הנהיגה, מי שמחפש כל הזמן לפתוח חזק בוודאי ימצא את עצמו עם בלאי גבוה יותר. במקרה שלי אין לי ספק שהבלאי הכי משמעותי הוא בגלל שנתקעים בפקקים ומזדחלים בקצב של עצור וסע במהירות צב וזה בטוח מגביר מאוד את הבלאי של הקלאצים. ברכב שלי גם בחרתי להתקין תוכנת גיר ברגע שיצאה לשוק התוכנה לגיר DSG7 התוכנה אמורה להגביר את ההצמדה של הקלאצים ובכך אולי להגביר את אורך החיים שלהם. בכל מקרה לפי הקילומטרז שאתה מציין עושה רושם שאתה שוחק את הקלאצים די מהר, עובדה שזה על רכב בעל פחות מומנט וכוח משלי ועדיין הגעת למצב בו נדרשת החלפת קלאצים ואמי מניח שמדובר באותם קלאצים כמו בלאון אבל אולי אני טועה. בכל מקרה אני אכן מתרשם שמוסך רון הוא הכתובת המתאימה לביצוע ההחלפה ומניח שגם אני אגיע אליו בזמן הקרוב.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין באמת גרסה מחוזקת. זו אגדה אורבנית.אם תראה היסטוריה אז כל חצי שנה יוצאת רויזיה חדשה. כבר כמה שנים. זה אומר משהו ? לא בהכרח. ולכן לכל מקצוען שתלך יהיה בסדר גם אם זה לא הרויזיה הכי האחרונה. אני יותר סומך על מוסך רון , אבל זה אני.

היו בפורום דיווחים של נהגים שבסוף נתקעו אז אני לא יודע באמת כמה קמ אפשר למשוך עם זה אבל 84K קמ זה בהחלט מכובד ויפה לגיר הזה.

איפה שכן ראיתי קלאץ מחוזק זה למנועי 2.0 ואנשים שעושים שיפורים של stage 1 ו 2 יש אופציה לייבא מארה"ב קלאץ שלטענת החברה (חברה פרטית) עומד במומנט הרבה יותר חזק ממה ש vw מספקים. אבל זה סיפור אחר. יש אחד בפורום ואגית שעשה החלפה מצולמת של כל התהליך .

אתה יכול להעלות קישור של ההחלפה של אותו בחור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

הרכב- אאודי A1, מנוע 1.4tfsi 122hp, שנת 2011.

הרכב עם 81,000 ק״מ, מכטרוניק הוחלף בקמפיין בשנת 2013, מצמדים מקוריים (!!).

לאחרונה מתחילים רעשים מתכתיים לפעמים, כמו חיכוך של דיסקיות.

בנוסף, לפעמים (לא תמיד) יש רעידות בתחילת נסיעה, בין הילוכים 2-3 ובין 4-5.

לדעתי המצמדים בסוף חייהם, לכן אני בודק בינתיים סוגים, מחירים ומוסכים. אני נוסע ממש מעט ככה שזה לא הכי דחוף.

באתר של Luk ביצעתי חיפוש לפי דגם הרכב, ומצאתי שני מק״טים של סט מצמדים:

הראשון 602-0001-00

מתאים למק״טים:

AUDI 0AM 198 140 C

AUDI 0AM 198 141 C

AUDI 0AM 198 141 D

AUDI 0AM 198 141 F

AUDI 0AM 198 141 G

AUDI 0AM 198 141 K

AUDI 0AM 198 141 L

השני 602-0006-00

מתאים למק״טים:

AUDI 0AM 198 140 A

AUDI0 AM 198 141 P

AUDI 0AM 198 141 T

עכשיו השאלות:

1. מה המק״ט של הסט המומלץ לרכב הזה? קראתי שיש גרסה חדשה של מצמדים מחוזקים ועמידים יותר. איך מבדילים בין הגרסה החדשה המחוזקת לגרסה הקודמת?

2. מה ההבדל בין שני הסטים האלה?

3. איפה מבצעים החלפה של המצמדים? בינתיים מצאתי את מרכז הגירים בחולון, תמורת כ-3,500₪ למצמדים של Luk (לא ידוע איזה מקט בדיוק והאם מדובר בגרסה החדשה/קודמת). בנוסף קראתי שמוסך רון מבצע את זה תמורת כ-4,500₪.

4. כמה עוד אפשר לסחוב ככה את המצב הנוכחי? האם אני עלול להיתקע באמצע הדרך, או שארגיש לפני? והאם יכול להיגרם נזק למכטרוניק?

5. האם מתקינים בארץ סט מצמדים שח יצרנים אחרים, חוץ מחברת Luk?

תודה!

שלומי, כידוע לך גם לי יש גרמניה שהיא עדיין באחריות ואם תרצה יש לי מקום ליד הבית גם מיתעסק בכל סוגי הגרמניות, ניתן להגיע עם איזה חלקים שאתה רוצה והוא מבצע את העבודה עם אחריות מלאה בעלויות של חצי מהמחירים הנידרשים ב 90 אחוז מהמוסכים. במיקרה מחר אני אצלו לטיפול אז אם תרצה אשאל אותו כמה יעלה לך. הוא גם מורשה מישרד התחבורה וכל המישתמע מכך ומקצוענים שם ברמה מאוד גבוהה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי, כידוע לך גם לי יש גרמניה שהיא עדיין באחריות ואם תרצה יש לי מקום ליד הבית גם מיתעסק בכל סוגי הגרמניות, ניתן להגיע עם איזה חלקים שאתה רוצה והוא מבצע את העבודה עם אחריות מלאה בעלויות של חצי מהמחירים הנידרשים ב 90 אחוז מהמוסכים. במיקרה מחר אני אצלו לטיפול אז אם תרצה אשאל אותו כמה יעלה לך. הוא גם מורשה מישרד התחבורה וכל המישתמע מכך ומקצוענים שם ברמה מאוד גבוהה!

מעולה, שאל אותו כמה תעלה החלפת מצמדים, ואיזה מקט הוא מרכיב.

תודה!

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

לידעתך לגיר הזה יש אחריות 5 שנים , חבל שלא ביצעת החלפה לפני , בכל מקרה תפנה לצמפיון , אחרי הכל זאת בעיה ידועה , בסין נצנו 10 שנים אחריות על הגיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

מאור, שלום.

באיזה מקום ביררת?

יש לי seat altea 2009 DSG7 1.8TSI. עבר 90000 עם כמה החלפות של מכטרוניק וקלאצים (בריקולים).

כרגע יש רעשים מתחתיים כאשר כביש לא ילק וגם רעידות עד כדי מקות בהתחלת הנסיעה (במיוחד בליה).

עוד לא ביררתי אם זה בגלל קלאץ או לא.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לגבי המקט המתאים ניתן לברר רק לפי מס שלדה קיימים שלושה סוגים שונים של

ערכות מצמדים .

אצלנו במוסך מחיר החלפת מצמד של לוק כולל עבודה וכולל מעמ 4000 שח .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...