Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תהיית שרברבות - טמפרטורת מים חמים שונה בברזים שונים

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 2316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שרברבים יקרים,

בביתי שני חדרי רחצה, ומחמם מים מהיר בגז בהספק של 29Kw. במטבח, המים חמים אש . במקלחת ובאמבטיה היה ככה ככה. חם ונחמד אבל אי אפשר להגיע לחום שמוציא אותך שלוק. לאחר שהחלפתי באמבטיה את הברז מרגיל (שני שסתומי רבע סיבוב) לתרמוסטטי, המים חמים אש גיהינום גם שם כשמכוונים לטמפרטורה גבוהה.

נשארה המקלחת. המרחק שלה מהמחמם דומה. רעיונות למה זה ככה?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי nitch

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג

האם, כאמצעי בטיחות או מסיבה אחרת, צנרת המים החמים (אםפילו הקטע בתוך הברז) דקה מצנרת המים החמים? אני מניחש שגם כיוון הסיבוב של הברז החם הפוך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצנרת שרצה בבית באותו הקוטר בדיוק, מה היה בתוך הברז הקודם אני לא יודע. כיוון הסיבוב אכן הפוך כדי שלא יכנס לתוך הקיר.

במקלחון יש סוללה פנימית. הטמפרטורה שם חשובה כי זו מקלחת גשם גדולה, אז המים מתקררים קצת במהלך הנפילה.

עריכה אחרונה על ידי nitch

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאה נוספת יתכן שיש במערבל אביזר מונע כוויות ניתן לכוונון. אבדוק כשאהיה בבית עוד שבוע וחצי ואעדכן את משתתפי השרשור הרבים שמחכים בקוצר רוח.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוכבון, עדכן בבקשה, גם אצלי בבית יש בעיה דומה.

אני שניה לפני הזמנת טכנאי סופרגז.

TNX

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניטש אינו מתגורר בישראל. בהתאם לכך מערכות המים שונות, לפיכך אל תסיק מסקנות ממה שהוא יספר.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הרבה הבדלים מניסיוני, חוץ מזה שהצנרת עשויה נחושת, בניגוד לצנרת הפלסטיק בישראל.

מחממי הגז הם אותו הדבר, והברזים אותם הברזים. אולי המים בכניסה מעט קרים יותר.

פספרטו, נראה לי שאם בחלק מהברזים יש לך מים חמים מספיק, הבעיה לא במחמם הגז.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

טוב, נמצאה הבעיה, ההספק של מחמם המים אינו גבוה מספיק בשביל לחמם לטמפרטורה גבוהה בספיקה של מקלחת הגשם.

גיליתי את זה ע"י כך שהשתמשתי בצג של מחמם המים שמראה את טמפרטורת היציאה. ככל שפתחתי את הברז במקלחת חזק יותר, כך ירדה הטמפרטורה. כרגע טמפרטורת הכניסה אליו היא מעלות בודדות, אז התוצאה לא חמה מאוד. בסה"כ הוא מחמם מספיק למקלחת נעימה, אבל לא מאפשר לשלוק את עצמך כשטמפרטורת המים הנכנסים נמוכה (רוב השנה באנגליה).

אשקול שדרוג שלו בעתיד, אבל לא באמת קריטי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענייןטמ פרטורת המים החמים מעניין. בישראל הוא 60 מעלותף ובהתקנותחדשות 55.

הייתי לפני כחודשיים באיסלנד ולמדתי כי שם המים החמים מסופקים משדות גיאותרמיים בטמפרטורה של לא פחות מ-72 (או 73) מעלות. די מפתיע בהתחשב במשמעות הבטיחותית. ועוד מאפיין של המים האלה - ריח עז (ומגעיל) של גופרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, נמצאה הבעיה, ההספק של מחמם המים אינו גבוה מספיק בשביל לחמם לטמפרטורה גבוהה בספיקה של מקלחת הגשם.

גיליתי את זה ע"י כך שהשתמשתי בצג של מחמם המים שמראה את טמפרטורת היציאה. ככל שפתחתי את הברז במקלחת חזק יותר, כך ירדה הטמפרטורה. כרגע טמפרטורת הכניסה אליו היא מעלות בודדות, אז התוצאה לא חמה מאוד. בסה"כ הוא מחמם מספיק למקלחת נעימה, אבל לא מאפשר לשלוק את עצמך כשטמפרטורת המים הנכנסים נמוכה (רוב השנה באנגליה).

אשקול שדרוג שלו בעתיד, אבל לא באמת קריטי.

תתקין חסכם. הוא מכניס אויר לזרם המים ולמנשה נותן לך אשלייה של ספיקה יותר גבוהה.

עריכה: ספריאל, בהתקנות ישנות לא היתה בקרה על טמפ' מקסימלית. בדודים חשמליים היה טרמוסעט אבל בדודי שמש אפשר בקלות לעבור את 100 מעלות.

הטמפ' שנקבעה בשסתום הערבוב נקבעה אחרמ הרבה מאבקים בין משרד הבריאות שחשש מליגיונלה לארגון בטרם שחשש מילדים מבושלים. בסוף סגרו על ילדים מדיום רייר עם חשש לליגיונלה.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכם יעבוד גם על ראש גשם?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטמפ' שנקבעה בשסתום הערבוב נקבעה אחרמ הרבה מאבקים בין משרד הבריאות שחשש מליגיונלה לארגון בטרם שחשש מילדים מבושלים. בסוף סגרו על ילדים מדיום רייר עם חשש לליגיונלה.

זו הסיבה שבעטייה כיוונתי את טמפרטורת המים החמים אצלי ל60-64 מעלות. לא רוצה לגיונלה, ובאמבטיה של הילד יש ברז תרמוסטטי למניעת שליקה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...