Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירון מול מחירון

ilia1
שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, אם אתה נותן רנו מגאן 2009 ולוקח הונדה FRV 2010.

כל מקרה לגופו, בהתאם לסוגי הרכבים, סחירותם בשוק, מצבם ונתונים.

יש רק כלל אחד - תמיד זה שווה ומשתלם למגרש.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אם אתה נותן רנו מגאן 2009 ולוקח הונדה FRV 2010.

כל מקרה לגופו, בהתאם לסוגי הרכבים, סחירותם בשוק, מצבם ונתונים.

יש רק כלל אחד - תמיד זה שווה ומשתלם למגרש.

יש לי למשל פוקוס 2008 ומחפש רכב לעשות עליו מחירון תמורת מחירון ואני מוכן להוסיף עוד 15 אלף משפחתית או מיני חסכונית

יש משהו שישדרג אותי במחיר הזה במגרש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אבל במגרש?

זה בטוח הפסד כספי או נפילה על רכב עם בעיות כאלה או אחרות. המלצתי להתרחק מהמגרשים במקרה שלך - תמכור לבד ותקנה מאדם פרטי.

אני לא יודע מה מחיר השוק של הרכב שלך וגם לא רשמת מה אתה רוצה לשדרג.

שנתון? יותר כוח? אמינות?

אני מניח שבתוספת של 15 אלף שקלים תוכל למצוא מיצובישי לנסר 1.8 קצת יותר טריה או הונדה סיוויק בערך מאותו השנתון.

סופר מיני חסכונית - הונדה ג'אז. אבל היא יקרה לקניה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אבל במגרש?

זה בטוח הפסד כספי או נפילה על רכב עם בעיות כאלה או אחרות. המלצתי להתרחק מהמגרשים במקרה שלך - תמכור לבד ותקנה מאדם פרטי.

אני לא יודע מה מחיר השוק של הרכב שלך וגם לא רשמת מה אתה רוצה לשדרג.

שנתון? יותר כוח? אמינות?

אני מניח שבתוספת של 15 אלף שקלים תוכל למצוא מיצובישי לנסר 1.8 קצת יותר טריה או הונדה סיוויק בערך מאותו השנתון.

סופר מיני חסכונית - הונדה ג'אז. אבל היא יקרה לקניה.

בשוק החופשי היא תימכר ב12 אלף והמחירון 19 אלף השדרוג לשנתון וכמובן שיהיה רכב אמין וחסכוני כמה שאפשר סופר מיני או משפחתית משמע שהמחירון שלו יהיה 35 אלף ושיהיה שווה את זה האם יש רכב כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב שלך שווה בשוק 12 אלף ומגרש כלשהו מוכן לעשות איתך טרייד במחיר מחירון של 19 אלף על רכב שלך , כתמורה לרכב אחר שהמחירון שלו 35 אלף שקלים - תהיה בטוח שתקבל רכב ששווה בשוק פחות מ 20 אלף.

12+15= 27

ב 27 אלף שקלים תוכל לקנות בשוק החופשי סוזוקי sx4 האצ'בק 2009 עם נתונים נורמליים.

יותר זריז ויותר חסכוני מפורד, אמינות גבוהה מאוד.

מיצובישי לנסר מודל 2011 עם מנוע 1.5 גם נכנסת לתקציב סביב 27 אלף שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בעל מגרש מכוניות?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מאזדה 3 האצ'בק, קורולה gli, סוזוקי סוויפט, טויוטה יאריס, הונדה ג'אז נמכרים במחיר מחירון. אבל רק רכבים פרטיים, ללא תאונות ועם קילומטראז נמוך. אין שום סיבה שרכב מבוקש, תקין, עם נתונים טובים, ללא פגיעות שלדה יגיע למגרש הסוחרים. רכבים כאלה נמכרים מפרטי ומהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...