Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי קרוסאובר ידנית - דוח שמאי

Rongu
שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני שוקל רכישה של סוזוקי קרוסאובר שעברה תאונה באיזור כנף שמאל קדמית.

על פי דוח שמאי היתה ירידה של 6% משווי הרכב ואין פגיעת שילדה. צירפתי את רשימת החלקים שהוחלפו במסגרת התאונה. האם תמורת הפחתה נכונה במחיר כדאי לקנות את הרכב? האם זו תאונה שמשפיעה מהותית על שווי או בטיחות הרכב?

תודה!

WhatsApp Image 2017-11-16 at 15.36.06.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאונה הייתה יותר קדמית מאשר באזור הכנף. עובדה שגם הפנס הימני הוחלף. עדיין קשה לקבוע מאחר ומה שצרפת חלקי ביותר ונטול תמונות.

מדוח השמאי יש פוטנציאל גבוה לתאונה קשה, לאור העובדה כי המכה השפיעה כנראה גם על תחתית הרכב (החלפת מגן תחתון) ובתוך תא המנוע (לאור הצורך בחידוש חיווט המצבר). כיצד קבעת שאין פגיעת שלדה?

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה, אני מצרף עוד כמה דפים שיש לי שמראים פירוט של ירידת הערך. לפי הפירוט של 6 האחוזים הנחתי שאין פגיעה בשילדה, אם יש פגיעת שילדה זה היה מופיע בדוח לא?

WhatsApp Image 2017-11-16 at 17.51.23.jpg

WhatsApp Image 2017-11-16 at 17.51.23 (1).jpg

Capture.JPG

עריכה אחרונה על ידי Rongu
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחוזי ירידת ערך לא תמיד מעידים על קיום פגיעה בשלדה או קצה השלדה, במיוחד כאשר מדובר בשמאי מטעם חברת הביטוח ( כמה שהאחוז יותר נמוך, חברת הביטוח חייבת לשלם פחות על ירידת ערך לבעל הרכב ).

בדוח שמאי המדובר אני לא רואה שמתחו את השלדה או החליפו חלקים מרותכים לשלדה. עדיין התאונה לא קלה אשר כללה החלפת הרבה חלקים וצביעה לא מקורית.

לא הייתי קונה את הרכב בהפחתה של 6%, אולי 20-25%.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...