Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה מומלץ לקנות נעלי ספורט לריצה ?

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 2344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רצוי באזור תל אביב / השפלה ?

לפי מה שהבנתי יש חשיבות לריצה יחפים על הליכון אל מול מוכר מיומן על מנת שיאבחן האם יש קריסה פנימית או חיצונית של כף הרגל ויוכל להתאים נעל בהתאם. מה דעתכם ? נחוץ או שטויות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לאבחן את שפיעת הרגל ע"י בחינת הבלאי של הנעליים, האם אתה שוחק את הסוליה החיצונית או הפנימית באותה הנעל. בנעליים חדשות גם ניתן לראות היכן מתפתחים קמטי התכווצות על כתף הסולייה וכך להסיק האם יש קמבר שלילי או חיובי (סטגדיש).

כמובן שהאבחון הטוב ביותר הוא ע"י בעל מקצוע, כל אורטופד או אורטוטיסט (מומחה למדרסים) יוכל להסתכל על הנעליים והרגליים שלך, לשאול שאלות ולאבחן בעיות.

לעניות דעתי ולפני בחירת נעליים כל אחד צריך מדרסים טובים כדי לתת לכף הרגל תמיכה מקסימלית ופיזור עומסים נכון. אורטוטיסט טוב יאבחן וימליץ על מדרסים ונעליים טובות ומתאימות לכף רגלך.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה

הנעליים הנוכחיות שלי כבר שחוקות מכל כיוון אפשרי כך שלדעתי יהיה קשה להסתמך עליהן

איפה אפשר למצוא מוכר מקצוען שבאמת מבין עניין ? אם אתם מכירים חנות ושם של מוכר ספיציפי - אשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללכת למכון אורטופדי הקרוב לביתך ופעם אחת לקנות מהם נעליים. על הדרך להבין את הנתונים ביומכניים של כף הרגל שלך ולהבא להזמין דגמים קבועים של אותו יצרן.

לכל יצרן מכובד יש נעליים שבנויות לצורה ביומכנית של רגל. פרונציה וסופינציה, הדומים לקאמבר וקאסטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנים רבות עם דגם אחד ויחיד של ברוקס.

בחנות מפעל בחולון ראן ספורט, יבדקו איך אתה רץ ואת כך הרגל וכך יקבעו איזה דגם אתה צריך.

גילוי נאות, פעם היו עושים הנחות ועכשיו הם יקרים, מזמין בשנים האחרונות מ shoesonline.co.il אבל כאמור יש לי כבר דגם קבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. על הדרך להבין את הנתונים ביומכניים של כף הרגל שלך ולהבא להזמין דגמים קבועים של אותו יצרן.

וגם זה לא תמיד עובד.

הייתה לי NB 624v3. היה הכל טוב איתה, אבל היא עשתה את שלה, נקרעה, וקניתי NB 624v4, שזה גירסה חדשה של אותו דגם, והיא מרגישה שונה לגמרי - אותה מידה בדיוק מרגישה משוחררת ומתנדנדת על הרגל, כשהדגם הקודם החזיק את הרגל כמו שצריך.

אומנם לא מדובר בנעלי ריצה, אבל שם אני מאמין שההבדל יהיה יותר קריטי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...