Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - מאזדה לא מתאפקת וחושפת את ה-6 המחודשת

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אותי אישית הטורבו לא מעניין משיקולים של צריכת דלק אלא נטו משיקולים של מומנט בסל"ד נמוך. עד שאני אראה רכב משפחתי לא יקר במיוחד עם מנוע אטמוספרי שנותן לפחות 20 קג"מ ב-1,500 סל"ד, אני אמשיך לדבוק במנועי טורבו.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תקנה מנוע 3.5 ליטר אטמוספרי ותראה 20 קגמ ב 1500 סלד. בימים של היום טורבו זה משהו בגדר חובה. מנוע כזה מספק ביצועים עדיפים בהרבה עם אותה צריכת דלק כמו אטמוספרי שמתעורר ב 4000 סלד במקרה הטוב ורוצה לקפוץ מתוך תא מנוע.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים של היום, כלומר? בין פקק לפקק עם עוד עשרות אלפי מכוניות סביבך?

הסבר לי למה אני צריך טורבו למשל, בתור אחד שנוסע רוב השנה (נכון לשנתיים הקרובות לפחות) בתוך העיר, מרחקים של 10-20 ק"מ ביום.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא. אבל היבואן לא מאפשר לך אופציות אחרות אז מה הקשר?

לא רוצה? אל תקנה אבל מה הבעיה? זה מה שמביאים לארץ - מתמודדים.

בחוץ יש מספיק אפשרויות כאלו ואחרות, בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים של היום, כלומר? בין פקק לפקק עם עוד עשרות אלפי מכוניות סביבך?

הסבר לי למה אני צריך טורבו למשל, בתור אחד שנוסע רוב השנה (נכון לשנתיים הקרובות לפחות) בתוך העיר, מרחקים של 10-20 ק"מ ביום.

אז למה אתה צריך בכלל רכב ולא משתמש באופניים חשמליים או קלנועית?

ולמה אתה בכלל צריך רכב מודרני ולא איזו מיני משנות ה60 שתעשה את אותה העבודה?

לרכב חזק יש הרבה יתרונות וחלקם בטיחותית משמעותיים כשאתה משתלב בכביש מהיר או יוצא מהשוליים עם רכב של 100 כ" ס ו200 כ"ס יש הבדל לזמן שלוקח לך לצבור מהירות ולהשתלב בתנועה. כשאתה עוקף משאית ויוצא לנתיב הנגדי שוב הסיכון ברכב חזק יותר הוא נמוך יותר מכיוון שאתה מבצע את העקיפה יותר מהר. כשאתה פונה שמאלה בכביש דו נתיבי רכב חסק יותר זה גם היתרון לא קטן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, סוף סוף מישהו הבין אותי.

כל מה שניסיתי להגיד זה שטורבו אינו חובה לכל אחד, למרות שאני נוטה להאמין שאם הבחירה של הרכב הבא תהיה בידיי, כנראה שהוא יהיה טורבו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה עיצוב, אני מאוד אוהב את שפת העיצוב של מאזדה בשנים האחרונות.

טורבו, מוברך ועוד איך מבורך.

לעניות עדתי מאזדה עדיין לא ממש שם כדי להתחרות בוואגיות, אבל היא ממש חצי צעד משם.

מקווה שיעשו את החצי צעד הזה מאוד מהר, ברגע שיעשו העיצוב יחד עם מוניטין האמינות שלהם יקפיצו אותם שוב לטופ, לפחות בארץ.

לא רוצה סיבה ממשית שזה לא יקרה גם באירופה אגב, ארה"ב לאומת זאת זה כבר סיפור אחר.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם מדבר על נסיעות עירוניות ולשם כך יש בדיוק את היצע הרכבים המתאים, עם מנועים אטמוספריים ונפחים מוצנעים.

תודה, סוף סוף מישהו הבין אותי.

כל מה שניסיתי להגיד זה שטורבו אינו חובה לכל אחד, למרות שאני נוטה להאמין שאם הבחירה של הרכב הבא תהיה בידיי, כנראה שהוא יהיה טורבו.

דור, כפי שאלפא כתב, אופי נסיעתך אינו מתאים למנוע טורבו, מבחינת צריכת דלק.

הייתה ברשותי פוקוס סטיישן 2014, 1.6 אטמוספרי, צרכה ליטר ל11 ק"מ.

הוחלפה בפוקוס סטיישן 2016, 1.5 טורבו, צרכה ליטר ל7 ק"מ, 8 במקרה הטוב.

אופי הנסועה, כ 85-95 אחוזים, עירונית.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...