Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה ייצוגית- לאנצ'יה דלתא

Maya Carmi
שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב מעבר להכל שברכב בן 5-7 יופיע הרבה בלאי מכאני או קוסמטי.

היבואן נותן תקופת אחריות מסויימת שבה הוא מתחייב לעמוד בהכל אך מעבר לה זה כבר לא בידיו.

מבאס, מעצבן וכו' אבל לטעמי אין מה לעשות! יכלו לעשות רצון טוב כלשהו של השתתפות בעלות התיקון אבל היא בטח כ''כ הזויה שגם אחרי השתתפות אדם פרטי נורמטיבי לא ישלם את העלות.

דשבורדים של פיאט עד היום נסדקים ומתנפחים, דשבורדים של סובארו בי 4 מ 2006 נהיים דביקים וכו', זה מעט מהבלאי של הרכב בשנים הללו פשוט הוא במקום מרכזי ונראה לעין.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

הי,

יש לי רכב דומה 2012 ומוסך סמלת החליף לי את הדשבורד ממש לפני תום האחריות. בנוסף החליפו תריס מזגן למושב האחורי חולק פלסטיק במסעד היד הקדמי , ללא שום ויכוח.

לחבר שלי יש גולייטה להחליפו לו מיוזמתם את המגירה על הדשבורד.

בסך הכל הייתי מרוצה מאוד ומאז אני שומר על הדשבורד בקייץ

Sent from my AGS-L09 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בלאי? דש בורד נמס \ נסדק לא נכנס לקטגוריה של בלאי, עם כל הכבוד.
תתבע, ותראה מה יגיד השופט, רק תשאל אותו אם לכה מתקלפת נכנסת או לא לקטגוריה, ואם כסאות מעור נקרעים אחרי כמה שנים של שימוש, כי אני רוצה לדעת.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראלי זה אתה, מתלהם לפני שמכיר את המקרה. ולא, היא לא חייבת לספר את כל המקרה,

אתה טועה, היא פונה לציבור רחב מאד וחובה עליה לפרוש תמונה מלאה ואם לא מלאה לפחות את הבסיס לאותה תביעה ואותו בסיס הוא קודם כל סירוב היבואן לטפל בבעיה. הרי מה שחשוב בהודעתה זו לא התקלה אלא הרצון להתאגד ולתבוע.

אתה לא יכול לבוא ולומר שאני לא מכיר את המקרה כשהגברת לא מספרת את החלק הכי חשוב.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

spiderman

מהות השרשור שהיא פתחה זה ההתאגדות לתביעה, היא כבר קיבלה החלטה איך לנסות לטפל במקרה שלה.

ובמובן זה היא לא חשבה צריכה לספר את כל תלאותיה אל מול היבואן.

אין לאף תביעה מסוג זה קיום משפטי אלמלא התנהלות מול הנתבע, אשר תאפשר לו לתקן\לפצות את הפגם. לכן ניתן היה לצאת מהנחת יסוד שלו היו מטפלים לה בבעיה לא הייתה נדרשת למהלך זה כלל.

התלונה שלי אלייך זה לא שביקשת פרטים על ההתנהלות שלה אל מול היבואן, אלא החלטת שלא הייתה כזו כלל, ויצאת בהאשמה ואף הכרעת את דין הדיון בנעילה.

שאלה כזו היא בהחלט לגיטימית גם בהחלט רלוונטית בקונטקסט התביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי כרגע אין בעיה ולכן איני יכול להצטרף לתביעה.

האם נבדקה האפשרות לבצע תיקון באוטו אלגנס ביהוד ? אני מניח שתיקון אצלם יעלה פחות מדשבורד חדש.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתבע, ותראה מה יגיד השופט, רק תשאל אותו אם לכה מתקלפת נכנסת או לא לקטגוריה, ואם כסאות מעור נקרעים אחרי כמה שנים של שימוש, כי אני רוצה לדעת.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

אוי ואבוי עם הצרכן הישראלי... מחר יתחילו להתפוצץ כריות אוויר אחרי 4 שנים ואנשים כמוך יגידו "בלאי טבעי, כבר מחוץ לאחריות!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל תלוי ברצונו הטוב של היבואן.

לידיעתכם במאזדה 3/6 שנתונים עד 2010 הייתה בעיה דומה עם הדש בורד (פשוט נזל).

עד עכשיו אני רואה אנשים שמגיעים לטיפול במוסך ומחליפים להם את הדש ללא תשלום.

אם היבואן לא עוזר פונים ליצרן. מייל ללנצ'ה איטליה ולבקש את התערבותם מול היבואן.

אני בטוח שהם יעזרו.

מקס

<-- זה היעד :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הרכבים לא מחזיקים מעמד בשמש הישראלית.... יש לי אופל אסטרה 2011 ,רק 6 שנים על הכביש ,כל המעטפת הפלסטיק של החלון הקדמי סדוקה כאילו מדובר ברכב בן 11 שנה על הכביש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ בהחלט מעניין מה לאנצ׳יה איטליה אומרים על זה

למייטב ידיעתי נעשתה פניה ללאנצ'יה, שהייתה מעורבת בדחייה, והפנתה אותם ליבואן שטען בעצם שהיצרן לא מאשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסי לברר אולי עם מוסכים של בעלי דלתות שאינם מורשי יבואן, אולי יעזרו לך להגיע לקהל יעד שלך.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הרכבים לא מחזיקים מעמד בשמש הישראלית.... יש לי אופל אסטרה 2011 ,רק 6 שנים על הכביש ,כל המעטפת הפלסטיק של החלון הקדמי סדוקה כאילו מדובר ברכב בן 11 שנה על הכביש

איך הצלחת להקיש מכמה רכבים בודדים על רוב?

פורד פוקוס מ-2011 - כלום.

דייהו סופר רייסר ז״ל שבסמלון - 15 שנה בלי כלום.

ועוד כמה מאות דגמים, ככה בקטנה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שהחומרים ברכב יותר מיוחדים, ככה הם פחות סובלניים כלפי שימוש אינטנסיבי ושמש. מה גם שאנשים מתייחסים לרכיבים בזילזול ולא מגנים עליו. תחזיקו אסטון מרטין בחוץ במהלך מספר שנים, תספרו לי אחרי זה איך נראה הדש שלו. כנראה"ל פרארי. תתייחסו לרכבים בכבוד, אז הוא לא יהפוך לטינופת לאחר מספר מועט של שנים על הכביש.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנצ׳יה דלתא זה לא אסטון מרטין ולא פרארי. השאלה היא איך הקונה הסביר ידע שצריך לשמור על הרכב הזה יותר מאשר על רכב רגיל.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...