Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה ייצוגית- לאנצ'יה דלתא

Maya Carmi
שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מחפשת בעלי לאנצ'יה דלתא נוספים ומבקשת את עזרתכם.

יש לי לאנצ'יה דלתא 2011, על הדאשבורד לכל האורך יש חיפוי עור ששינה את מרקמו והחל ממש "לנזול" על עבר לוח השעונים ופתחי האוורור של המזגן.

בנוסף כרית האויר נמצאת שם אך מכיוון שהחפוי שינה את מרקמו מי יודע אם בעת תאונה היא תפתח...

אני יודעת שאני לא היחידה שזה קרה לה ומבקשת את עזרתכם במציאת בעלי לאנצ'יה דלתא נוספים או אם יש לכם רעיונות איך למצוא אותם.

תודה מראש לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרכב שלך כ 7 שנים על הכביש, קשה לי להאמין שיצא מזה משהו.

בפיאט 500 יש בעיה של התנפחות והתפוצצות הדשבורד באזור הכרית אויר, היבואן בא ואמר שמי שהרכב שלו עד 5 שנים על הכביש וזה קרה לו הם ישאו בעלות התיקון, מעל 5 שנים זה כבר בעייתי.

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראי את השרשור הזה, קרה גם לאוטו של פותח השרשור (לפני שקנה אותו). אולי יש שם תובנות, לא עברתי על כולו.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה רכבים כאלו בכלל נמכרו בארץ?

ולענייננו, עבר יותר מדי זמן, לא ריאלי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שחסר לי בכל ההודעה שרשמה פותחת השרשור זה "פניתי ליבואן והוא....".

כל כך ישראלי וכך כך בעייתי, העיקר לתבוע... כלומר "שילמתי ולפני שאברר איתך את תלונתי, קודם כל אתבע אותך, אני אראה לך מה זה.. חוץ מזה מגיע לי וזו זכותי....."

לו הדבר היה תלוי בי, הייתי נועל את השרשור

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי בפונטו איבו, האמת שבכלל לא רואים את זה אצלי, גם אם הייתי יכול להחליף בחינם לא הייתי מחליף.
למה?

הייתי שמח להחליף אם היו מציעים...נכון שגם אצלי לא כל כך רואים, אבל בכל זאת לא מדליק אותי שזה שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל שוכח שהסדק קיים כי הוא ממש לא נראה לעין.

לא הייתי רוצה לחוות קירקושים ושאר ירקות אחרי החלפת דאשבורד, עצם המחשבה של פירוק כזה עושה לי רע, כל אחד והשריטה שלו.

כמובן אלא אם הסדק ממש בולט או החומר שממנו עשוי הדאש נמס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שחסר לי בכל ההודעה שרשמה פותחת השרשור זה "פניתי ליבואן והוא....".

כל כך ישראלי וכך כך בעייתי, העיקר לתבוע... כלומר "שילמתי ולפני שאברר איתך את תלונתי, קודם כל אתבע אותך, אני אראה לך מה זה.. חוץ מזה מגיע לי וזו זכותי....."

לו הדבר היה תלוי בי, הייתי נועל את השרשור

כמי שמכיר את הסיפור, אני יכול להרחיב ולאמר שהיא פנתה ליבואן יותר מפעם אחת והוא... גלגל אותה מכל המדרגות למרות שהוא מודה שהוא מכיר את הבעיה.

7 שנים זה היום, הקילוף קיים כבר מספר שנים טובות, והיא התלוננה מרגע קבלת הרכב כבר יותר משנתיים.

ישראלי זה אתה, מתלהם לפני שמכיר את המקרה. ולא, היא לא חייבת לספר את כל המקרה, היא מעוניינת לחפש מקרים דומים וכאלה שנפגעו כדי לתבוע, קונקרטי ישר ולעניין, לא מתבכיינת לא מתלוננת, חושבת שיש מקום לתביעה, ואנשים לא מחפשים לתבוע חברות שמקבלות על עצמן אחריות.

יבואן שלא מכבד את הצרכנים שלו, שהדשבורד של רכב שמתיימר להיות רכב יוקרתי מתקלף מעצמו מתעוות והופך לסכנה בטיחותית מוחשית, מכיר ומודע לבעיה, ובכל זאת לא מוכן לקחת אחריות (והוא משך וטרטר אותם, ושינה את דעתו במשך תקופה לא קצרה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי קרה השנה עם פונטו איבו נסדק הדשבורד והבאסה שהוא גם 2011

גם לי בפונטו איבו, האמת שבכלל לא רואים את זה אצלי, גם אם הייתי יכול להחליף בחינם לא הייתי מחליף.

כנ"ל אצלי. סדק באורך ~10 ס"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתראה איך טיפל בבעיה היבואן של טויוטה לנד קרוזר, רכב שעולה הרבה יותר, במיוחד כמשומש, שהתחילו בעיות של פיצוצים בדש בורד, רכב בן 7,עם כל הכבוד, יש לו בלאי.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב מעבר להכל שברכב בן 5-7 יופיע הרבה בלאי מכאני או קוסמטי.

היבואן נותן תקופת אחריות מסויימת שבה הוא מתחייב לעמוד בהכל אך מעבר לה זה כבר לא בידיו.

מבאס, מעצבן וכו' אבל לטעמי אין מה לעשות! יכלו לעשות רצון טוב כלשהו של השתתפות בעלות התיקון אבל היא בטח כ''כ הזויה שגם אחרי השתתפות אדם פרטי נורמטיבי לא ישלם את העלות.

דשבורדים של פיאט עד היום נסדקים ומתנפחים, דשבורדים של סובארו בי 4 מ 2006 נהיים דביקים וכו', זה מעט מהבלאי של הרכב בשנים הללו פשוט הוא במקום מרכזי ונראה לעין.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...