Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אופניים חשמליות הם תחליף לרכב?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^מה שכתבת לא אמור לעבוד. בידיות הבלמים יש מיקרוסוויצ'ים שמנתקים את המנוע בלחיצה על הבלם. כך שלא ניתן לבלום ולתת גז בו זמנית. לא הייתי ממליץ לקחת אופניים שניתקו בהםאת המיקרוסוויצ'ים כי זה סכנה בטיחותית.

בשביל להעמיס על הסוללה ניתן לנסות לעלות בעליה תלולה ועדיף לבקש מחבר "כבד" לעשות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

^מה שכתבת לא אמור לעבוד. בידיות הבלמים יש מיקרוסוויצ'ים שמנתקים את המנוע בלחיצה על הבלם. כך שלא ניתן לבלום ולתת גז בו זמנית. לא הייתי ממליץ לקחת אופניים שניתקו בהםאת המיקרוסוויצ'ים כי זה סכנה בטיחותית.

בשביל להעמיס על הסוללה ניתן לנסות לעלות בעליה תלולה ועדיף לבקש מחבר "כבד" לעשות את זה.

שכחתי כבר מהמיקרוסוויטצ הזה שתי האופניים שיש לי שניהן הוא מנותק.

בכול מקרה המיקרוסוויטצ הזה קיים בידית הבלם הקדמי בלבד לכן אפשר להשתמש בבלם השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלילי. קיים בשני הבלמים (אצלי לפחות. אז או ששלי יוצאים דופן או ששלך)

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...