Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטטיסטיקה רישוי רכבים ינואר-אוקטובר 2017

car_me
שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להוריד מס קניה ?לא ! זה רווח של מדינה אף אחת לא יעשה את זה. ובשביל מה,הרי גם כך קונים הרבה מכוניות חדשות.

לעודד אנשים לקנות רכב חדש תמורת זיכוי טוב על רכב ישן זה כן יכול לקדם הרבה דברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כבכל חודש - תודה על המידע.

מעניין לציין מבחינתי:

,,,,

מעניין שבג'וליה ובסטלביו, הגרסאות הפשוטות/זולות יחסית נמכרות הכי פחות...

26 TYPE R. יפה.

רשמתי לפני שנה.. מדוע זה לא יעבוד - וניסו להסביר לי.. שאני טועה.

כתבתי - המספרים ידברו בעתיד הקרוב, וכי חבל, צריך בכניסה להכות על הברזל כאשר הוא חם.

ו.. אני קניתי רכב אחר, וכנראה גם אחרים קנו רכבים אחרים.

רכב הפונה לקהל הלקוחות הנ"ל - צריך בגרסה הבסיסית שגם היא יקרה

- לאפשר לקונים להרגיש שלא עובדים עליהם - לא עוקרים ממנו סממני ספורט, וכייף.

ומוסיפים אותם בגרסאות מעל, היקרות ללא היגיון, ומוסיפים דברים שלא כולם צריכים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

car me

תודה כרגיל.

האם יש באפשרותך גם למצוא את ההורדות מהכביש?

זה יהיה מושלם.

הפעם האיחור מתקבל בהבנה, אל תחזור על זה בחודשים הבאים כי המכורים לא מחזיקים מעמד:-D

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר לי למה ראפיד קשור?

המכירות של אוקטביה כוללות את כל הגרסאות שלה. כולל סטיישן. אז למה בקורולה לא לספור את האוריס סטיישן? איך הראפיד קשורה? (ומי בכלל נוסע בזה מבחירה זו שאלה אחרת :-) )

אהה סליחה אדוני! אתה אל תתווכח!

אם סקודה סופרב יכולה להיות מתחרה של אלפא ג'וליה, אז סקודה ראפיד יכולה להיות מתחרה של קורולה/אוריס!

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרב אולי רואה בעצמה מתחרה לג׳וליה אבל לא ראיתי בליסינג הרבה ג’וליה (לא ראיתי בכלל אבל אני מניח שיש בודדות). יש הבדלים תהומיים בין שני הרכבים האלה, והעובדה שהסקודה אולי נותנת יותר תמורה לשקל, אינה רלבנטית.

בדיוק כמו שאיש לא שוקל ראפיד מול קורולה (ברכישה אישית, לא כאשר הליסינג מציע לו רכבים). הסקודות מציעות תמורה טובה לכסף תוך החלטת הקונצרן שלהם לוותר במקומות אחרים.

דוגמא נוספת לחוסר הרלבנטיות היא להשוות פוקוס למיני. הרי הפוקוס מרווחת יותר, זריזה כמעט באותה מידה, זולה יותר משמעותית ולא משמעותית פחות ספורטיבית אם בכלל... אז הן מתחרות? ברור שלא.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי לקחת אותי ברצינות.

אני ממש לא חושב שהם מתחרות, פשוט יש אנשים שחושבים שכן רק בגלל שהמחיר דומה.

אני מסכים איתך במאה אחוז.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרב אולי רואה בעצמה מתחרה לג׳וליה אבל לא ראיתי בליסינג הרבה ג’וליה (לא ראיתי בכלל אבל אני מניח שיש בודדות). יש הבדלים תהומיים בין שני הרכבים האלה, והעובדה שהסקודה אולי נותנת יותר תמורה לשקל, אינה רלבנטית.

מבלי להגזים את כמות הג׳וליות שראיתי על הכביש מאז שהגיע לכאן אני יכול לספור על שתי ידיים (כולל זו שהיתה אצלי לנסיעת מבחן...), ונתוני המכירות משקפים זאת, כך שהסבירות שתראה ״הרבה״ ג׳וליות בליסינג אם בכלל, לא גבוהה במיוחד.

לגבי האם סופרב מתחרה בג׳וליה, או בסדרה שלוש או אאודי A4 לצורך העניין, תתפלא אבל ראיתי ושמעתי כבר כמה אנשים מתלבטים לגבי קניה שלה מול השלישיה הזו. ובעצם ברגע שאנשים שוקלים קניה של סופרב L&K במקום משפחתית ״פרמיום״, האם זה לא הופך אותן למתחרות? ואם לא, אז מול מי היא מתחרה בעצם בגרסאות היקרות שלה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי לקחת אותי ברצינות.

אני ממש לא חושב שהם מתחרות, פשוט יש אנשים שחושבים שכן רק בגלל שהמחיר דומה.

אני מסכים איתך במאה אחוז.

שיט לא שמתי לב מי פרסם את ההודעה ;-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

איך אתה מסביר את המכירה החזק השל סוויפט לאור העובדה שנפח המנוע והמשקל שלה ירדו עם השנים מ1490 ל 1200? היא פחות עוצמתית.

בתחום המיני אין הפתעות וכניראה שום דבר לא יזיז את השלישה הפותחת כאשר הפיקנטו במקום הראשון, i10 בשני וספארק בשלישי.

בסופר מיני האיביזה כצפוי ממשיכה להוביל אבל הקליאו מפתיעה עם מכירות מעולות, משמעותית יותר מה208.

חבל שהסיטרואן c3 עם מכירות חלשות מאוד.

האיגניס עקפה את הסלריו ולדעתי בהמשך תהיה צמודה לבלנו, אבל הסוויפט עם פתיחה חזקה מאוד כמעט אלף רכבים, מעניין לעקוב אחריה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מסביר את המכירות הגבוהות של הסוויפט 207 לפי מה שאתה אומר? עם השנים היא ירדה מאד בנפח מנוע ובמשקל גם בדגם האחרון. היא יותר חלשה מפעם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לך שזה מעניין את קהל הרוכשים של הסוויפט?

הם רוצים סופר מיני ממותג אמין שישמור על ערכו ולא יספק להם הפתעות, ואת זה הסוויפט עושה מעולה (בטח עם האיבזור המכובד שהיא באה איתו) כבר יותר מעשור.

אגב, מנסיעה של רבע שעה על הסוויפט החדשה, היא בכלל לא מרגישה כזו חלשה בעיר. היא אפילו די זריזה ותזזיתית.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...