Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתרון מולטימדיה לשברולט ספארק

Fraysa
שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

קניתי שברולט ספארק 2013 LTZ לפני כשלושה חודשים. לצערי האוטו כנראה היה במגרש שכמו רוב המקומות בארץ לקח את המערכת מולטימדיה המקורית (שאגב, בהסתכלות באינטרנט נראית די מרשימה) ושם מערכת תואמת של "אדי מערכות". המערכת התואמת נורא מוגבלת בפונקציונליות שלה ביחס לשנת 2013 ומציעה רדיו, DVD, מוזיקה דרך USB/SD ובלוטוס. לצערי, הבלוטוס הוא נטו דיבורית פשוטה שלא תומך בהזרמת מוזיקה או אפילו הצגה של שם איש קשר.

לפני שאני מחליף את המערכת מולטימדיה חשבתי רבות על פתרון אחר ועלה לי הרעיון הבא.

כל מה שאני משתמש בו בעיקר ברכב זה מוזיקה דרך האייפון שלי (Apple Music) ו-Waze. אז למה אני צריך את כל הפונקציות האחרות? פירקתי את המערכת ומאחורה יש חיבור בננה לוידאו וגם במערכת עצמה יש את המסך הזה.

רציתי לשאול האם יש משדר אמין במחיר נורמלי שיכול לשדר את תצוגת האייפון שלי על המסך מולטימדיה דרך בלוטוס (או WiFi) ולהעביר גם סאונד? ככה, אני יכול להיכנס לאוטו, להתחבר אוטומטית למערכת ופשוט להתחיל לנגן את המוזיקה שלי בקלות.

אם יש משהו שכולל touch input או יכולת לחבר את הכפתורי הגה שלי אליו, זה יהיה מושלם.

אם יש מישהו שיש לו רעיון אחר אשמח לשמוע.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...