Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איכות wifi בהוט מובייל ?

Uri-V
שימו לב! השרשור הזה בן 2352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מצאתי בהוט-מובייל מסלול מעניין הנקרא נטו, כאן תוכלו למצוא את הפרטים אודות המסלול.

מה שעניין אותי זו העובדה שמקבלים 10 ג'יגה גלישה.

כמובן שאפשר לדבר ו\או לשלוח הודעות אבל היות והסים מיועד לשימוש ברכב, מעניינת אותי רק חבילת הגלישה.

אני נמצא רוב הזמן במרכז הארץ ולעיתים רחוקות מגיע לצפון.

האם הייתם מגדירים את איכות חיבור ה-wifi כסבירה בלבד או כמצויינת ?

ברכב החיבור לאינטרנט צריך להיות יציב על מנת שתוכנות הניווט יעבדו כמצופה מהן.

בנוסף, ארצה להשתמש באינטרנט למוסיקה\סרטונים.

השימוש לא יהיה בתדירות גבוהה ולכן אני סבור ש10 ג'יגה בהחלט יספיקו (על 1 מגה חריגה משלמים 13 אגורות).

עריכה:נא למחוק הודעה .המסלול הסלולרי כבר לא קיים.

תודה

עריכה אחרונה על ידי Uri-V

תתייחס לאחר כפי שהיית רוצה שהאחר יתייחס אליך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה להורים שלי הוט מובייל פעם, הקליטה הייתה מזעזעת עד כדי אי אפשר לקבל שיחות אז העברתי אותם לסלקום במסגרת הקאווטרו שלהם..

עברתי לגור לבד באותה העיר ואצלי הקליטה שלהם מעולה, אני משלם 40 שקלים עבור חבילת גלישה 100GB ומשדר WIFI בבית בעזרת דונגל ייעודי, שזה בעצם האינטרנט העיקרי שלי בבית. הכי טוב זה לגשת עם טלפון שיש בו סים של הוט מובייל לנקודות שבהם אתה שוהה בדרך כלל ולבדוק עם אפליקציה מהירות גלישה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...