Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח חול

ד ו ד
שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבקש המלצות לחב' ביטוח המבטחות נוסעים חו"ל, במקרה הזה מדובר בזוג בשנות ה-70 שלהם שטסים לטיול של שבוע.

בדקתי עבורם בכמה חב', לכל חב' הדגשים ותמחורים שונים ומאוד קשה לבחור את המתאים להם ביותר. מעט הסברים מהמנוסים ובמיוחד המלצות יעזרו מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש מחלות רקע כלשהן במיוחד אם היה איזה שינוי בחציח השנה האחרונה, passport card הם כנראה היחידים שיכסו את המצב, גם אם במחיר גבוה כיסוי מוגבל. שאר החברות פשוט יחריגו את המצב.

מבחינת שירות - לפני כחודש היה לי סיפור של אבדן מזוודות. שיחה קצרה עם המוקד בארץ, קיבלתי SMS עם סיסמא (PIN של כרטיס אשראי), ניגשתי לכספומט הקרוב והוצאתי את הכיסוי הראשוני.

ככל הנראה מדובר ביטוח היקר ביותר, אבל עם התמורה הטובה ביותר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נסיון עם חברות אחרות אך יכול להמליץ ולחזק בפה מלא את Passport Card , לפני חודש בעת שהייתי בתאילנד לאחר שקוף נשך אותי , נסעתי לבית חולים בדרך התקשרתי אליהם (שיחת חינם כמעט מכל מדינה) הסברתי להם את הסיטואציה ומיידית הנציגה טענה לי את הכרטיס ב300$. הכל עבר חלק! ודרך אגב הייתי עוד פעמיים בבית חולים בעת השהייה מכיוון שהיה חשש לטטנוס ועברתי סידרת חיסונים. וגם שם ללא שום בעיה.

ד.א יתרון נוסף שאפשר את הכרטיס לאסוף מנתב"ג בעמדה שלהם שזה מאוד נוח. וגם אפשר לרכוש את הביטוח בנתב"ג אך הייתי ממליץ לרכוש מראש ורק להגיע ולאסוף את הכרטיס ויזה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחירה שלנו נפלה על פספורט, מקווים מאוד שלא נאלץ לבחון את איכות השירות שלהם ובסופו של הסיפור לחלק להם מחמאות כאלה ואחרות. תודות לכולם על התגובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש ניסיון מצויין איתם עם מזוודה שלא הגיעה. טענו מיד בכרטיס 150 ארו, מזכתי 120 שמתוכם השתמשתי בערך ב 100, שלחתי את הקבלות ואישרו את כל מה שמשכתי בלי אפילו לנכות את העודף.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...