Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון 1.2/1.4 2010-2011 ידנית / סיויק האצ' 2008-9 ידנית

rev-Match
שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר 4 שנים עם הספארק 2011 ששירתה אותי נאמנה בתקופת התואר ובשנה האחרונה, הגיע הזמן להתקדם לרכב "נורמלי", מיוחד ועם קצת פלפל. בתור חובב רכב סבלתי נורא מספארק, בתור סטודנט נהנתי מאוד מצריכת דלק מצוינת ומעלות נמוכה של חלקים.

תקציב: 33-35K

אחרי הרבה מחשבות, הגעתי למסקנה שהרכב הבא צריך להיות אחד מאלה שרשומים בכותרת.

הדרישות: ידני, חסכוני (מינימום 1-15 בשיוט מחוץ לעיר) נוח ואמין.

על הסיויק אין הרבה מה לומר, מצאתי מספיק מידע בפורומים השונים, יפנית אמינה, מראה מיוחד, מספיק מרווחת ונוחה והיא די עונה על כל הדרישות שלי, הבעיה היחידה, למצוא אחת ידנית עם ק"מ סביר.

הלאון, מכיר את בעיית אכילת השמן במנועי 1.8 (כנראה שזאת גם הסיבה לכך שרוב המודעות ביד 2 הן של דגם 1.8 לכן מעוניין ב 1.4 / 1.2 עם עדיפות ל1.4 (יותר כ"ס יותר קג"מ).

אשמח לשמוע על בעיות במנועים אלה ( אין צורך לציין את שרשרת הטיימינג - ידוע) ובכלל על בעיות ידועות בלאון משנתונים אלה ?

אשמח גם לשמוע הצעות נוספות לרכבים העונים לדרישות שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1.4 נחשב הכי אמין בכל הסדרה של TSI מהשנים הקודמות.

ממה שידוע לי מחלות בלאון זה מנעול תא מטען עלותו סביב 500 שקל כולל מע"מ בארץ ואם יש לך סבלנות אפשר להזמין ב 300 מאיבאי.

ישנה בעיה אחת בסדרה הזאת של מנועים בלינק הזה מבדיקות שעשיתי גם במוסכים מורשים, גם במוסכים מומלצים כאן בפורום מאז שהרכב נקנה שזה תקין ולא גורם לשום בעיות. הרכב אצלי 3 שנים, עברתי איתו 40 אלף היום עומד על 64K חוץ ממנעול תא מטען לא היה שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vitek ,

תודה על המידע, זה בהחלט עוזר בתהליך גיבוש ההחלטה.

האם נמצא הפתרון לתקלה שהזכרת?

בשרשור שפתחת התלוננו עוד כמה בעלי רכב עם בדיוק אותה הבעיה...

איפה זה עומד עכשיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום לא נמצא פתרון כי בשלב כלשהו הפסקתי כבר לחפש אותו אחרי שבעלי מקצוע אמרו לי שזה שטויות וככה עובד המנוע הזה כשה הוא קר.

מה שהבנתי בקריאה ברשת שזה כדי לחמם מהר את הממיר.

אישית לא הייתי קונה לאון מזדקנת למרות שהמנוע 1.4 נחשב אמין וראיתי כמה כאלה למכירה גם עם 200K מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...