Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש בפבלט קבוע ברכב בתור מרכז מולטימדיה

mobzy
שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

התחשק לי לשדרג את הרכב (אוקטביה 2010) במרכז מולטימדיה, אבל אני די נגעל/ נרתע ממערכות דאבל דין. מה שחשבתי לעשות זה לקחת טלפון/פאבלט אנדרויד עם כרטיס סים ולהתקין אותו מהעל הקונסולה.

השאלה היא, איך אני יכול לשים מצלמת וידאו אחורית ולהזרים את האות למסך של הפבלט?

(ודאלה פחות קריטית, איך ניתן לחבר כך שבמעבר לרוורס, הוידאו מהמצלמה ישטלט על מסך האנדרואיד?)

האם יש היום פתרונות פשוטים לדבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

התחשק לי לשדרג את הרכב (אוקטביה 2010) במרכז מולטימדיה, אבל אני די נגעל/ נרתע ממערכות דאבל דין. מה שחשבתי לעשות זה לקחת טלפון/פאבלט אנדרויד עם כרטיס סים ולהתקין אותו מהעל הקונסולה.

השאלה היא, איך אני יכול לשים מצלמת וידאו אחורית ולהזרים את האות למסך של הפבלט?

(ודאלה פחות קריטית, איך ניתן לחבר כך שבמעבר לרוורס, הוידאו מהמצלמה ישטלט על מסך האנדרואיד?)

האם יש היום פתרונות פשוטים לדבר?

אפליקציה easycapcar וכרטיס USB EasyCap Device UTV007

שמחובר דרך otg מאפשרים לך להפעיל מצלמת רוורס במעבר להלוך אחורי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

phone

-> HELIX DSP PRO MK2 -> Mosconi AS100.4 -> ScanSpeak D3004 & ScanSpeak 12M

Mosconi AS200.4 -> JL ZR800-CW & JL 10W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב אולי גם לשדרג את המראה המרכזית לאחת עם מסך ומצלמה קידמית+אחורית

אצלי זה מותקן ועובד נהדר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה - מראה שלי היא "זבל סיני" במלוא מובן המילה - המראה כחולה ויש הרבה אנשים שבאופן מיידי ירתעו מזה - האמת היא שהמראה טובה מאוד, התרגלתי מהר וסה"כ המוצר שיפר את נוחות השימוש ברכב.

אין לי כבר את המוצר הספציפי שאני רכשתי אבל אתה תוכל לראות סיקור שלי על המוצר הזה איפשהוא באחד העמודים היחסית אחרונים בשרשור שלי של פרוייקט OPTIMUS.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...