Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעות יום יומיות תל אביב ירושלים וחזרה - לקסוס ct200 בת 3 או קקטוס דיזל חדש?

feel
שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסיעות יום יומיות תל אביב ירושלים וחזרה - לקסוס ct200 היברידית בת 3 או קקטוס דיזל חדש?

תא - י-ם - תא כל יום לעבודה וחזרה 120 קמ ביום (הלוך חזור) כפול 247 ימי עבודה בשנה 29640 קמ בשנה

נניח עוד 3000 קמ בשנה לסופר קופת חולים וכו - סהכ כ-33000 קמ בשנה

לגבי לקסוס - אני מאמין שאפשר למצוא אקזמפלר טוב ב-110 אלף שח (דגם לאחר מתיחת פנים 2014)

לגבי קקטוס - אפשר לקחת קקטוס דיזל חדשה ב-100 אלף שח או להמתין חצי שנה עד שיגיע דגם החדש לארץ

מה אתם הייתם בוחרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנן אופציות נוספות, לדוגמא האוריס הייבריד עליה מבוססת הלקסוס, האוריס ההיברידית מציעה חב' עדיפה, מאובזרת ותוכל גם לעלות בשנתונים ולקנות רכב צעיר יותר בתקציבך, קשה לומר מה יהיה מבחינה סחירותית אבל ההייבריד של טויוטה עשוי להיות סחיר יותר מצרפתייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם החדש של הקקטוס נראה מפתה, אם המתלים החדשים אכן מביאים בשורה. אממה, המחיר לא ידוע, וכיום הקקטוס נמכרת עם 5 שנות אחריות. צריך לבדוק מה האחריות כוללת, אבל אם היא כוללת הכל, אז כלכלית זה ראש שקט להרבה זמן.

ביחס ללקסוס, הקקטוס תהיה יותר רועשת בשיוט, זה בטוח. מבחינת נוחות בשיוט, הקקטוס מאוד מפתיעה למחירה. היא מאוד מרווחת מלפנים ולטעמי המושבים נהדרים לנסיעות ארוכות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שהלקסוס בת 3 כבר ואולי עוד שנה שנתיים יתחילו תקלות די יקרות (למרות שהמותג אמין מאוד)

אני באופן אישי הייתי הולך דווקא על הצרפתיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקסוס יהיה רכב נעים יותר לנסיעות ארוכות.

צריכת הדלק תהיה קרובה מאוד.

הסחירות בעתיד תהיה טובה יותר מהסיטרואן דיי בוודאות.

האמינות של לקסוס/טויוטה בת שלוש או אפילו בת שמונה צפויה להיות לא פחות ממעולה (היה לי קורולה בת שלוש שהחזקתי 5 שנים וכעת יש לי קאמרי כבר 6 שנים שרכשתי כשהייתה בת שלוש והמושג אפס תקלות נכון ב-100%).

אני אישית הייתי הולך על הלקסוס למרות שגם הקקטוס רכב נחמד מאוד (כמעט רכשתי אחת לאישתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקסוס יהיה רכב נעים יותר לנסיעות ארוכות.

צריכת הדלק תהיה קרובה מאוד.

הסחירות בעתיד תהיה טובה יותר מהסיטרואן דיי בוודאות.

האמינות של לקסוס/טויוטה בת שלוש או אפילו בת שמונה צפויה להיות לא פחות ממעולה (היה לי קורולה בת שלוש שהחזקתי 5 שנים וכעת יש לי קאמרי כבר 6 שנים שרכשתי כשהייתה בת שלוש והמושג אפס תקלות נכון ב-100%).

אני אישית הייתי הולך על הלקסוס למרות שגם הקקטוס רכב נחמד מאוד (כמעט רכשתי אחת לאישתי).

אם מסלול כמו שלך למה לא ללכת על דיזל ?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מסלול כמו שלך למה לא ללכת על דיזל ?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

מחשבה שלי שצריכת דלק תהיה זהה בין היברידי לדיזל ולקסוס תהיה נוחה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

מדובר בשתי מכוניות שונות לחלוטין בתכלית, את זה אתה כבר יודע.

הנסיון שפורסם בפורום עם קקטוס דיזל היה חיובי מאוד.

ההערכה שלנו היא שהקקטוס יישאר מבוקש גם כרכב משומש.

לכל רכב חדש יש 'שקט נפשי' שמתלווה לזה שהרכב באחריות, וההיסטוריה שלו היא בשליטתך המלאה.

אתה מוזמן לעשות נסיעת מבחן על הקקטוס דיזל ולבדוק את מידת ההתאמה שלו לצרכים שלך.

אם תרצה את עזרתנו - שלח לנו הודעה פרטית.

בהצלחה עם כל בחירה שתבחר,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בשתי מכוניות שונות לחלוטין בתכלית, את זה אתה כבר יודע.

הנסיון שפורסם בפורום עם קקטוס דיזל היה חיובי מאוד.

ההערכה שלנו היא שהקקטוס יישאר מבוקש גם כרכב משומש.

לכל רכב חדש יש 'שקט נפשי' שמתלווה לזה שהרכב באחריות, וההיסטוריה שלו היא בשליטתך המלאה.

אתה מוזמן לעשות נסיעת מבחן על הקקטוס דיזל ולבדוק את מידת ההתאמה שלו לצרכים שלך.

אם תרצה את עזרתנו - שלח לנו הודעה פרטית.

בהצלחה עם כל בחירה שתבחר,

צוות לובינסקי

באיזה חודש צפוי להגיע קקטוס 2018 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של CT200 יכול לומר לך כי האמינות אכן מעל למצופה .

גם אחרי 100 אלף ק"מ הרכב שומר על איכות מדהימה, שקט מוחלט . חסכוני מאוד 21 לליטר .

טיפולים זולים באופן מפתיע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט התלבטות מעניינת בין שתי מכוניות שאני מאוד אוהב.

הקקטוס - זה אוטו 'שמח'. אוטו שאתה מחייך בו כל הזמן. יש מצב שהייתי בוחר שוב בקקטוס על פני הלקסוס.

אני בהחלט סבור שקקטוסים משומשים יהיו מבוקשים גם בעתיד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של CT200 יכול לומר לך כי האמינות אכן מעל למצופה .

גם אחרי 100 אלף ק"מ הרכב שומר על איכות מדהימה, שקט מוחלט . חסכוני מאוד 21 לליטר .

טיפולים זולים באופן מפתיע .

איזה דגם יש לך? אחרי מתיחת פנים של 2014 או לפני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של CT הייתי הולך על קקטוס. אין להיברידי יתרון בכביש. מה גם שמושב של לקסוס אומנם מתוכנן יפה אבל לא הכי נוח לישיבה ממושכת של כמה שעות.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...