Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעות יום יומיות תל אביב ירושלים וחזרה - לקסוס ct200 בת 3 או קקטוס דיזל חדש?

feel
שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקסוס בלי לחשוב יותר מידי מותג יוקרה עם מונטין אמינות מושלם, כשהקקטוס תיהיה בת שנתיים מהר מאוד תבין כמה תפסיד מהמחירון שימשיך לצנוח, בעוד הלקסוס שבקושי יורד.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקניה מושכלת כנראה הייתי הולך על הלקסוס , כנראה בגלל השקט שיוט נסיעה.

אבל היום, 5 שנים אחריות ורכב חדש מהניילון, מפתה מאוד.

אני הייתי עושה נסיעת מבחן על הקוצן , לך תדע אומרים פה חברים שהוא מפתיע ומחייך.

נסיעה קטנה ואחר כך מחליט, לך תדע אולי תקוקטס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שאלת האמינות, העניין היחיד הוא, האם 5 שנות האחריות של סיטרואן הן מלאות. אם כן, זה פותר את הסוגיה הזו ל-5 שנים, כי כלכלית מדובר על אמינות מוחלטת וודאית, ל-5 שנים...

כרגע אין לקקטוס שום מחלות שאני שמעתי עליהם. מנוע הדיזל ותיק, והתיבה האוטומטית יפנית.

מבחינת ביקוש ביד2, לרכבים חסכוניים מאוד, יש ביקוש (אתה יכול לבדוק צריכת דלק בעולם האמיתי בדיווח כאן). לטעון שלקסוס בת 8, היברידית, תימכר ביותר כסף מסיטרואן בת 5... לא בטוח. תלוי כמה יקר היא תהיה לתחזוקה. הקקטוס היא מכונית מאוד פשוטה, בלי מערכת היברידית וכו'.

מבחינת היכן עדיף להיות... כן נסעתי כנוסע בלקסוס. היא שקטה יותר, אבל הייתי מעדיף להעביר קילומטרים בקקטוס. בכביש המהיר המתלים הרכים שלה נהנים מכל היתרונות ובלי חסרונות, המושב מאוד נוח (לי) ותא הנוסעים, עם קו החלונות הנמוך, מואר, מרגיש מאוורר ומרווח לנהג. פשוט נעים לשבת שם. ללקסוס אין שום דבר שעושה לך טוב. מכונית עם סקס אפיל של מקרר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...