Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני\משפחתית קומפקטית עד 40 אלף

red1
שימו לב! השרשור הזה בן 2352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לאשכולות הקודמים שפתחתי, עשיתי קצת "שיעורי בית" הקשבתי לחברי הפורום ובדקתי את מה שהוצע לי.

אני צריך אוטו לא גדול רוב הנסועה שלי זה לבד או עם עוד נוסע או שניים, נסועה מעורבת בין עירוני ועירוני רוב הנסיעות קצרות, אבל פה ושם יהיו נסיעות ארוכות של שעתיים ומעלה לכן סעיף הנוחות מאוד חשוב לי.

דרישות: אוטומט\רובוטי בטוח, נח\נעים לנסיעה, אמינות צריכת דלק שיהיה 1 ל 10 כל דבר מעל זה בונוס, הנסיעה בכללי לא רבה אז מוכן להתפשר על הנתון הזה.

שוק - מתכנן לשמור את הרכב ל 3- 4 שנים לפחות אז אין לי מושג כמה רלוונטי עבורי הסעיף הזה.

כח - לא מחפש אוטו לפתיחות או כל מני שטויות אני פשוט רוצה אוטו שכאשר אני אלחץ על הגז יהיה לו כח ולא ארגיש שהאוטו נחנק.

אני כרגע מתלבט בין הרכבים הבאים

פיאסטה 1.4 (הפייבוריטית) - החסרון היחיד שלה זה המנוע, קיוותי למשהו עם מעט יותר כח, ייתרון נוחות נסיעה מעולה.

פיאסטה 1.6 - החלטתי לרדת מהרכב מהסיבה שאין לי מושג האם פורד באמת תיקנו את הבעיה או שזה רק פתרון זמני (אך חוץ מהבעיה של הגיר האוטו עונה לי על כל הדרישות).

מאזדה 2 - פרט לסעיף הנוחות מהנסיעה עונה על כל הדרישות, סך הכל אוטו זריז יחסית, נוחות הנסיעה לא בשמיים האם ניתן לעשות משהו בעניין? אין לי בעיה לקנות אוטו ולהחליף לו כיסא\בולמי זעזועים כל עוד ההוצאה לא בשמיים (ברור לי שהכסף לא יחזור אלי כאשר אמכור את הרכב).

i20 - ביצועי מנוע וצריכת דלק לא רעים לדעתי אבל בזה מסתכם האוטו לפי דעתי, נוחות הנסיעה הייתי לי ככה ככה.

i30 - מעט גדולה יותר ממה שאני מחפש נעימה לנסיעה אך לא נוחה כמו הפיאסטה.

בראבו - יותר גדולה מi30 סך הכל אבל בתמורה איבזור יותר טוב וביצועי מנוע טובים יותר מאשר שתי הראשונות, חסרון מרכזי לא הצלחתי למצוא אחת במצב טוב.

ואגיות למינהן - לא פוסל אבל בגלל שזה גיר dsg 7 והאהבה הרבה שהוא סופג פה בפורום החלטתי לוותר.

סוזוקי\דייהטסו למינהן ועוד פחנועים מנסה להימנע מהן נסעתי\נהגתי ולא יכול להגיד שהתחברתי או שנהנתי מהנסיעה.

מצטער על החפירות אני מנסה לקבל את ההחלטה הנכונה, מקווה שהאשכול הבא יהיה אשכול תודה התחדשתי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתך בבחירת הפייבוריטית. רכב נח, אמין ובטוח. תוכל למצוא אקזמפלר חדש יחסית (2012, אח"כ לדעתי עברו לגיר הרובוטי) בפחות מהתקציב, ולהחזיק אותה בעלות סבירה עוד כמה שנים.

תתחדש!

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מדוע קראת לכלל רכבי סוזוקי פחנוע, אבל יש לחברה הזאת רכב שבדיוק מתאים למה שאתה מחפש - sx4 האצ'ק.

מנוע 120 כ"ס, צריכת דלק סביב 1:13, אמינות גבוהה, אין שום בעיה בנסיעות ארוכות. אפילו הבטיחות לא רעה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מדוע קראת לכלל רכבי סוזוקי פחנוע, אבל יש לחברה הזאת רכב שבדיוק מתאים למה שאתה מחפש - sx4 האצ'ק.

מנוע 120 כ"ס, צריכת דלק סביב 1:13, אמינות גבוהה, אין שום בעיה בנסיעות ארוכות. אפילו הבטיחות לא רעה.

מודה שלא לקחתי אותה בחשבון, התכוונתי יותר לסופר מיני מבית סוזוקי שלי אישית לא נותנות הרגשה טובה בנוגע לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי שאלות נוספות בנוגע לפיאסטה 1.4

1. האם יש הבדל בשנתונים 2010-2012? לפי הבנתי אין רק רוצה להיות בטוח.

2. איך האוטו בעליות כאשר יש עוד מבוגר ואיך המזגן בקיץ חשוב לי שיהיה מזגן מתפקד שמסוגל לקרר את האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...