Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נסגר עם ההטרדות המיניות בארץ?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך למגר כמו כל התנהגות א-סוציאלית, פלילית אחרת.

לא פחות.

ולא יותר.

מסכים. איך ממגרים?

הוא לא צריך להוכיח כלום, היא צריכה.

אבל לא שאלתי מי צריך להוכיח מה.

שאלתי מה אם הוא משקר.

אני לא יודע מה קרה ביניהם, אם בכלל, לכן לא רץ לקבוע שהיא "התעסקה עם הגבר הלא נכון". אני כן, בפעם החמישית או השישית או השביעית, מכיר מספיק מקרים של נשים שלא התלוננו; שאולי לא יכלו או יוכלו להוכיח בעתיד שהוטרדו, אבל סיפרו לי או לאנשים קרובים נוספים על מה שעברו. אולי אתם לא - זה כבר עניין אחר. אבל והמשפט המצוטט מעיד ומראה המון על תפיסת עולם, שבעייני, לפחות, היא חלק מהבעיה. כשרוצים למגר תופעה שלילית מסוימת, אפשר לשאול למה לא תמיד מתלוננים עליה. אפשר להניח שאם מישהי לא מתלוננת בזמן אז היא שותפה לפשע, כפי שמישהו עשה כאן. ואפשר להניח שגם כשלא מחכים 15 שנה, יש גם גורמים וסיבות אחרות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 224
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5045540,00.html

זהבי תוקף חזרה.

יהיה מעניין...

אופס...הקדימו אותי.

בנוסף,נראה שזהבי אכל אותה פעמיים:

1. גם הלילה ההוא כנראה היה לא משהו אם הוא לא זוכר אותו.

2. גם אוכל לקרדה מהבראקודה (דימויים מעולם המים) 15 שנה אחרי.

אכל אותה ויקטור.

עריכה אחרונה על ידי adz

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעניין, במיוחד לאור העובדה שרבים ממגיני רוסיה היו בעצם מגינות.

אולי אתה מתבלבל עם ברית המועצות (אין לי מושג מה היה שם, אולי אותו דבר), אבל ברוסיה יש חובה לשרת רק לגברים. אך יש מספר מסוים של נשים שמשרתות תחת חוזה ורק בתפקידים מסוימים.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רמזתי למלה"ע ה 2 כך שמדובר בברית המועצות ומאמין שגם אליהם היום המיוחד הזה מכוון?

היו צלפיות, היו טייסות, היו גיבורות.

על מכשפות הלילה שמעת?

לודמילה פבליצ'נקו?

אם כבר מדברים על פמניזם, הנה פמניסטיות אמיתיות (והן אפילו לא ידעו...)

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים. איך ממגרים?.

מתלוננים.

הארווי ווינסטיין, כל הוליווד ידעה שהוא סקס מאנייק, וכולם שתקו. כל הנשים החלשות, סליחה מוחלשות, נטולות הפרוטה, שהקיום שלהן היה תלוי בו, אנג'לינה ג'ולי, ריס ווית'רספון... כל המסכנות.

להתלונן. לא מחר, מייד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלו, יש לך טעות חמורה.

אתה צריך לבדוק את יחסי הכוחות בין השחקניות לבין המפיק בעת ההתרחשויות, כלומר כאשר היו בתחילת דרכן וטרם צברו כוח. להתייחס אליהן לפי מעמדן העכשווי זה עיוות המציאות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהדר.

התעלמת לחלוטין ממה שכתבתי אחרי..

תיארת מציאות, מה לעשות עם זה?!

צריך לא לשתוק.

מי ששותק, סובל.

ככה זה בחיים.

גם לגברים וגם לנשים.

כל הרעיון שאפשר לעשות חינוך מחדש של האוכלוסיה בקלות, וכל האלימות תעלם, אינפנטילי.

מה שמעלים את האלימות ומביא חופש לעולם זה חופש הביטוי והיכולת להעלות דברים לפני השטח, כך שיווצר דיאלוג. ויהיו חיכוכים. וכל הזמן הסדר החברתי מגדיר עצמו מחדש.

אז, לא, אין לי בעיה שמעלים סיפורים של הטרדות והטרדות כביכול מהאוב, ואין לי בעיה גם עם הביקורת על זה.

דרך אגב, מה תעשה עם נשים שכן השתמשו במיניות כדי לקדם את עצמן, בהצלחה?

הרי סיפורים על מירב מיכאלי ואלכס גלעדי אני מכיר עוד מלפני אתמול (שהיא רדפה אחריו...).

נו...

זה בסדר?!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5040348,00.html

אז אולי במסגרת הקביעה של הסדר המיני-ציבורי החדש נשפוט גם נשים שקידמו עצמן דרך המיטה (לא אומר שזה מה שמיכאלי עשתה, זו הרכילות, ואם היא לא, כנראה היו אחרות שכן...)?

תבין, לכל סידור חברתי יש יתרונות ויש חסרונות, לשני הצדדים.

כשסדר חברתי ונורמות מגדירות את עצמן מחדש, מה שקורה כל הזמן, אז המערכת משתנה, אבל אין אוטופיה.

אז התשובה שלי לאיך ממגרים תופעות: מדברים על הכל.

זהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלו, יש לך טעות חמורה.

אתה צריך לבדוק את יחסי הכוחות בין השחקניות לבין המפיק בעת ההתרחשויות, כלומר כאשר היו בתחילת דרכן וטרם צברו כוח. להתייחס אליהן לפי מעמדן העכשווי זה עיוות המציאות.

לא, זה לא.

כל הוליווד ידעה שהוא חרמן ששולף את הזין בכל הזדמנות.

למה הן לא פעלו נגדו כשכבר היה להן כוח?!

כי זה לא השתלם להן.

היו מוכנות, כמו כל התעשייה, לסבול את ההתנהגות שלו כדי להנות מהכסף שלו.

זה הכל.

עכשיו לבוא ולהגיד: "אוי אוי אוי...", אחרי ששיחקתן את המשחק והוא הביא לכן רווחים, זו צביעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה "השתלם" להן כיון שהבוס הציג דרישות. בדיוק כמו המג"דים שהוזכרו במעלה השרשור. תאורטית הן אולי היו חופשיות להסתובב ולהסתלק, מעשית זה היה מחסל את דרכן בתעשיה. אולי לא כוח שרירים, אבל מנוף כלכלי אדיר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה נכון כשהיא היתה בת 16.

לא היום, ולא כשבאמת כולם ידעו מי הוא ומה הוא, ולא עשו כלום. התייחסו לזה כמשהו שאפשר לחיות איתו.

וכמו שאמרתי, מה זה אומר על אלו שכן קידמו את עצמן דרך המיטה שלו?

מה אתה מציע לעשות עם נשים כאלו, שכן משתמשות במיניות שלהן בשמחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרידיה עצמה דרך המיטה לא תתלונן, ואם תתלונן יהיה עליה להוכיח שנפגעה מיוזמה של הגבר.

בינינו, גם הגבר צריך להזהר בבחירת שותפותיו, במיוחד אם הוא בעמדת כוח מולן. הכללים לגבי יחסי מרות נועדו להגן על הגבר לא פחות מאשר על האשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה נכון כשהיא היתה בת 16.

לא היום, ולא כשבאמת כולם ידעו מי הוא ומה הוא, ולא עשו כלום. התייחסו לזה כמשהו שאפשר לחיות איתו.

הרבה יותר חמור, ועל זה אני מדבר בהודעה הראשונה שחלק הזדעזעו ממנה, עד לאחרונה, אינגלינה ג'ולי התייחסה לזה כ"משהוא שאפשר לחיות איתו" כי היא ידעה שהיא היום חזקה, היא בטוחה, אבל באותה נשימה היא ידעה (!) שכל הצעירות שמגיעות אליו, מוטרדות.

אבל זה לא ממש הטריד אותה...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרידיה עצמה דרך המיטה לא תתלונן, ואם תתלונן יהיה עליה להוכיח שנפגעה מיוזמה של הגבר.

עזוב, זה לא פלילי. ברור.

אבל מה לגבי המוסריות?

לא צריך לעשות שיימינג למי שמנצלת את המיניות שלה להתקדם, רק את מי שמנצל את המעמד שלו כדי להשיג מין?

שאלה אמיתית.

בינינו, גם הגבר צריך להזהר בבחירת שותפותיו, במיוחד אם הוא בעמדת כוח מולן. הכללים לגבי יחסי מרות נועדו להגן על הגבר לא פחות מאשר על האשה.

אני חושב שמי שיודע להתנהג, לא צריך להזהר.

זה בא לו טבעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...