Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה ננעל בנסיעה - אלפא מיטו

Yogev Uzan
שימו לב! השרשור הזה בן 2352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב חברים,

אתמול קניתי אלפא מיטו 2009 הדגם של ה155 והכל היה בסדר עד היום בבוקר כשהנעתי את הרכב והתחלתי לנסוע לכיוון העבודה.. באמצע סיבוב ננעל לי ההגה, היה צפצוף עם סימן של הגה על הצג והייתי צריך לכבות את הרכב

באמצע נסיעה ולהניע שוב בשביל שיפסיק הבלאגן הזה..

בבדיקה שעשיתי לרכב לא היה שום אזכור לנושא.

ובואו נהיה כנים, הסיכוי שהבחור שמכר לי את הרכב לא ידע מזה לפני נמוך מאוד. או במילים אחרות, עבד עליי.

קראתי קצת באינטרנט והבנתי שזה כנראה חיישן מוט הגה... פשוט נלחצתי לראות את הסכום המטורף שצריך להשקיע בשביל לסדר את זה...

אני אשמח לטעות אבל האם יכול להיות שזה לא החיישן אלא סיבה אחרת יותר פשוטה ?

מה אני יכול לעשות בנושא? האם אני יכול לבוא בטענות לבנאדם ולתבוע במידת הצורך על אי שקיפות ?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב חברים,

אתמול קניתי אלפא מיטו 2009 הדגם של ה155 והכל היה בסדר עד היום בבוקר כשהנעתי את הרכב והתחלתי לנסוע לכיוון העבודה.. באמצע סיבוב ננעל לי ההגה, היה צפצוף עם סימן של הגה על הצג והייתי צריך לכבות את הרכב

באמצע נסיעה ולהניע שוב בשביל שיפסיק הבלאגן הזה..

בבדיקה שעשיתי לרכב לא היה שום אזכור לנושא.

ובואו נהיה כנים, הסיכוי שהבחור שמכר לי את הרכב לא ידע מזה לפני נמוך מאוד. או במילים אחרות, עבד עליי.

קראתי קצת באינטרנט והבנתי שזה כנראה חיישן מוט הגה... פשוט נלחצתי לראות את הסכום המטורף שצריך להשקיע בשביל לסדר את זה...

אני אשמח לטעות אבל האם יכול להיות שזה לא החיישן אלא סיבה אחרת יותר פשוטה ?

מה אני יכול לעשות בנושא? האם אני יכול לבוא בטענות לבנאדם ולתבוע במידת הצורך על אי שקיפות ?

תודה!

זה ליקוי בטיחותי ממדרגה ראשונה לכן הייתי בודק מול ייבואן הרכב האם הייצרן הוציא ריקול או TSB בנושא. מבדיקה קצרה באינטרנט מתברר שזו מחלה ידועה באלפות לכן הייתי נעזר גם בשירותי משרד התחבורה ואפילו נעזר בעורך דין המתמצא בתביעות מסוג זה במידה והייבואן לא ישתתף בתיקון התקלה.

לקריאה נוספת:

http://www.power-steering.co.uk/alfa-romeo-eps-electric-power-steering-column-repairs-replacement-units-in-stock/

http://shop.westernpowersteering.co.uk/blog/blog-15.html

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באם אכן מדובר בחיישן הגה ולמיטב הבנתי התקלה ידועה ונפוצה היבואן חייב להשתתף בתיקון. הבחור שמכר לך את הרכב התנהג בצורה לא מכובדת ולא ישרה. תבדוק בפורומים היו מספר אנשים שאיימו לתבוע את היבואן על חיישן תקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד(למרות שהתקלה נפוצה/מופיעה בדגם),

תוכלו להאשים את המוכר באי מסירת מידע מהימן רק אם תוציאו פלט טיפולים/ תקלות ותראו שהרכב באמת סבל מתקלה זו בעבר.

אחרת - לכל מקרה יש פעם ראשונה של מופע (התקלה).

ייתכן כי התקלה הופיעה אצל בעל הרכב הנוכחי, רק כעת בפעם הראשונה.

שאו ברכה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות מ24 שעות לאחר הקנייה, ועם תקלה שכזאת..

אני לא אהיה מופתע בכלל אם הקונה יבדוק היסטוריית טיפולים/תקלות

ויגלה שזו הסיבה למכירה.

עריכה אחרונה על ידי nimo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כאן בלינק שצירף חגולי, מסכת טירטורים וניסיון לחמוק לקחת אחריות על התיקון.. פשוט בושה שלא תיאמן.

מדובר בחיי אדם, משפחה, תקלה שהיצרן מודע לה ולקח אחריות עליה, והיבואן מנסה להתנער בכל דרך אפשרית.

פשוט נבלות גמורות.

בהצלחה שם ומקווים שיראו שאתה לא מתכוון לוותר להם.

עוקב בתקווה לעדכונים חיוביים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא לי אחד לאחד אותו הדבר, בדיוק כמו אצלך, יום אחרי העברת בעלות, מניע והתגבור החשמלי של ההגה מפסיק לעבוד באמצע נסיעה. שים לב שההגה לא ננעל, אלא פשוט מפסיק להיות מתוגבר חשמלית, הבדל גדול.

יחד עם אכזבה כללית נלחצתי ומכרתי את הרכב שבוע אחרי - כשבדיעבד בסה"כ הסתבר שהיה מדובר בתקלת חשמל שהשפיעה על המערכת החשמלית של ההגה [איזה מגבר שהתקינו בצורה חאפרית שעשה בעיות חשמל ברכב]

רבים לפניך ניסו להלחם ביבואן על זה, ועד היום ככל הידוע לי שום דבר לא הצליח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
זה ליקוי בטיחותי ממדרגה ראשונה לכן הייתי בודק מול ייבואן הרכב האם הייצרן הוציא ריקול או TSB בנושא. מבדיקה קצרה באינטרנט מתברר שזו מחלה ידועה באלפות לכן הייתי נעזר גם בשירותי משרד התחבורה ואפילו נעזר בעורך דין המתמצא בתביעות מסוג זה במידה והייבואן לא ישתתף בתיקון התקלה.

לקריאה נוספת:

http://www.power-steering.co.uk/alfa-romeo-eps-electric-power-steering-column-repairs-replacement-units-in-stock/

http://shop.westernpowersteering.co.uk/blog/blog-15.html

אלפא, לא אלפות. סה"כ במיטו והיום הובא לידיעתי שגם בפונטו.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...