Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מברגה טובה עד 1000₪

TheOne23
שימו לב! השרשור הזה בן 2152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש המלצה למברגה טובה שתחזיק לאורך שנים (מהחברות המוכרות - בוש/מקיטה/דה-וולט).

הצרכים שלי הם ביתיים, חיבור ברגים, הרכבת מוצרי ריהוט מאיקאה, תליית מדפי עץ/ברזל/אלומיניום וכ״ו בקיצור מברגה להכל. עקב מעבר דירה בקרוב, המברגה תהיה בשימוש די אינטנסיבי.

קראתי המון לגבי ההבדלים של בין אימפקט לבין קלאץ׳ ועדיין לא הגעתי למסקנה מה מהם עדיפה..

מה שכן הבנתי זה שהאימפקט חזקה יותר ( מהווה ייתרון) אך כאשר הבורג מגיע לסוף הקדימה שלו היא לא ממש עוצרת כמו הקלאץ׳ ( מהווה חיסרון).

עדיפות למברגה שיכולה לשמש גם כמקדחה לעבודות קיר קלות (קדיחת חורים של מספר ס"מ בודדים לדיבלים/ג'מבו).

אז איזו מברגה לרכוש?

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא קודחים בקירות בטון עם מברגה, אפילו לא עם אימפקט.

המקומך, הייתי קונה (וזה באמת מה שעשיתי) אימפקט של בוש / מקיטה 10.8 ופטישון של מקיטה.

זה יאלץ אותך לחרוג בכ200 ש"ח מהתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על הסט זה של מקדחה ואינפקט 18v בוש סדרה כחולה? 1300 במבצע בלק פרידיי

https://www.lastprice.co.il/סט-מברגה---אימפקט-Bosch/BOSCH-15990G2K

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה מצוין, לא יודע לגבי המחיר אבל.

לי יש את הגרסא של ה 10.8 ולא נתקלתי עדיין במשהו שהיא לא יכולה לעשות.

גם אחי, שמשתמש בשלו (שהיא בת איזה 4-5 או משהו כזה) הרבה יותר ממני, בנה איתה כרגע חדר עבודה קומפלט ללא שום בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצתי הרגילה: אין שום שימוש לאימפקט עבור עבודות הבית הקלות שתיארת.

רהיטים מאיקאה אני מבריג ידנית, תתפלא, לא כ״כ איטי. בקיצור:

1. מברגה רגילה עם קלאץ׳ כמו שצריך.

2. מקדחה רוטטת זולה לקידוח דיבלים וכיו״ב (איזו בוש ירוקה, מה שזול).

המשתמש הביתי המצוי חוצב בקיר להנאתו לכן אין לו צורך בפטישון,

ובשביל ה״פעם ב-5 שנים״ שיוצא במקרה לקדוח בחגורת הבטון, פשוט מתאזרים בסבלנות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף כבר פטישון על מקדחה רגילה. היום למשתמש ביתי (ואפילו לחובבן) מספיק פטישון סיני שעולה עד 300 ש"ח.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=778452

ההבדל לעומת מקדחה רגילה זניח.

תוסיף מברגה אימפקט גם בסביבות 300 ש"יש גם סיניות טובות כמו יונדאי וזה אמור להספיק.

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=h-drill&db2940763=2940765&orderby=price

מברגה רגילה זה מותרות אם אתה עובד הרבה ואז יותר נוח במיוחד בעץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני מחפש המלצה למברגה טובה שתחזיק לאורך שנים (מהחברות המוכרות - בוש/מקיטה/דה-וולט).

הצרכים שלי הם ביתיים, חיבור ברגים, הרכבת מוצרי ריהוט מאיקאה, תליית מדפי עץ/ברזל/אלומיניום וכ״ו בקיצור מברגה להכל. עקב מעבר דירה בקרוב, המברגה תהיה בשימוש די אינטנסיבי.

קראתי המון לגבי ההבדלים של בין אימפקט לבין קלאץ׳ ועדיין לא הגעתי למסקנה מה מהם עדיפה..

מה שכן הבנתי זה שהאימפקט חזקה יותר ( מהווה ייתרון) אך כאשר הבורג מגיע לסוף הקדימה שלו היא לא ממש עוצרת כמו הקלאץ׳ ( מהווה חיסרון).

עדיפות למברגה שיכולה לשמש גם כמקדחה לעבודות קיר קלות (קדיחת חורים של מספר ס"מ בודדים לדיבלים/ג'מבו).

אז איזו מברגה לרכוש?

בדיוק לפני כמה שבועות היה פה שירשור בנושא דומה, ענינו שם על רוב השאלות:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5536783

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש מסכים עם hans. יצא לי לקנות כבר מספר רהיטים מאיקאה שלא הצלחתי להבריג ביד ומברגה\מקדחה רגילה לא עזרה.

זו הסיבה שקניתי את האימפקט מלכתחילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבתי עשרות פריטי ריהוט מאיקאה. בכל המקרים מספיקה מברגה רגילה הכי פשוטה שיש.

מברגת אימפקט זה לעבודות קשות. הברגת ברגים ארוכים בעץ. פתיחת ברגים תפוסים. הידוק במומנט גבוה.

לדוגמה, מברגת אימפקט הכי קטנה של מקיטה 10.8 וולט יכולה לסגור במומנט יותר גבוה ממה שנדרש לסגירת ברגי הגלגל באוטו. בין זה לבין ברגים שמוברגים לסיבית דחוסה ברהיטים מאיקאה המרחק גדול.

חוץ מזה, מה ש hans אמר זה מה שאני חושב בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש מסכים עם hans. יצא לי לקנות כבר מספר רהיטים מאיקאה שלא הצלחתי להבריג ביד ומברגה\מקדחה רגילה לא עזרה.

זו הסיבה שקניתי את האימפקט מלכתחילה.

לא יודע מה להגיד לך... תאכל תרד.

אין דבר יותר קל מהברגים ברהיטי איקאה, ואין דבר יותר הרסני לרהיטים השבריריים האלה מאשר מברגת אימפקט.

**כל הקטע** זה החורים המקדימים שלהם שמתוכננים ומבוצעים ברמת דיוק מופתית - גם גורמים לבורג להתמרכז מעצמו, וגם קדוחים בדיוק בקוטר הנכון כדי שהברגים בעלי ההברגה הגסה יאחזו בדופן החור מבלי לפוצץ כלום.

ולפרוטוקול - ארונות, שידות, מיטות, הכול.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אנחנו משתמשים במוסך במברגות אימפקט של WORX מזה כשנתיים לאחר שהבוש והמקיטה איכזבו, ואני יכול להעיד שזה כלי העבודה העמיד ביותר שמצאתי, המברגות נופלות, מקבלות מכות עובדות כל יום כל היום כולל פתיחה וסגירת ברגים במומנט גבוה ובינתיים 5 מברגות כאלו עובדות באמינות מוחלטת ואף הסוללות לא מראות סימני עייפות

יש לנו מברגה אחת כזו עם קלאץ שיותר מתאימה לשימוש ביתי כי היא מאפשרת לבחור בין אימפקט למצב קדיחה, והקלאץ מאפשר לשלוט במומנט הסגירה.

ניתן למצוא אצל המשווקים סביב ה550 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח סט וסגור עניין. קניתי כזה לעובדים כמתנה והוא עשה שיפוץ עם עבודה מאוד מסיבית של בניית קירות גבס ועוד. אין צורך ביותר מזה.

לי יש גם וגם. שנים עבדתי עם מברגה עם פוטר ועשיתי דברים איתה. בשהתיים אחרונות יש לי אימפקט ומאז אני לא נוגע בפוטר. אבל יש משימות שאימפקט פשוט לא מתאימה.

אני רוצה להזמין את הממליץ להתעזר בסובלנות לעשות כמה חורים בריצוף אבן במרפסת או לתלות מדף בממ"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל WORX יש מברגות ביתי (סדרה כתומה) הכולל אימפקט 20V + מברגה 20V + תיק נשיאה, סט סוללות ליתיום ומטען מהיר באיזור ה 900 ש"ח.

http://www.amital-ltd.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=3965

לדעתי בשביל שימושים ביתיים זה מעל ומעבר ויכול לשמש חובבן בעבודות מזדמנות בקלי קלות.

סט מברגות WORX מקצועי (סדרה ירוקה) של 12V (אימפקט ומברגה רגילה) כולל סוללות ומטען מהיר ב-672 ש"ח

http://www.amital-ltd.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=3929

גם הסט הזה הוא מעל ומעבר לשימוש ביתי.

המבחר שיש כיום עצום - ובגדול כמעט כל מה שנמכר (אפילו מוצרי ה NO NAME) על המדפים יהיה מעל ומעבר למשתמש ביתי.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה להגיד לך... תאכל תרד.

אין דבר יותר קל מהברגים ברהיטי איקאה, ואין דבר יותר הרסני לרהיטים השבריריים האלה מאשר מברגת אימפקט.

**כל הקטע** זה החורים המקדימים שלהם שמתוכננים ומבוצעים ברמת דיוק מופתית - גם גורמים לבורג להתמרכז מעצמו, וגם קדוחים בדיוק בקוטר הנכון כדי שהברגים בעלי ההברגה הגסה יאחזו בדופן החור מבלי לפוצץ כלום.

ולפרוטוקול - ארונות, שידות, מיטות, הכול.

אוכל תרד יום יום.

בכל מקרה, ספציפית הרהיטים המדוברים היו עשויים שניהם מבוק מלא:

זה הראשון, את השני אני לא מוצא.

מאז יצא לי להבריג לתוך מתכת במחסן בחצר [נדמה לי שזה היה אלומיניום, לא בטוח ב 100%] - שוב, המברגה הרגילה לא הצליחה והאימפקט כן.

בסופו של דבר זה מכשיר יעיל, ובמידה ואתה קונה סט של בוש\מקיטה - אתה מקבל גוף בלבד באיזה 250-300₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחזיר בפעם השלישית את המיקוד לדרישות של פותח השרשור: עבודות קיר קלות (ציטוט מדויק).

הבחור לא קודח במתכת, לא קודח בממ"ד, לא מחורר את המרפסת ולא מאזן גלגלי משאיות להנאתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...