Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למדפסת

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 2314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשות אבי HP OFFICEJET 4500 שהלכה לעולמה.

הוא רוצה משהו דומה לזה במחיר סביר. מחפש את אותן פונקציות כמו בקודמת. כלומר סורק ופקס.

אם יש דבר כזה שהתפריט יהיה בעברית, זה יהיה נחמד כי הוא לא ממש מסתדר עם האנגלית אבל אם אין אז לא חייב. לא מקובעים ל HP. אולי גם לבראדר יש דגמים נחמדים והדיו שלהם אולי יותר זול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את ה-MFC-470DW של BROTHER כבר למעלה מ5 שנים - מרוצה עד הגג. חסכונית בדיו מאוד, מדפיסה מהר ואיכותי. מעולם לא נתקע לי דף אחד בגלל תקלה, תמיד כי אני יצאתי חמור (לא הפרדתי דפים לפני הכנסה, או הADF לא היה סגור לגמרי).

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שינוי כיוון. הוחלט גם לבדוק את האפשרות של מדפסת לייזר. השאלות הן כאלה

1. האם בדומה למדפסת דיו כאשר אין שימוש לזמן ממושך הדיו מתייבש, זה קורה גם בלייזר?

2. ראיתי את ה [h=1]MFCL2700DW[/h] מה עלות טונר? ועד כמה מסובך להחליף טונר?

[h=1][/h][h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב-2700 קרוב ל-3 שנים. מכונה מצויינת, רק תביא בחשבון שעולה סביב 1000 ש"ח, במבצעים זה יכלול טונר נוסף.

החלפת טונר פשוטה מהחלפת דיו במדפסת הזרקה. הבעיה היחידה ב-2700 הוא שהחלפת הטונר הראשוני (שהוא קטן) לסטנדרטי מצריכה איזה פעולה במדפסת, שירות הלקוחות של בראדר הדריך אותי ופתר לי את הבעיה. בשימוש שלי (עם שני סטודנטים להנדסה בבית, וגם שימוש במדפסת כמכונת צילום) הטונר הסטנדרטי היותר גדול מחזיק כבר כשנתיים ועדיין אינו מראה סימני גסיסה. פעם ב-10000-12000 דפים (שזה 3-4 טונרים) צריך להחלי גם תוף ואז יש שאלת עלות רכישת תוף לעומת עלות רכישת מדפסת חדשה.

עלות הטונר - תלוי אם אתה קונה מקורי (סדר גודל של 300 ש"ח) או חלופי (עולה הרבה פחות, אבל כנראה גם מחזיק מעמד פחות).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, תודה לך על התשובות. לא ידעתי בכלל על עניין התוף. על איזה סדר גודל של סכום מדובר להחלפת התוף? אם אתה מדבר על רכישת מדפסת חדשה אני משער שעלות תוף יכולה להגיע לאותו סכום כמו המדפסת? כ 900-1000? זה הגיוני?

בשימוש סטנדרטי לחלוטין במדפסת (מיועד בעיקר לילדה בכיתה יא שסהכ צריכה להדפיס כמה עבודות לבית ספר וכו'), כמה זמן אתה מעריך שיעבור עד שנצטרך להחליף תוף?

עריכה אחרונה על ידי mazinya
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוף זה עניין של כמה מאות ש"ח. מצד שני, לפחות אצליח, מדובר על משהו כמו 5 שנים ויותר. נדמה לי שהמד]סת הקודמת שלי - בראדר 7030 - הגיעה להחלפת תוף לאחר 7 שנים, וזו היתה ההזדמנות להתקדם ל-2700. לדעתי בשימוש ביתי רגיל זה שיקול שולי לגמרי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מדפסת שחור לבן של HP

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=825467

אני "מעביד" אותה באופן מאסיבי

מבצעת בהצלחה מדהימה:

סריקות דו צדדיות צבעוניות בכמויות וכוללת עריכת כיוון כל דף, וכיונוני בהירות והדגשות, וזאת טרם השמירה.

היא עושה זאת טוב יותר ופשוט וקל יותר מאשר סורק ייעודי לסריקות בלבד AVISION מקצועי שיש ברשותי ועלה יותר ממנה.

הדפסה רגילה או משני צדי הדף

פקס

הכל באיכויות מדהימות.

ככל שצריך צבעוני, ניתן לרכוש דגם עם יכולות הדפסה בצבע,

או ככל שצבעוני נדרש לעיתים רחוקות ,ניתן לרכוש מדפסת נוספת זולה מאוד רק לצורך כך.

שווה כל שקל.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טונרים ותופים חליפיים לא מחזיקים פחות ועולים גרושים.

למדפסת בראדר שלי טונר חליפי עולה כ-35 ש"ח.

אני משתמש רק בחליפיים.

ובמום העבודה שלי היו משתמשים רק בחליפי - ומדובר באחד הארגונים הגדולים בארץ ולא היו בעיות.

להבדיל מראשי דיו שהיו בעיות תאימות בחליפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין השימוש בטונרים חליפיים תלוי מאד בהיקף השימוש. בשימוש ביתי, כאשר טונר מחזיק 3 שנים, אין הרבה משמעות לחליפי. במקום עבודה שבו הטונרים נגמרים כל כמה שבועות זה סיפור אחר.

עבדתי תקופה מסויימת עם מדפסת "תעשייתית" תוצרת HP (שהדפיסה סד"ג של 150-200 דפים ביום, גרפים עם רשת מילימטרית) - הטונרים החזיקו בערך שליש ממספר הדפים המוצהר, וזה הגיוני לאור צפיפות ההדפסה - אבל סופקו רק טונרים מקוריים. המדפסת נלקחה לאחר 80,000 דפים ואפס תקלות, לאחר שלא היה בה יותר שימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ.

מחפש מדפסת ביתית צבעונית, משולבת סורק ופקס, אלחוטית, קומפקטית ואמינה.

מחיר פחות קריטי.

תודה רבה

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ.

מחפש מדפסת ביתית צבעונית, משולבת סורק ופקס, אלחוטית, קומפקטית ואמינה.

מחיר פחות קריטי.

תודה רבה

היי,

יש לי כזו:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=845609&utm_campaign=search&utm_medium=cpc&utm_source=google&gclid=eaiaiqobchmiwooe7vqi2aivdpptch0uggmdeaayasaaegkkx_d_bwe

הייתה בשימוש מתון מאוד ולא בשימוש מאז שעברתי ללייזר.

מצבה כחדש, והחלפתי לה ראש צבעוני לפני שנה (מה שאומר שהוא ככל הנראה התייבש...).

אתה מוזמן לאסוף אותה, אם תרצה, ללא תמורה.

גר בראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...