Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש היגיון לרכוש רכב פלאג אין הייבריד אם לא מתכוונים להטעין אותו?

Yondalar
שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקרר במחסן מחובר לשקע רגיל אז הוא מקבל חשמל מהלוח המשותף של הבניין, פה המקרה שונה.

אני לא יודע איך הם עושים את זה, אני רק יודע שהיו לי מספיק לקוחות שגרים בבניין משותף והתקינו להם עמדת טעינה בחניון התת קרקעי של הבניין שלהם.

עמדת הטעינה עצמה לא מחוברת לשקע רגיל, זה חיבור ישיר לתשתית החשמל, או משהו בסגנון.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בבנינים חדשים יחסית יש פיר חשמל הנותן אפשרות למתוח קבל מהלוח הדירתי.

בבניינים עם מחסנים (שוב, לא ישנים) יש קבל חשמל מכל דירה בבניין לקומת המחסנים.

מאלו ניתן למשוך

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אחרי הרבה מפחי נפש, הגיע היום בחור נחמד וחיבר (בערך חודשיים מהיום שהארתם את עיניי והתחלתי לברר) את עמוד הטעינה

20180111_125946re.jpg

שוב המון תודה לכך שהארתם את עיניי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. זה היה מורכב לחבר את זה ישירות אלי והסוקר שהגיע לפני מספר שבועות טוען שבמרחק שזה היה מחובר, היתה נוצרת ירידת מתח.

חיברו ישירות לחשמל של הביניין עם מונה באמצע. מבחינתי זה חיסרון כי אני לא אוהב להתעסק עם דברים כאלו אבל זה מה יש.

אני אצטרך לגשת למונה אחת ל X חודשים שאסגור עם הועד ולחשב כמה אני צריך להוסיף מעל התשלום לועד הבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהגיעה ה-530e לארץ ביצעתי הזמנה אחרי שג'ינרג'י בדקו בדיקה ראשונית את נושא עמדת הטעינה בחנייה התת קרקעית בבניין בו אני גר אבל בבדיקה נוספת של בכיר מטעמם נמסר לי כי חיבור דרך המחסן שלי או כל צורה אחרת של התחברות מאיזור החנייה (בניגוד להעברה מהדירה שלי דרך הפיר, שהיתה בכלל בלתי אפשרית בגלל מבנה לובי הכניסה) לא רק תאריך את זמן הטעינה לכ-6 שעות (זה עוד היה נסבל) אלא עלול לגרום להפסקות חשמל בחניון... תודה רבה, אבל לא תודה.

ההזמנה בוטלה. נשארתי עם יפן.

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את הבעיה הגדולה.

התקינו לי עמדה בחניון התת קרקעי המשותף, עם חיבור לחשמל הציבורי. מדי פעם מסתכלים כמה ומעבירים כסף לועד הבית בהתאם. טרחה קטנה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועד הבית צריך לאשר את הפיתרון הזה בכתב על מנת שהמתקין יבצע את עבודתו.

מלך האיקרה, שמח שהכל בא על מקומו בשלום. תהנה מהרכב!

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את הבעיה הגדולה.

התקינו לי עמדה בחניון התת קרקעי המשותף, עם חיבור לחשמל הציבורי. מדי פעם מסתכלים כמה ומעבירים כסף לועד הבית בהתאם. טרחה קטנה מאוד.

איזה רכב, כמה אמפר הזרם ושל מי העמוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שלא בכל חניון אפשר לחבר 16, אבל גם הבנתי שיש רכבים ש16 אומנם מהיר יותר אבל לא בריא לסוללה. לא יודע איך זה בוולוו. כלומר, על סמך המידע הזה הבנתי שעדיף 10 למרות זמן טעינה ארוך יותר. Low and slow

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון נוסף לגבי צריכת הדלק הפעם.

אז ככה, הנסיעות שלי דיי קבועות. לעבודה כל יום 7-8 ק"מ לכל כיוון וסופ"ש מסתובב קצת עם הרכב. בסה"כ אני הולך לכיוון של 12-13 אלף ק"מ לשנה.

בחודשיים וחצי הראשונים עם הרכב תידלקתי דיי באופן קבוע אחת לשבוע ב 250~ ש"ח. התידלוק הלפני אחרון שלי היה ביום ראשון ה 7.1. ב 11.1 התקינו לי את העמדה ומיכל הדלק הראה קצת פחות מחצי. היום מילאתי שוב כאשר מחוג הדלק הראה טיפה פחות מרבע.

לפי חישוב שלי, חשמל יצא בערך 90-100 ש"ח לחודש ולפי הנתונים למעלה, לא נראה שאמלא יותר מפעמיים בחודש. כלומר מ 1000 ש"ח לחודש, אני יורד ל 500 + 100 על החשמל. בהחלט משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...