Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבל מתח למצלמה (נערך. כל השאלות פה זה למי שמבין. והכל לרכב. מיותר לציין)

PRONATI
שימו לב! השרשור הזה בן 2350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

רכשתי מצלמת דאשבורד אשר אני מעוניין שתשמש אותי רק בחניה

מדובר במצלמה קדמית שמותקנת על השמשה הקדמית שאמורה לצלם את המתרחש

בפועל המצלמה מיועדת לצילום בזמן נסיעה , אך אני רוצה להסב אותה למצלמה שתצלם רק בזמן חניה (יש לי מצלמת דרך נוספת מוצקנת iroad)

אז איך בפועל זה אמור להתבצע ?

את המתח אשר יזין את המצלמה בזמן שהרכב כבוי הוא יהיה בנק סוללה של anker

בנק סוללה בנפח עצום של 26 אלף מילי אמפר , מקור המתח למצלמה יהיה אך ורק דרך הבנק סוללה , הבנק סוללה של anker לא יכול גם להטען וגם לטעון במקביל , או שהוא נטען או שהוא מטעין

הבנק סוללה יהיה מחובר באופן קבוע לשקע מצת כך שבזמן נסיעה שיש חשמל הוא נטען (אבל לא מטעין) והמצלמה לא תעבוד , כשאני מכבה את הרכב ואין מתח שהבנק סוללה מקבל הוא טוען את המצלמה וכך היא נדלקת ללא התערבות מצידי.

אז אחרי שהבנו את הרעיון , כרגע השאלה

עם המצלמה קיבלתי כבל מתח dc חור פין בגודל 3.5mm x 1.35mm (מצורף תמונה) שהיציאה שלו היא בעצם חיבור לשקע מצת

אני צריך כבל עם חור פין בגודל 3.5mm x 1.35mm שהיציאה שלו תיהיה usb (כדי לחבר אותה ישירות לבנק סוללה של anker)

השאלה היא כזאת

על המצלמה איפה שאמור להכנס הפין למצלמה רשום dc 12/24v

מצאתי כבל באיביי שאמור להתאים לי במידות אך הוא מציין בעמוד המכירה את הנתונים הבאים

Description:

Adapt your USB port with this cable so you can power small devices and electronics that use a 3.5mm barrel jack. Cable uses the 5V DC from the USB port. Can be used with car outlet adapters that have a USB port as well (Car adapter not included).

100% Brand new

USB Type A male to 3.5mm barrel connector

Power devices from a USB port

For small electronics and devices which use a 3.5mm barrel jack for a power cable

Provides 5V DC from USB

Cable length: 70cm

מצויין שם 5v

האם הכבל אמור להתאים למרות שזה רק 5v ? או שאין קשר בדברים וכל כבל יכול להתאים?

ECC2806D-0D7D-4BBB-A987-9E54F4A13C81.jpg81C4F076-7F5A-4689-A048-056CD7872606.jpg

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההסבר שלך המצלמה צריכה 12 וולט בכניסה ואילו הסוללה שלך מוציאה 5 וולט דרך שקע usb

ולכן זה לא יעבוד

הסוללה יכולה לספק 12v השאלה אם יש כבל שיכול לספק 12v דרך שקע usb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה התסבוכת?

תוציא פלוס (+) מהאור רוורס , ותחבר אותו לתקע שהגיע עם המצלמה ( המותאם לרכב) . כאשר תעבור לרוורס המתח יפעיל את המצלמה והיא תצלם את המבוקש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...