Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס E class כרכב שכור לטיול משפחתי באירופה

alonjp
שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מחפש להזמין רכב לטיול משפחתי בן שלושה שבועות באזור דרום אוסטריה וסלובניה.

הרכב צריך להיות מרווח מאחור לשלושה ילדים (כולל מושב בטיחות אחד ובוסטר קטן), לא אתגר גדול לדעתי.

תא המטען צריך להכיל שתי מזוודות גדולות פלוס טרולי אחד או שתיים (מה שנכנס דיי בקלות לתא המטען של קאמרי לדוגמה).

את הרכב אני שוכר בשדה התעופה של מינכן.

על פי מה שראיתי האופציות מגוונות:

1. מג׳יפון ידני (קשקאי או דומיו) ב-2300₪

2. פאסט אוט׳ באותו המחיר

3. מרצדס B class שסיפקה אותנו בטיול בקיץ האחרון (עם שני בוסטרים וכיסא בטיחות) ב-2300₪ לידני או 3100₪ לאוט׳ (הבדל ענק, בקיץ האחרון שכרתי את האוט׳ בציריך דרך באדג׳ט במחיר הרבה יותר הגיוני).

4. מיניואן כגון פורד גלאקסי או פולקסווגן קאדי ידני ב-2800/2900₪

או את ה- E class אוט׳ ב-3800₪.

מאחר והחלטתי שהפעם אני אדאג גם קצת לעצמי ולא רק ללוגיסטיקה והילדים אז בא לי משהו קצת יותר מפנק שיסב לי קצת הנאה בדרך ממקום למקום..

השאלה היא איך המרצדס המדוברת בתחום הזה, האם היא אכן תספק חוויה משודרגת?

אני מניח שזה לא חייב להיות מרצדס, אך זה כן יהיה רכב מקביל מקבוצת היוקרה, כלומר אפשרי שאקבל גם bmw סידרה 5 או וולוו S90 (למרות שפחות סביר בגרמניה לדעתי).

איזה עוד רכבים אםשרי לקבל בקבוצה זו? (בפולין ראיתי הרבה יגוארים ומזארטי במגרשי ההשכרה, בגרמניה אין לי ניסיון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סביר שבקבוצה הנ"ל תקבל A6 / סדרה 5 / E-CLASS עם הערה or similiar.

בהזמנה של מספיק זמן מראש תקבל כל רכב שתדמיין, גם בחברות ההשכרה הקונבנציונליות / "לא נישתיות".

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני מחפש להזמין רכב לטיול משפחתי בן שלושה שבועות באזור דרום אוסטריה וסלובניה.

הרכב צריך להיות מרווח מאחור לשלושה ילדים (כולל מושב בטיחות אחד ובוסטר קטן), לא אתגר גדול לדעתי.

איבדת אותי לגמרי עכשיו...

אתה לא אותו אלון שמסתובב כבר חודשים באולמות התצוגה עם סרט מדידה, מחפש רכב שיכיל שלושה מושבי ילדים מאחור, ופוסל רכבים על סמך זה? אבל פה אתה מדבר על מושב בטיחות אחד ובוסטר סה״כ... [emoji15]

לגבי ההשכרה עצמה, מאיפה אתה לוקח את הרכב, ועם איזו חברה בדקת?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשני טיולים באירופה קיבלתי מרצדס E Class דיזל.

בברצלונה - סדאן ובמינכן - סטיישן.

את שתיהן שכרתי מ-sixt בהזמנה מהארץ.

המושב האחורי ותא המטען מאוד מרווחים (בסטיישן הוא ענק).

בברצלונה, נסענו בסדאן 4 מבוגרים ונכנסו בתא המטען 3 מזוודות גדולות וצימידן (שם הזמנתי את הדגם הזה בגלל גודל תא המטען ובשל העובדה שמיניוואן אואץטומטי היה יקר יותר).

במינכן היינו שניים, הזמנתי רכב בקטגוריית פסאט אוטומטי וקיבלתי בהתחלה מרצדס GLK, לאחר ששתי מזוודות לא נכנסו מתחת לקו החלונות - פניתי לסניף וקיבלתי E claas סטיישן בה 2 מזוטדות ושני טרולי נכנסו ללא בעיות ונשאר עוד הרבה מקום.

ב- E class לא תקבל חווית נהיגה, אבל היא מאוד מאוד נוחה ומצויינת לכיבץסוי מרחקים בנוחות ונינוחות.

טיול מהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר שבקבוצה הנ"ל תקבל A6 / סדרה 5 / E-CLASS עם הערה or similiar.

בהזמנה של מספיק זמן מראש תקבל כל רכב שתדמיין, גם בחברות ההשכרה הקונבנציונליות / "לא נישתיות".

לא יורד לסוף דעתך.

למה אתה מתכוון "תקבל כל רכב שתדמיין"?

האם זה יכול להיות מזארטי? :lol:

איבדת אותי לגמרי עכשיו...

אתה לא אותו אלון שמסתובב כבר חודשים באולמות התצוגה עם סרט מדידה, מחפש רכב שיכיל שלושה מושבי ילדים מאחור, ופוסל רכבים על סמך זה? אבל פה אתה מדבר על מושב בטיחות אחד ובוסטר סה״כ... [emoji15]

לגבי ההשכרה עצמה, מאיפה אתה לוקח את הרכב, ועם איזו חברה בדקת?

כן, אותו האלון בדיוק.

מדובר על הקיץ הקרוב, עד אז הילדה תהיה כבר בת שמונה וחצי, כך שאני ממש לא חושב שהיא תשב על בוסטר.

גם אם כן זה יהיה בוסטר הגבהה פשוט, כזה שלא היה לי בעיה גדולה להתאים גם במרצדס B שהייתה לי בקיץ האחרון.

לגבי הג'יפונים (לא שזה קשור לשרשור הזה) אני כבר התחלתי להתגמש ולכן גם ה-3008 וה-CX5 באות בחשבון על אף שהמושבים לא נכנסים בהם.

לא בכדי עדיין לא החלפתי רכב...

לוקח את הרכב משדה התעופה במינכן.

לא נעול על חברת השכרה, בודק אופציות דרך אתר rentalcars.com, אך מעדיף חברות מוכרות וגדולות ולא כל מיני חברות שלא שמעתי עליהן בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשני טיולים באירופה קיבלתי מרצדס E Class דיזל.

בברצלונה - סדאן ובמינכן - סטיישן.

את שתיהן שכרתי מ-sixt בהזמנה מהארץ.

המושב האחורי ותא המטען מאוד מרווחים (בסטיישן הוא ענק).

בברצלונה, נסענו בסדאן 4 מבוגרים ונכנסו בתא המטען 3 מזוודות גדולות וצימידן (שם הזמנתי את הדגם הזה בגלל גודל תא המטען ובשל העובדה שמיניוואן אואץטומטי היה יקר יותר).

במינכן היינו שניים, הזמנתי רכב בקטגוריית פסאט אוטומטי וקיבלתי בהתחלה מרצדס GLK, לאחר ששתי מזוודות לא נכנסו מתחת לקו החלונות - פניתי לסניף וקיבלתי E claas סטיישן בה 2 מזוטדות ושני טרולי נכנסו ללא בעיות ונשאר עוד הרבה מקום.

ב- E class לא תקבל חווית נהיגה, אבל היא מאוד מאוד נוחה ומצויינת לכיבץסוי מרחקים בנוחות ונינוחות.

טיול מהנה

תודה על המידע.

לפני כמה זמן זה היה?

עם ה-E הקודמת יש לי הרבה ניסיון כנוסע (הרכב הצמוד שמסיע אותי לשדה) והוא סבבה אבל באמת אף פעם לא הפיל אותי.

ה-E החדשה שהושקה לאחרונה נראית כמה וכמה רמות מעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על הקיץ הקרוב, עד אז הילדה תהיה כבר בת שמונה וחצי, כך שאני ממש לא חושב שהיא תשב על בוסטר.

אתה חושב על ישראל, אבל החוק האירופאי נוקשה יותר. אם אני לא טועה זה גיל 12 או 1.5 מטר גובה מה שבא קודם, אחרת הילדה עדיין תשב על בוסטר.

לגבי החברת השכרה תנסה את אוויס, שם במינכן אמורים להיות גם רכבים מסדרת Select שזה אומר שתקבל בדיוק את הרכב שהזמנת. המחירים שלהם גם משמעותית טובים מהרץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני זה תבדוק שאתה יכול להיכנס עם הרכב לסלובניה, לדעתי לא כל דגם רכב יכול להיכנס ללא הגבלות של חברת ההשכרה

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יורד לסוף דעתך.

למה אתה מתכוון "תקבל כל רכב שתדמיין"?

האם זה יכול להיות מזארטי? :lol:

כן. הסתכל אצלי בחתימה.

בהזמנה מראש חברות ההשכרה ידאגו לכל רכב.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכרתי את ה E החדשה באוסטריה לפני כשנה.

הזמנו E וקיבלנו E קבריולט אך נאלצנו בצער להחזיר אותה מכיוון שלא היה מקום לשלושה מבוגרים עם 3 מזוודות בינוניות.

קיבלנו E סדאן במקום, הרכב מרווח ונעים מאוד לנהיגה. תא המטען קטן ו 3 מזוודות בינוניות בקושי נכנסו. אני מאמין שזה יהיה גבולי להכניס 2 מזוודות גדולות ושני טרולי.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא המטען לא ממש קטן - 540 ליטר. אבל בסדאן כמו בסדאן הצורה בעייתית, וכן מסכים ששלושה מזוודות זה גבולי מאוד.

אני תמיד מנסה לשכור סטיישן, ג׳יפ גדול וכו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נוסע לטיול משפחתי? שים את נוחות המשפחה בראש מעייניך. אל תחפש חוויות נהיגה או רכב מפואר, חפש רכב שבו החבורה תשב בנוחות , הילדים לא יציקו זה לזה ואחד ההורים יוכל לטפל בהם בעת שהאחר נוהג.

ההמלצה שלי - ואן 7 או 9 מושבים. בואן כזה מקפלים את המושבים האחוריים כדי לשחרר מקום למזוודות. אבל הוא מאפשר פיזור הילדים בשתי שורות על מנת לרווח את מושבי הבטיחות. אופציה נוספת, קצת פחות מוצלחת, היא סטיישן גדול עם 3 שורות מושבים, אבל הוא יהיה פחות נוח מבחינת המזוודות.

אמנם אין לי ניסיון בנסיעה עם ילדים בגילאים אלה, אבל בנסיעה של 5 מבוגרים הפתרון מעולה. בשנה שעברה הזמנתי (בבריסל) אופל זאפירה וקיבלתי רנו אספאס - הרכב היה משוכלל מאד והכיל 5 מבוגרים על ציודם - 5 מזודות, תיקי גב, סלי אוכל, שישיות מים וכל מה שתרצה. נדמה לי שכבר העליתי כאן פעם תמונה של הבגאג' המלא.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע.

לפני כמה זמן זה היה?

עם ה-E הקודמת יש לי הרבה ניסיון כנוסע (הרכב הצמוד שמסיע אותי לשדה) והוא סבבה אבל באמת אף פעם לא הפיל אותי.

ה-E החדשה שהושקה לאחרונה נראית כמה וכמה רמות מעל.

מדובר ב- 2013 ו-2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל זאפירה או טוראן יהיו כלים מתאימים למשימה. את השידרוג עדיף לעשות במקום, זה הרבה יותר זול ואתה מדבר עם הנציג על רכב ספציפי. רכבי יוקרה לא מורשים להכנס לאיזור 2 מחשש לגניבה. תבדוק שאין בעיה עם סלובניה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...