Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס E class כרכב שכור לטיול משפחתי באירופה

alonjp
שימו לב! השרשור הזה בן 2349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נראה קצת מוזר.

שכול להיות שה-E צפופה יותר מקאמרי?

אם לא אז גם בקאמרי הילדים מסתדרים יופי, אפילו עם שלושה כיסאות בטיחות..

ובכל מקרה, אני לא מבין למה בכל פעם שמישהו שומע כאן על רכב למשפחה עם שלושה ילדים ישר קופצים ומציעים מיניוואן כאילו לא ניתן להסתדר יופי עם משפחתית גדולה.

אני כבר 6 שנים מסתדר יופי עם הקאמרי, ובשנה וחצי האחרונות זה עם שלושה מאחור ושלושה כיסאות בטיחות/ בוסטר גב והכל טוב.

לא רואה שום דרך שמיניוואן ישדרג לילדים את החוויה בטיול מעבר ל-DVD שמולבש על משענות הראש :-D

השאלה היא האם ה-E צפופה יותר ממשפחתית יפנית/אמריקאית גדולה כגון הקאמרי, כי אם לא אז אני מניח שיהיה סבבה מבחינת מרווח פנים.

שאלה שניה היא איך הרכב כרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברלינגו או כל רכב אחר שדומה

פרקטיקה ונוחות, הכי חשוב

נסיעה טובה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה קצת מוזר.

שכול להיות שה-E צפופה יותר מקאמרי?

אם לא אז גם בקאמרי הילדים מסתדרים יופי, אפילו עם שלושה כיסאות בטיחות..

ובכל מקרה, אני לא מבין למה בכל פעם שמישהו שומע כאן על רכב למשפחה עם שלושה ילדים ישר קופצים ומציעים מיניוואן כאילו לא ניתן להסתדר יופי עם משפחתית גדולה.

אני כבר 6 שנים מסתדר יופי עם הקאמרי, ובשנה וחצי האחרונות זה עם שלושה מאחור ושלושה כיסאות בטיחות/ בוסטר גב והכל טוב.

לא רואה שום דרך שמיניוואן ישדרג לילדים את החוויה בטיול מעבר ל-DVD שמולבש על משענות הראש :-D

השאלה היא האם ה-E צפופה יותר ממשפחתית יפנית/אמריקאית גדולה כגון הקאמרי, כי אם לא אז אני מניח שיהיה סבבה מבחינת מרווח פנים.

שאלה שניה היא איך הרכב כרכב?

אין לי מושג אם ה E יותר צפופה ממשפחתית אחרת. כתבתי רק מה ששמעתי מהקהל היושב מאחורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כן?

באיזו צורה היא יכולה להיות עדיפה על מרצדס E (מלבד מקום בתא המטען)?!

לגבי תא מטען, זה ממש לא מטריד אותי כי בכל מקרה מה לשא יכנס לי בתא המטען של הקאמרי לא יגיע לשדה התעופה..

מבחינת הרכב עצמו, באמת יש מה להשוות בין רכב שעולה בארץ 200 אלף לרכב שעולה יותר מפי-2 ממנו?

אני חושב שבמקרה זה יש קצת מעבר לסמל אבל יכול להיות שאני טועה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגמים שנמכרים בארץ אינם בהכרח הדגמים המושכרים בגרמניה.

דוגמא - בני הבכור הזמין לפני שנה גולף לטיול באוסטריה. קיבל מרצדס GLA מפנקת, אבל עם יחידת כוח שאינה נמכרת בארץ (יחסית חלשה, לא שחסר לו משהו).

בדקתי בשבילך - רוברט צודק, הילדה תהיה חייבת בוסטר (אלא אם גידלת נפיל של 1.5 מ' בגיל 8).

בכל מקרה, לפי מדיניות סיקסט (שאני מניח די מייצגת את החברות הגרמניות) לא תוכל לעבור עם רכבים מתוצרת אודי פולקסואגן BMW ומרצדס לסלובניה. סוף החלום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון של מיניוואן הוא בקו חלונות נמוך וישיבה גבוהה, דהיינו קל יותר לילדים לראות החוצה.

אם הם מתעניינים במה שקורה בחוץ יותר מבמסכי הניידים שבתוך הרכב אז כנראה שבמיניוואן יהיה להם נוח יותר.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגמים שנמכרים בארץ אינם בהכרח הדגמים המושכרים בגרמניה.

דוגמא - בני הבכור הזמין לפני שנה גולף לטיול באוסטריה. קיבל מרצדס GLA מפנקת, אבל עם יחידת כוח שאינה נמכרת בארץ (יחסית חלשה, לא שחסר לו משהו).

בדקתי בשבילך - רוברט צודק, הילדה תהיה חייבת בוסטר (אלא אם גידלת נפיל של 1.5 מ' בגיל 8).

בכל מקרה, לפי מדיניות סיקסט (שאני מניח די מייצגת את החברות הגרמניות) לא תוכל לעבור עם רכבים מתוצרת אודי פולקסואגן BMW ומרצדס לסלובניה. סוף החלום.

אוקיי, הילדה יכולה להיות גם על בוסטר, עדיין אם הסתדרנו טוב במרצדס B אני לא חושב שיהיה קשה יותר להסתדר עם ה-E מבחינה זו.

לגבי המדיניות של סיקסט, זה מעניין אך הרכב דרך אוויס.

אני אבדוק מה המדיניות של אוויס.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון של מיניוואן הוא בקו חלונות נמוך וישיבה גבוהה, דהיינו קל יותר לילדים לראות החוצה.

אם הם מתעניינים במה שקורה בחוץ יותר מבמסכי הניידים שבתוך הרכב אז כנראה שבמיניוואן יהיה להם נוח יותר.

יש לך ילדים?

גם כשהם ישבו בקרוואן עם חלון פנורמי ענק, הם עדיין העדיפו להתבונן במסך המחשב ולא בנוף המשגע של האלפים השווצרים..

הנוף במקרה זה הוא בשבילי ובשביל אישתי. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, שכרתי לא מזמן E220 לתקופה של 8 ימים.

נכנסו בתא המטען 2 מזוודות גדולות, טרולי אחת (במקור גם השניה, עד שמילאנו את המזוודות) וכמה שקיות, דורש קצת תמרון אבל אפשרי. מושב אחורי לא מתקפל בסדאן, אז מה שלא נכנס לתא המטען יצטרך להיות בין הרגליים.

אחלה רכב, כמו שאמרו פה מעולה בשביל לגמוע מרחקים בנוחות לכולם.

הנאה מנהיגה - לא שזה לא מהנה לנהוג בו, אבל זה לא רכב ספורטיבי בשום צורה, ובגרמניה בקטגוריה הזו תקבל דגם עם יחידת הנעה נחותה יחסית, לרוב 2 ליטר דיזל. כן, זו הנעה אחורית ומשהו שמתקרב ל200 כ"ס אבל זה גם רכב כבד, עם כיול רך.

תבדוק היטב האם מותר להיכנס למדינות אחרות ולאילו, זה משתנה מחברה לחברה ומקטגוריה לקטגוריה וחשוב מאוד להקפיד על זה, ולא לקחת סיכון.

לגבי סופרב סטיישן - רכב מרווח יותר מהE קלאס, מאובזר יותר מחלק מהדגמים (למשל, בסופרב סטיישן ששכרתי מSIXT היה קרוז קונטרול אדפטיבי, בE220 לא היה) ועם יחידת הנעה דומה (2 ליטר טורבו-דיזל) לא פחות או יותר מהנה. תענוג של רכב. נכנסו בו 3 מבוגרים, 3 סנובורדים (במזוודות גדולות) ו3 תיקים גדולים בלי בעיה.

יצא לי לשכור גם פורד גלאקסי, 7 מושבים ל4 מבוגרים, המון מקום ותא הנוסעים אידיאלי לילדים עם חלונות גדולים והרבה מרווח ואבזור. באופן מפתיע למרות הגודל הרכב לא הרגיש יותר קשה או פחות מהנה לנהיגה מכל סטיישן אירופאית (מונדאו סטיישן למשל) אבל כמובן בפניות חדות יש יותר רכינה והמשקל מורגש. מאחר ואני לא חושב שזה סגנון הנהיגה שלך עם ילדים קטנים באוטו אני לא חושב שזה יפריע לך.

Chevrolet Sonic RS 2014, 1.4T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, הילדה יכולה להיות גם על בוסטר, עדיין אם הסתדרנו טוב במרצדס B אני לא חושב שיהיה קשה יותר להסתדר עם ה-E מבחינה זו.

לגבי המדיניות של סיקסט, זה מעניין אך הרכב דרך אוויס.

אני אבדוק מה המדיניות של אוויס.

תודה

בדקתי בשבילך. התנאים זהים (חפש בתנאים הספציפיים לגרמניה, עמ' 4)

בדרך כלל תנאים מסוג זה זהים לכל החברות באותה מדינה, בודאי הגדולות. אויס מרחיבים גם ליגואר ולאנדרובר.

מה שלמדתי מהשיטוט באתר הוא שבעת ההזמנה אתה צריך להכניס תנאי של cross border, ושבקבלת הרכב עליך לוודא כי הרכב המתקבל מותר מעבר למדינות היעד שלך. אישית, איחלו הייתי במצבך, הייתי מתקשר טלפונית לחברת ההשכרה בגרמניה ומוודא את התנאים.

סתם, מתוך סקרנות: מדוע לא תטוס לליובליאנה (בהנחה שיש טיסות ישירות). אניח חושב שאדריה טסה לנתב"ג ובשעתו גם אלעל טסו ל-LJU איני יודע מה קורה בקיץ 2018.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קשר יש בין זאפירה לחווית נהיגה?

חפש סטיישן, זה הסוד למזוודות.

בחצי הכדור הדרומי אני נדבק לפורסטר/אוטבק/Rav4 אבל E או סדרה 5 סטיישן נראה לי סבבה לגמרי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוויית נהיגה עם 3 זאטוטים מאחור? צריך לחפש "חוויית טיול" - זה משהו אחר לגמרי. צריך לתת לילים את המרחב שלהם כדי שיהיו רגועים בנסיעות הארוכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי בשבילך. התנאים זהים (חפש בתנאים הספציפיים לגרמניה, עמ' 4)

מה שלמדתי מהשיטוט באתר הוא שבעת ההזמנה אתה צריך להכניס תנאי של cross border, ושבקבלת הרכב עליך לוודא כי הרכב המתקבל מותר מעבר למדינות היעד שלך. אישית, איחלו הייתי במצבך, הייתי מתקשר טלפונית לחברת ההשכרה בגרמניה ומוודא את התנאים.

מצטט לשם ההדגשה - צריך לבדוק טוב טוב את היכולת לעבור את הגבול, עם או בלי תוצרת גרמניה, ואכן, תוצרת גרמניה לא תחצה את הגבול לשוחטי הרכב מהמזרח בשום חברת השכרה. הטריק הוותיק של "גנבו לי".

ולענייננו, את הרכב היותר אקזוטי הייתי שומר לטיול אינטימי עם בחירת לבך. ילדים? רק שלא יריבו על מרחב המרפקים...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...