Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרב"ד לא מאשר לי ללמוד על משאית- להפעיל כבר עכשיו עו"ד?

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בינואר 2017 הגעתי לשיעור נהיגה ראשון על משאית. מורה הנהיגה עיין בטופס הירוק שלי וכבר ניבא שהולכות להיות לי בעיות רציניות ,אך שלח אותו בכל זאת (הלך לפי הנהלים?).

עם הזמן התברר לי שללספר את כל האמת בטופס הירוק יש מחיר כבד ביותר- זומנתי ל2 פגישות אצל מרב"ד, מבחנים ארוכים ביותר, אני כמובן לא יכול לספר את כל מה שהיה שם.

לפני כמה ימים קיבלתי תשובה שלילית ממשרד התחבורה. ערעור יעלה למעלה מאלף ש"ח.

1) למה בכניסה למרב"ד בפגישה ראשונה שילמתי רק 600 ומשהו ובערעור עלי לשלם למעלה מאלף?

ממה שהבנתי אני מערער לוועדת ערר ויהיה עלי להביא חוות דעת מרופאים שמטפלים או טיפלו בי. אם לא יעזור השלב הבא הוא לערער לבימ"ש.

2) א. האם להפעיל כבר עכשיו עורך דין לענייני תחבורה ,או לנסות תחילה להתנהל מולם לבד ורק אחרי כשלון הערר הראשון להפעיל עורך דין כשאני מערער כבר לבימ"ש?

ב. במקרה שאני פועל לבד בשלב הראשון- כמה זמן יקח לי למשוך את המסמכים בענייני ממרב"ד\משרד התחבורה? עו"ד מסוימים טענו שיקח לי חודש. אני יכול לערער עד חודש ממועד ההחלטה, האם אמת בדבריו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה מה נאמר לו - השאלות שלו, הן טיפול טכני בערעור על ההחלטה.

נסה לאסוף מידע בפורמים שונים ברשת - אולי יהיה מידע אשר יעזור.

ובמקביל אסוף עכשיו מידע על עו"ד אשר פועלים בנושא - ואפילו קבע פגישה.. מקסימום ת'בטל

המתן עוד יום - אולי יכנסו חברים אשר יש להם ידע.

אבל - אל תחכה הרבה, אחת הבעיות שאין הרבה מידע בנושא.

והזמן לערער על ההחלטה רץ.

במידה ולא יהיה לך מידע או אתה לא בטוח - כדאי למסור את הטיפול לעו"ד כבר עכשיו.

הם כבר יודעים מהיכן לאסוף מסמכים, ואיזה חוו"ד של רופאים, כדאי להציג לוועדת הערעורים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל מראש על הדברים הלא נעימים שאכתוב - אבל לא הייתי רוצה שבסביבתי ינהג מישהו שאיננו כשיר ב- 100% לנהיגה, ובטח שלא יישב על הגה של משאית.

זכותי לחיים איננה נופלת מזכותו להתפרנס.

sorry

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהתת פורום הנכון לזה הוא משפטי ולא כללי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) למה בכניסה למרב"ד בפגישה ראשונה שילמתי רק 600 ומשהו ובערעור עלי לשלם למעלה מאלף?

אתה באמת שואל אותנו על נהלי התשלום במרב"ד?

ממה שהבנתי אני מערער לוועדת ערר ויהיה עלי להביא חוות דעת מרופאים שמטפלים או טיפלו בי. אם לא יעזור השלב הבא הוא לערער לבימ"ש.

2) א. האם להפעיל כבר עכשיו עורך דין לענייני תחבורה ,או לנסות תחילה להתנהל מולם לבד ורק אחרי כשלון הערר הראשון להפעיל עורך דין כשאני מערער כבר לבימ"ש?

ב. במקרה שאני פועל לבד בשלב הראשון- כמה זמן יקח לי למשוך את המסמכים בענייני ממרב"ד\משרד התחבורה? עו"ד מסוימים טענו שיקח לי חודש. אני יכול לערער עד חודש ממועד ההחלטה, האם אמת בדבריו?

אין לנו שמץ מושג למה נפסלת, האם זה הגיוני, לא הגיוני, חוקי, לא חוקי, בהתאם לתקנות ומה סיכויי הערר, אז איזה יעוץ אתה רוצה?

באמת לא מובן לי.

אתה צריך יעוץ מקצועי, לא את חכמת ההמונים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עורכי דין הציעו את הצעותיהם. בית ספר לנהיגה בצפון המליץ לי לחכות תחילה למסמכי הבדיקה (הפרוטוקול) אותו ביקשתי שבוע שעבר ממשרד התחבורה, ולא למהר לשלם את אגרת הערעור שכן אולי אפשר לסדר העניין ללא ערעור. כשיגיע הפרוטוקול הם ועורך דין נוסף יוכלו לתת לי הצעות מחיר לגבי טיפול בתיק.

למכתב לוקח כשבועיים להגיע בהנחה ולא יהיו בעיות עם שליחת הדואר. כשהוא יגיע יהיו לי רק כמה ימים עד שבוע להתנהל בעניין עד שיחלוף המועד המותר לערעור.

בבית הספר אמרו לי שזה לא קריטי ואפשר לשלם גם אחרי חודש את אגרת הערעור. בבתי ספר אחרים לא מבינים בזה. אם אשאל עורכי דין אני מניח שאו שהם יסרבו לענות כי כבר נועצתי בהם ולא לקחתי את ההצעות שלהם, או שעלולים לשקר ולהגיד שכן קריטי לשלם בזמן כדי שאשלם להם שהם יביאו לי מהר יותר את הפרוטוקול (ואז אשלם להם גם על הבאתו).

לכן, אם מישהו כאן יודע האם זה קריטי או לא ,לשלם על הערעור לפני שפג המועד- אשמח שיגיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...