Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה ניסאן ליף נמכרו בישראל?

גרשון המשפר
שימו לב! השרשור הזה בן 2338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

36 ניסאן רשומות בארץ 26 משנת הדגם 2013, 2 מ-2012, 5 מ-2014, 1 מ-2015, 1 מ-2016, ו-1 מ-2017.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הדרך לעקוב, אבל לפי המחירים, האינסנטיב הממשלתי, והמדיניות של נבחרי הציבור, והפקידים שהם ממנים תחתיהם,

לא נעבור בקלות 1000 מכוניות חשמליות על הכבישים בקרוב.

תוצר של חשיבה יצירתית ומתקדמת (פעם היינו כאלה לא רק בבועות ההיי-טק) בתחום הזה אפשר לראות בעיר אוסלו למשל- אבל איזו בשורה כבר יכולה לבוא אל ישראל שאותה מתווי המדיניות לא יודעים כבר מקדמת דנא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת מהן נמצאת אצל קולגה לעבודה. קנה אותה מקרסו טרייד-אין כיד שניה (לא 0 ק"מ) עם נתונים מעולים.

לטעמי יכלה להצליח הרבה יותר לו היתה מתומחרת בהיגיון ולא בשמיים.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטענת הקולגה לעבודה 110-120 ק"מ (הנסועה הרגילה שלו היא כפר ורדים-חיפה-כפר ורדים).

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטענת הקולגה לעבודה 110-120 ק"מ (הנסועה הרגילה שלו היא כפר ורדים-חיפה-כפר ורדים).

זה בערך 60 ק"מ לכיוון, בהנחה שהוא לא מטעין בעבודה, מספיקה שיחת טלפון אחת מהאישה בדרך חזרה "תעצור שם תקנה זה וזה" והלך עליו...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להיות דרמטי אבל מדובר ברכב מיושן במונחי החשמליים המודרניים. טסלה S100 תסע גם 600 ק"מ אבל לאנשים הרגילים שעושים עבודה-בית-סידורים ולא תופרים מאות ק"מ כל יום (הממוצע אני מניח עומד על עשרות ק"מ ביום לכל היותר) רכבים כמו הליף סוגרים יופי של פינה.

הטווח הוא כבר לא בעיה אלא רק שאלה של כמה אתה מוכן לשלם עבור סוללות?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית היא שכמו כל דבר , הנושא נופל בין הכסאות . בלי רשת תחנות טעינה מהירה (של כל התוצרים ) תהיה בעיה . טסלה הבינו את זה ובל מקום שהם משווקים יש רשת של סופר מטענים, כולל בשכנה שלנו ירדן. (ואני חשבתי שאנחנו אומת הסטרט אפ). אנחנו לכודים בין ממשלה חמדנית ויבואנים שדוחפים לנו עדיין זבל עם מנועי בעירה פנימית

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בערך 60 ק"מ לכיוון, בהנחה שהוא לא מטעין בעבודה, מספיקה שיחת טלפון אחת מהאישה בדרך חזרה "תעצור שם תקנה זה וזה" והלך עליו...

זו גם טכניקה להדוף אישה מסנג'רת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו גם טכניקה להדוף אישה מסנג'רת

איך לא חשבתי על זה בעצמי?!

טוב, איפה קונים את הדבר הזה?

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית היא שכמו כל דבר , הנושא נופל בין הכסאות . בלי רשת תחנות טעינה מהירה (של כל התוצרים ) תהיה בעיה . טסלה הבינו את זה ובל מקום שהם משווקים יש רשת של סופר מטענים, כולל בשכנה שלנו ירדן. (ואני חשבתי שאנחנו אומת הסטרט אפ). אנחנו לכודים בין ממשלה חמדנית ויבואנים שדוחפים לנו עדיין זבל עם מנועי בעירה פנימית

הבעיה היא ברכב החשמלי, זה עם מישהו שרצה להיות מונופול גרם לחקיקה דרקונית שעד היום לא פתרו אותה סופית - ובנתיים החברה שלו כבר הספיקה להתפרק.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר אפשר לטעון רכב חשמלי בשקע ביתי תלת-פאזי - ותודה לכלמוביל שהתעקשותם אפשרה את השינוי בחקיקה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע האיניק החדשה אני מאמין שנראה יותר כאלה. רכב פרקטי מאוד עם טווח לא רע בכלל.

מספיק שיש לך תחנת טעינה אחת בכל כיוון בדרך שתחזיר אותך לסוללה מלאה, ואתה באילת.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...