Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג של חברת הסעות פגע ברכבי וברח, איך לפעול?

שימו לב! השרשור הזה בן 2351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהג של חברת הסעות פגע ברכבי כאשר חנה, ונמלט מהמקום.

עובר אורח קלט את שם חברת ההסעות אך לא את מספר הרישוי, ואף סימן לנהג לעצור וזה ברח.

ניגשתי לחברת ההסעה, שלהפתעתי ממוקמת אצלי בשכונה, כל הנהגים שלהם מתניידים אצלי ברחוב על בסיס קבוע ולכן איתור מדוייק ללא מספר רישוי לא יהיה אפשרי, נתתי מבט על רכבי החברה על מנת לזהות שאריות צבע או רכב פגוע, מיותר לציין שמרבית הרכבים פצועים ואי אפשר לשייך את הפגיעה לרכב ספציפי.

מה האופציות העומדות בפניי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רכב של חברת ההסעות, סביר להניח שבכל מקרה תתבע אותם ולא את הנהג נקודתית.

הייתי פונה לביטוח לתביעה ולוקח את העובר אורח כעד.

לדעתי זה יספיק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DN1978, חבר, אפשר לתבוע על כל דבר ואפשר לתבוע על כך שהם לא נראים לך טוב בעין אבל מה אז?

יש לך מספר רכב פוגע? פרטים מדוייקים של האירוע? שעה? איך נראה הנהג? היכן הפגיעה? האם הוא אכן ברח? זה תועד? יש עדים?

יש תמונות?

על פי מה אתה בדיוק ממליץ ומציע לו ללכת לתבוע חברה עם נגיד 10 כלי רכב, על בסיס השערה?

הבן אדם צריך עובדות בפועל + מספר רכב + יום ושעת המקרה + תיאור אפשרי של הנהג או האירוע במלואו, היכן זה קרה במדוייק ואז גם, אותה חברה יכולה בערך, לבדוק היכן היה נהג שתואם לתוואי הנסיעה או שעת הנסיעה וכו'.

אתה חייב להסביר היכן הייתה הפגיעה, מה אתה עשית, האם זה אירוע של פגע וברח אמיתי או שזה "דפיקה בחניה" למעשה וכו'.

זה מה שצריך לעשות:

1. לקחת את כל פרטי העד

2. לבקש מהעד לכתוב מכתב מפורט על האירוע כל הפרטים המדוייקים, צבע הרכב, תיאור אפשרי של הנהג, מה הוא עשה ואיפה הייתה הפגיעה, שעה, וכן הלאה. לוודא כי הוא חותם ומצהיר ומשאיר ת.ז וכן הלאה, תתפלאו אבל זה לא קל לשכנע עכשיו בן אדם לכתוב, להצהיר, לחתום ולהשאיר לך פרטים אבל זה מה שנדרש כי אחרת כל אחד היה ממציא דברים

3. לגשת אל חברת ההסעות ולנסות קודם כל, לפתור את העניין על ידי דיבור ופגישה עם המנהל/קצין רכב אם בכלל קיים ולראות האם יש אפשרות לפתרון

4. סעיף 3 לא עבד לאחר שיש בידך את סעיפים 1+2? אתה ניגש לחברת הביטוח שלך ומדווח על כל הפרטים

5. מתנהל בהתאם למלצה שלהם ואם היא נראית לא תקינה, תתבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעייתיות עם ההצעה לתבוע את חברת ההסעות מאחר ובד"כ חלק מהרכבים הם של החברה וחלק הם של קבלני משנה שעובדים עם החברה (אך על הרכב יש סימון של החברה).

מבלי לדעת למי שייך הרכב (חברת הסעות או קבלן משנה) - אינני מאמין שתצליח בתביעה.

למרות הצער שבדבר, תצטרך לספוג את הפגיעה (כמו כל תאונה בה הפוגע ברח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרבה הצער אתה תלוי בחסדיהם והגינותם בלי יכולת להוכיח שאכן רכב שלהם פגע ברכב שלך. לי היה מקרה דומה, רק שאני זה שראיתי את המשאית פוגעת ברכב שלי כשחנה ונעלמת. הצלחתי לקלוט את שם החברה ונסעתי אליהם, הראיתי להם את הפגיעה ולהפתעתי לא התווכחו בכלל, אמרו שיבררו עם הנהג ויחזרו אלי. תוך חצי שעה כבר אמרו לי לגשת לפחח שהם נתנו לי באזור וסגרו איתו שיעשה מה שצריך בלי להפעיל ביטוח. כאמור, זה עניין של רצון טוב מצידם. היו יכולים להתחיל לטרטר אותו בתוכיח ותגיש תביעה לביטוח שלך וכו' וכו', אבל בחרו לצאת מאוד הוגנים. אתה צריך להיות אסרטיבי בגישה ולתת להם להבין שאם לא ישתפו פעולה, זה יימשך בתלונה במשטרה ויש לך דוד או חבר שהוא בוחן תנועה וישמח לבדוק את מצב כלי הרכב שלהם. תאמין לי שהם לא ירצו לראות את זה קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...