Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים למערכת קולנוע ביתית

oleg_kra
שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B06XKRWWSG/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1511221812&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=SOny+dn1080

האם זהו אותו המוצר ב 555 דולר? קצת מעל 2000 שקל..

רק הבנתי שהוא עובד על 110 וולט ו 60 הרץ אז צריך ממיר מתח. אני צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש דילים מעניינים על רמקולים בבלאק? האם מקרן קול יהיה "פחות איכותי" מרמקולים נפרדים?

יצא לי להאזין למקרן קול של ימהה בחדר מטופל אקוסטית היטב. מדובר במוצר מדהים ושווה כל שקל.

זה חוסך לך התעסקות עם מגבר, רמקולים וכבלים.

הבעיה איתו שאם הוא ממוקם בסלון פתוח, הוא יוצא מאיזון ונשמע רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרן קול לא דורש רסיבר?

הכל כלול.

http://www.sge.co.il/products/view/1/%D7%9E%D7%A7%D7%A8%D7%A0%D7%99-%D7%A7%D7%95%D7%9C-/-%D7%A1%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%93-%D7%91%D7%A8/1422/YSP-5600.html

לסלון פתוח עדיף לדעתי, רמקולים ורסיבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצלש את הטופיק : רכשתי אתמול באמזון את הדנון avrx1400h, ובנוסף גם מערכת רמקולים jbl cinema 610. מבדיקה של הנתונים הדנון עובד בהתנגדות של 8 אוהם, בעוד שהרמקולים עובדים ב-4 אוהם. האם ניתן לצוות את הרמקולים לרסיבר הזה? הדעות ברשת חלוקות בין לא תהיה בעיה לבין אתה הולך לטגן את הרסיבר.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבר לא עובד בהתנגדות של 8 אום, יש לך נתון הספק ב-8 אום. נתון האום הוא ממוצע, כי ההתנגדות של הרמקול משתנה בהתאם לתדרים שהוא צריך להפיק (בגדול).

דבר שני, אתה לא יכול לטגן את הרסיבר, אם רמקול לא מקבל את ההספק שהוא צריך... אתה תשמע את זה. זה מאוד לא נעים לאוזן, וזה מזיק לרמקול, אבל זה לא ייקרה לך ברמקולים מסחריים רגילים.

תשתמש ברסיבר ללא חשש.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

כמו כן אחרי חפירה באתר של דנון מצאתי שבהגדרות של הרסיבר אפשר להתאים אותו לרמקולים שיש להם התנגדות של 4 אוהם

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז - לשאלה אילו רמקולים, לא ענית.

"שפוי והגיוני" יכול להיות כל דבר בכל סכום, תלוי בטעם וברצון שלכל אחד, ככה שבלי לדעת מה יש, אין כיוון.

ניסיתי לענות- פירלס, שאחד החלקים (הרמקול התחתון) הוחלף עם משהו עלום שם.

בנוסף לא מבין מה זה "שני רמקולים משמשים כסנטר"?

איך המערכת שלך מחוברת?

למגבר הנוכחי שלי יש אפשרות לחבר 2 סנטרים, כמו גם 2 סטים של רמקולים ראשיים. אז אני מחובר עם 2 סנטרים תחת ההגדרה "סנטר רחב".

כרגע זה כל מה שמחובר לשם, ה-2 הגדולים ו2 הסנטרים.

משהו סביר והגיוני? נגדיר את זה ככה. אני מחפש מגבר שייתן לי 5.1 עם אפשרות לחבר גם 7.1, שיש לו כמה אפשרויות כיוון לסאונד. סט יחיד של ראשיים, מעדיף אפשרות לסנטר כפול כמו עכשיו (במקום לרכוש סנטר חדש שיצריך שינוי של שולחן המחשב שלי והקונפיגורציה שלו).

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, רמקול מדבקה סיני עם דרייבר עלום ששמת שם... אין פחות טוב מזה. אבל אם טוב לך, אז טוב.

גם לא ברור לי למה שמת "סנטר ארוך" ואיפה הם ממקומים. גם לא ברור לי אם שני הסנטרים זהים. אם לא, זו גם סמטוחת סאונד.

והכי לא ברור, מה בכלל איזור הישיבה שלך ומה הפרופורציות שלו (אורך, רוחב, במטרים, מרחק האזנה).

אז בו נתחיל, אתה לא רוצה 7.1. קודם כל, אין לך סאב בכלל (שזה ה-0.1). דבר שני, מה אתה צריך שבעה רמקולים לאפקט סראונד?!

קנה מגבר 5.1 עובד מ-Yad2, של פירמה ידוע (Yamaha, Denon, Marantz וכו') וזהו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...