Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג סאונד בסיאט לאון

--Guy--
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

יש לי סיאט לאון 2012 1.8dsg

כרגע יש על הרכב תוכנה סטייג 1.

השלב הבא זה קפיצי הנמכה שאני מזמין מחול והדבר האחרון שחסר לי זה הסאונד..

דיברתי עם כמה סדנאות לגבי שדרוג הסאונד, אני לא מחפש משהו מטורף וגם רוצה שזה יראה סולדי.

הורדת רזינטור לא רלוונטית כי כמעט ואין שינוי, אני מתלבט לגבי קאט באק(עם דוד בבניה של סדנה)/ צנרת 3׳/ דאון פייפ.

שתי האופציות האחרנות קצת יותר מפתות בגלל האופציה לעבור לסטייג 2 (למרות שאני לא בטוח שאני ארצה לעשות את זה למנוע).

איך זה יהיה מבחינת צנרת/דאון פייפ אם אני מחליט להישאר עם סטייג 1?

יש הבדל בסאונד עם דאון פייפ/צנרת 3׳/דוד אחורי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מחפש דוח על רעש אז תעשה את כל מה שציינת.

בגדול תחליף רק דוד אחורי ותקבל רעש מאוד חמוד שלא אמור למשוך יותר מידי שוטרים.

אני באוטו מצב כמוך רק עם לאון 1.4 FR החדשה, הרכב פשוט אילם, מה שהומלץ לי לעשות זה פשוט לשים דוד אחורי של חברה נורמלית וזהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מחפש דוח על רעש אז תעשה את כל מה שציינת.

בגדול תחליף רק דוד אחורי ותקבל רעש מאוד חמוד שלא אמור למשוך יותר מידי שוטרים.

אני באוטו מצב כמוך רק עם לאון 1.4 FR החדשה, הרכב פשוט אילם, מה שהומלץ לי לעשות זה פשוט לשים דוד אחורי של חברה נורמלית וזהו

קניתי צנרת קומפלט, שבוע הבא אני אלך להרכיב אותה ואז נראה מה הרשמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

היית שם דוד אחורי ב 4000 שקל בשביל הסאונד?

דוד אחורי של רמוס עולה 3700 בערך עבודה גג 500, אם יש חברים בתחום אז גם זה לא, אם יש כפר באזור קרוב אז יתקינו גם ב200.

בכל אופן אני דיי חושב לשים דוד אחורי של רמוס(בפיטסטופ/האייבוסט אם לא אמצא מקום אחר שמוכר רמוס ללאון) אבל זה יקרה אחרי שידרוגי אחיזה והעברת רכב לסטייג' 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...