Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת בידוד

orelizhaki
שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי דייהו לאנוס שנת 2000 ששווה 5k ומערכת בשווי 9k, יש קצת רעשים בדלתות עוד לפני שהרכבתי את המערכת אז חשבתי לעשות בידוד לדלתות, כמה זה צריך לעלות, איפה כדאי לקנות את הבידוד ושל איזו חברה? והאם זה בעיה להתקין את זה לבד, ואם אפשר להתקין לבד איך עושים את זה בצורה אופטימלית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאאאא לאאא רק לא דייהו לאנוס! (משם הכינוי שלי נגזר) - עמך הסליחה אני זקוק למספר שעות של התאוששות, אגיב אח"כ.

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לגביי הדייהו לאנוס,

הרכב הזה האכיל אותי מרורים!

רכשתי אותו ב41 אלף שקלים, אחרי חצי שנה של שקט יחסי התחילה חצי שנתה שעלתה לי ב20K שקלים תקלות ובמקביל היא איבדה ערך של 21 אלף שקלים נוספים.

תוך שנה איבדתי על הרכב הזה את הערך שלו במלואו - תכלס הרכב הזה עלה לי בשנה אחת! 82 אלף שקלים שמתוכם הצלחתי להציל 22 אלף במכירה שלו אז סה"כ אמרתי שלום ל60 אלף שקלים בשנה - על דייהו לאנוס והמון עצבים בדרך.

עברתי כמה טיפולים פסיכולוגיים מאז - לא עזר :-P

לגבי בידוד

אתה צריך דף בוטיל על הדופן החיצונית של כל דלת - זו שפונה לכביש - 200 שקלים השקעה.

אתה צריך לקנות כמה חמגשיות גדולות (הכי גדולות שתמצא) בד"כ מוכרים אותן בחמישיות - כ-30 שקלים השקעה.

אתה צריך עוד דף בוטיל על דופן פנימית של כל דלת - 200 שקלים השקעה נוספים.

ואתה צריך לעשות שכבה מלאה של CCF כמו דיינאליינר למשל בין הדופן הפנימית של הדלת לדיפון - כ350 שקלים השקעה נוספים בערך לחומר ייעודי כמו דיינאליינר.

אני גם הייתי ממליץ להשתמש בטבעות בידוד לרמקולים כמו FAST RINGS - רק של ניפון - כ100 שקלים השקעה או אולי פחות.

השקעה כוללת באזור ה900-1000 שקלים לחומרים.

עבודה - ניקוי טוב של פח הדלת בכל האזורים בהם תבצע הדבקה בעזרת אלכוהול וצמר גפן.

לאחר מכן חילוק דף הבוטיל לשלוש רצועות והדבקתן לאורך הדופן החיצונית.

לאחר מכן גזירת החמגשיות בכדי לסגור פתחים טכניים בדופן הפנימית - תצמיד אותן עם מסקנטייפ

לאחר מכן הדבקת יריעת הבוטיל (אם צריך תוסיף כאן עוד חצי עד יריעת בוטיל נוספת לכל דלת) ותסגור את כל השטח של הדבקת החמגשיות מבלי לתפוס עם הבוטיל צמות חוטים או מנגנוני מנעול.

ובסופו של דבר הדבקת שכבה מלאה על כל דופן חיצונית של דינאליינר - מבלי לתפוס מנגנוני מנעול או צמות חשמל כמובן.

תיקח בחשבון שזה רכב ישן ואולי כבר מהדקי הניילון של הדיפון שבורים וכדאי יהיה להזמין חליפיים - עוד כמה עשרות שקלים.

הייתי מזמין ליפופית (איזולירבנד) מבד לבד בכדי לעשות מנגונני מנגול וצמות חוטים ולהשתיק אותם.

ולגבי מיקום הקרוסים - עדיף שלא למקם בתוך אזור הדלת אלא איפשהו באזור הרכב מתחת לתא כפפות, קיק פאנל, חופת הגה וכך הלאה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך דף בוטיל על הדופן החיצונית של כל דלת - זו שפונה לכביש - 200 שקלים השקעה.

לאנוסק'ה!

יש הפנייה ל"דף בוטיל" שנותן תמורה טובה לעלות?

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאפ - לניפון יש דף בוטיל עם גב אלומיניום שאליו גם מוצמד ספוג CCF 3 מילימטר במחיר זול מאוד.

מותקן אצלי ברכב ולבינתיים מגלה עמידות מופתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...