Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וופר 6.5'', מיד 4'' ומגבר שני ערוצים בתקציב כולל של כ-5K

NisoS16
שימו לב! השרשור הזה בן 2354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר קניית רכב חדש אני מתכנן (כמובן) התקנת מערכת.

אשמח לעצתכם בנוגע לבחירת רמקולים ומגבר.

הרכב הוא brz, ז''א לפי בדיקות באינטרנט 6.5''-7'' (מתאם) בדלתות, מיד 4'' וטוויטר 1.5'' שניהם בתוך הדש (אוף אקסיס).

הרכיבים הקיימים, ושאני מעוניין להישאר איתם, הם פרוססור אלפיין h701 שיקבל אופטי מhtc 10, אלפיין pdx f4, ואלפיין pdx m6 שיגביר (ככל הנראה) ג'נסיס אודיופיל 12'' בודד.

קיימים hybrid audio L1v2.

אני מעוניין בעצתכם למיד ולוופר שישודכו לטוויטרים, ומגבר שני ערוצים נוסף. פתוח ליד 2.

הכיוון לוופר בנתיים הוא scanspeak revelator 18w מאיבי (כ1400₪ לזוג סה''כ). האם קיימת אופציה טובה יותר בטווח המחיר הזה (עד 1600₪ בערך)? בנוסף, איזו גרסא שלהם עלי להעדיף, 4 או 8 ohm?

למיד אין לי כיוון בכלל, תקציב זהה לזוג הוופרים פחות או יותר.

בנוסף, יש צורך במגבר שני ערוצים לאחד הזוגות, תקציב עד 2000₪.

אני שומע מוזיקה שחורה בעיקר (אבל לא רק), כך שהבאסים העמוקים והנמוכים הם החביבים עלי.

הדגש במערכת הוא על איכות, ולא על רעש.

אשמח לעצתכם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מגבר - יש כאן דואל מונו למכירה ב1500 (ג'נסיס) אם תקין - לחטוף ומיד!!!

לגבי וופרים - תשקול גם את המפלצות האלו: CDT M6+ GOLD

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי, הדואל מונו היחיד שראיתי פה למכירה הוא ב-2,500₪. אם אני טועה, תוכל להפנות אותי?

ב-2,500₪ נראה לי שאעדיף להביא מאיביי או אמאזון arc ks 300.2 בכ-1,800₪ (או מהארץ, אם המחיר דומה והמגבר קיים) ולהשקיע את השאר בהתקנה.

אם קיים דואל מונו ב1,500 שפיספסתי, אחטוף אותו בהקדם!!!

לגבי ה-cdt, מעיון ב-pdf של הדגם נראה שהם עמוקים מדי בשביל הדלת של ה-brz, אפילו אחרי ההגבהה של המתאם. נראה שגם מוטב להם לעבוד בתיבה ולא בדלת, נראים, מהנתונים ומהתמונות, בהחלט מפלצות. הזלתי מעט ריר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להוריד אותם לאזור נקודת הFS שלהם אז כן אתה צריך להתאים אותם לתיבות אבל בכדי לקבל מהם פיק באזור ה60 שלא לדבר על 80 הרץ - יעבדו גם בנפח הדלת.

זה תלוי בשימוש של הרמקול - אותו דבר נכון גם לגבי מוראל אילייט - הם בתכלס סאב וופרים קטנים והשימוש הכי נכון בהם הוא בתיבות אבל תעלה להם את נקודת החיתוך ל60 הרץ ומעלה והם יתפקדו היטב גם בנפח דלת.

לגבי הדואל מונו - סליחה, צודק - טעות שלי - 2500. עדיין מגבר מעולה בשביל הכסף הזה.

יש עוד אפשרות, במידה ונשארו אצל אליקו עדיין מגברי TRU מסדרת סטיל - הארבעה ערוצים הם גם דואל מונו - יתכן וזה יכנס לך בתקציב, המגברים חדשים לגמרי, מעולם לא היו בשימוש אך נמכרים כיד 2 בגלל שהוא כבר יבואן לא פעיל ועברו כמה שנים שהם שוכבים אצלו במחסן. אם נכנס בתקציב, זה יכול להיות דיל נהדר עבורך.

חבר הפורום ELIK0 ה0 זה הספרה אפס לא האות O באנגלית.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד שלא הבנתי הוא למה אתה מנסה להרכיב סט מאלמנטים שונים, ממה שאני מבין אתה מחפש סט 3way שיכלול וופר, מיד וטוויטר. נשאלת השאלה האם יש מקום לכל שלושת האלמנטים בכלל? כלומר - במיקומים שיספקו אותך כמובן.

ממה שאני מבין אתה מחפש איכות, נסה לשמוע את הסט של hertz mille mlk 3way, מהסטים הטובים שיצא לי לשמוע.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר רע בלקנות סט מאוזן ואחוד ע"י יצרן - זה גם חוסך לך הרבה מאוד מעבודת האיזונים על הסט.

יחד עם זאת - מה אם אתה רוצה וופרים יותר מאשר מידבאסים? כשאתה רוצה שנקודת הFS תרד מאזור ה60 הרץ באלמנט 6.5-7 אינטש דווקא לאזור ה45 הרץ?

אז אתה כבר צריך להתחיל לשבור סט.

מה אם אתה רוצה טוויטר ריבון - זול ככל שיהיה אבל סופר אוורירי ומפורט ולשדך לו אלמנט 2.5 אינטש שיעלה גבוה מספיק מבלי להתפזר?

אז אתה צריך לשבור סט.

תלוי מה המטרות שלך במסגרת תקציב נתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכן רוצה יותר וופר ממידבאס, ו-FS נמוך מ-60, וזו הסיבה לחיפוש חלקים שלא בהכרח קשורים. בנוסף, כבר יש לי טוויטר טוב עם היענות אוף אקסיס טובה, שאני חושב שיספק אותי, אז אני מעדיף להישאר איתו.

בעניין סידרת המילה של הרץ, היא מתומחרת קצת יקר מידי בשבילי.

הזפקו c2k גם יקר לי מידי, וגם (לדעתי) הרבה מעבר למה שאצטרך.

אבדוק עם elik0 בעניין הtru, שאלה לגביו: האם עבודה איתו כדואל מונו זהה לעבודה עם מגבר שני ערוצים מבחינת שליטה של המגבר באלמנטים לאחר הגישור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, יש לו יתרון על פני מגבר שני ערוצים וזה שהגיין יהיה נפרד לכל ערוץ!

יש לך טוויטר מעולה, בשביל מה אלמנט רובאסטי 4 אינטש אם יש לך וופר שיכול לעלות טוב לפחות עד 700 הרץ? מה הטעם?

תיקח אלמנט בין 3.5 לבין 2.5 אינטש, החיתוך חד הם כמעט כולם יכולים להתחיל ניגון בלי בעיות מיוחדות מאזור ה300 400 הרץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמדברים על מידות 6.5-7 אינטש אני לא מכיר כמעט אף וופר שלא עושה את זה - זו נקודת הרול אוף של רוב הוופרים בקוטר הזה.

אתה רוצה המלצה לוופר מאוד מעניין ולא יקר במיוחד? הרץ אנרג'י XL - חביבי זה וופר! לא מידבאס.

אתה רוצה לדעת למה יש לי "מידבאס" של מוראל הייבריד ולווא דווקא אילייט או סופרימו?

תבדוק את הFS שלהם ותבין לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...