Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת פוליש

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מעוניין לרכוש מכונת פוליש למספר פרוייקטים קרובים ועוד כמה שיהיו בעתיד.

הסתכלתי בקלין יור קאר/דיטיילד קלין/אולטימייט פיניש, רק באולטימייט פיניש מצאתי מכונות של רופס ופלקס שזמינות במלאי.

רציתי לקבל מכם המלצה על מכונה, אם היא מגיע עם קיט של פדים ופולישים זה יהיה מעולה.

ראיתי באולטימייט פיניש קיט של רופס, זה:

http://www.theultimatefinish.co.uk/rupes/lhr-15es-bigfoot-standard-machine-polishing-kit.aspx

מה דעתכם עליה?כדאי אולי להוסיף קצת וכבר להביא את הLHR21ES/STN? בגדול התקציב הוא כ1500 שקל כולל משלוח(אם יתפס במכס וכנראה זה מה שיקרה, פחות מזיז לי), אשמח לשמוע אם יש המלצות נוספות.

תודה מראש,

סהר.

עריכה אחרונה על ידי saharmen
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מכונת rupes br65ae למכירה. אתה יכול לשנות לה ראשית מ 3", 5" ו 6" וגם לעשות איתה שלייף.

לעומת ה 15 (יש לי גם lhr15es) שאתה לא יכול לשנות ראשים.

יהיה לך בעיה לעבוד על כל האוטו עם ה 15 כי ברכבים חדשים ובלי קשר בכל רכב שהוא יש מקומות קטנים שצריך פאד קטן יותר.

לכן אם זה רק מספר פרויקטים לדעתי מכונה שהיא יותר ורסטילית מבחינת אפשרויות פאדים תתאים לך יותר טוב.

BR65AE.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך ללכת על קיט FLEX 3401 ושים לב מה אתה מקבל איתו.

בנוסף תוכל להרכיב לפלקס פלטה 4 אינץ ככה שתוכל לבחור בין פד 4 , 5 או 6.5 אינץ

רק חכה לבלאק פריידי , יש לאוטוגיק מבצעים ממש טובים.

לגבי השילוח לארץ, ממליץ לך לשלוח דרך אחת החברות הישראליות, גם אצלם יהיו הנחות יפות בבלאק פריידיי.

https://www.autogeek.net/flex-xc3401-backing-plates.html

https://www.autogeek.net/flex-230v-polisher-wolfgang-kit.html

עריכה אחרונה על ידי sagiarye

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזהר מהרופס דור 2 שמעתי שיש להם לא מעט תקלות במיוחד ב15.

יש לך את הפלקס XFE, מכשיר DA מעולה.

לי אישית יש את ה 15 דור ראשון. לא ממש שמעתי על תקלות ברופס 15 דור שני. אתה יכול להרחיב?

כשאני מתכוון שלא שמעתי על תקלות אני מתכוון שחרשתי את כל הרשת כשחיפשתי מכונה לעצמי. ואגב החלפה של מברשות קרבון זה לא תקלה חחחח המכונה ממש חזקה לגיטימי שבשימוש מאסיבי התחלופה של המברשות יהיה גבוה יותר.

הטענה היחידה שלי נגד הפלקס (שהם בכל זאת מכשירים מעולים) הוא שהם רועדים מאד ורועשים ממש. הרופס הרבה יותר מעודן מהבחינה הזאת. אני יכול להחזיק את הרופס שלי עם אצבע אחד והוא לא ירקוד על כל המשטח לעומת ה xrg3401 שאתה צריך לחזיק בה כמו שצריך. זה בתכלס ההבדל בין forced rotation בפלקס לעומת free floating mechanism אצל רופס.

ויש גם טריקים לרופס. הוספה של שייבה ספציפית תתן מרווח בין הפלטה לבין ה anti spin shroud (גומי כזה ששומר על החלקים הנעים) ואז אתה מקבל בחינם עוד כוח סיבוב לרופס בכך שהורדת לגמרי את החיכוך של הגומי בפלטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה3401 הוא יותר רוטורי מDA..

הXFE זה סיפור אחר לגמרי.

קראתי כבר כמה עשרות מקרים בDETAILING WORLD של אנשים שאכלו קש עם הרופסים דור 2,הדור הראשון מצויין ויש לי DUETTO שאני מאד מרוצה ממנו.

דרך אגב יש לך גם את פלטות של קמיקזה שהם תיכננו במיוחד למכשירים של רופס כדי לתת להם איזון טוב יותר בעבודה,בהחלט משפר את העבודה מבחינת תחןשה.

הפטנט עם השייבה עובד אבל גורם לבלאי מואץ של המכשיר.

עריכה אחרונה על ידי Ron.P
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאלך על הרופס באמת, שוקל אולי להוסיף מכונה עם פלטה 3״ לאיזורים צרים, משהו יחסית פשוט.

אוטוטו בלאק פריידי המחירים ירדו כנראה, ואז אוכל לשלב את שתי המכונות יחד עם כל מה שצריך ב2000 שח בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אנשים יעוץ אחרון, נסגרתי על שתי מכונות ואשמח לקבל מכם חוות דעת.

האחת זאת פלקס xfe 7-15-150 והשניה זאת רופס lhr15es הדור הראשון, מבחינת מחיר שתיהן אותו מחיר.

מה היתרון של כל אחת על השניה בדגש על שני דברים עיקריים, היכולת לשנות גדלים של פלטות( ברופס לא אפשרי, בפלקס לא יודע) ומבחינת נוחות עבודה(רעידות וכו׳).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרופס הן הכי נוחות. רעידות מינימליות.

ספציפית ל xfe יש יותר כוח מאשר לרופס 15 דור ראשון.

רופס יותר מתקדמים מבחינת יכולת פיניש. מהנסיון שלי. דברים שרואים רק עם עין מיוחדת... (או עם מד ברק).

אם יש לך פחות טכניקה אז הפלקס תהיה עדיפה לך.

אם יש לך טכניקה אז תבחר מה שיהיה לך יותר נוח לשעות ארוכות של עבודה (rupes). אני עבדתי במשך 16 שעות ללא הפסקה רק כי המכונה ממש נוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה (או כל אחד אחר) מעוניין. אני מוכר את ה rupes 21 דור 2 שלי, מכונה נהדרת אבל יש לי כבר מספיק מכונות [emoji6]. המכונה בת כשנה במצב מכני וחיצוני מעולה. היא תימכר במחיר יד שניה שיהיה הוגן.

אני ב 0522496525, שלומי אדרת.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

saharmen מאיפה אתה מתכנן לרכוש את הפלקס בבלאק פריידי? אפשר לינק?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את שתיהן אפשר לרכוש דרך אולטימייט פיניש, הפלקס+קיט פוליש ופדים של שול כולל משלוח יוצא ~1900, מכס אם יתפס לא מפריע לי בכל מקרה המכונה נרשמת על שם עסק ככה שכל התשלומים הנ״ל יבוצעו דרך העסק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...