Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פנאי חדש 0 ק"מ

Tal Kaptsan
שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אחרי המון שנים עם מכוניות מנהלים שכללו מאזדה 6, שברולט מאליבו (2 דורות) החלטנו במשפחה לשנות כיוון לג'יפון מרווח. למעשה כבר לא מבחירה אלא מתוך צורך לעלות לרכב גבוה בגלל כאבי גב של אבא שמבלה שעות של נהיגה ביום.

אנחנו משפחה של 4 נפשות אבל לרוב רק אבא משתמש באוטו לעבודה. היינו מעוניינים שהאוטו יהיה חזק (אם מסתכלים על 0-100), אמין, מרווח, מאובזר, ועד כמה שניתן חסכוני.

גיששתי לא מעט, גם באתרים של 0 ק"מ וכרגע אני עומד על כמה אופציות שהייתי שמח לקבל עליהן דעה:

1) מאזדה CX5

2) סיאט אטקה - גרסת xcellnce (האם עוד יש מקום לדאגה עם תיבת DSG?)

3) סקודה קארוק / קודיאק (גדול מדי בהתחשב שנוסע לרוב 1-2 נוסעים)

4) שברולט אקווינוקס

פחות או יותר זהו, עשינו נסיעת מבחן בקיה ספורטאז' אבל פחות אהבנו.

אשמח מאוד לעזרתכם וכמו כן אם ישנם דגמים אחרים אשר אתם חושבים שעשויים להיות רלוונטיים, אשמח לשמוע עליהם כמובן.

המון תודה,

טל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הדגם החדש של השברולט אקווינקס - שווה בדיקה לדעתי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חובב תיבות רובות אבל האטקה יכולה להיות אחלה אופציה אבל קודם תתחיל בCX5 .

סביב המחיר הזה הייתי פונה לטוסון שמרגיש טוב ונעים אך פחות חזק אבל שווה בדיקה ,אם ממש חשוב להרגיש כוח אז הCX5 עלה מדרגה והוא יהיה נעים בגרסת הבסיס (בקרוב אצלנו ) :)

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אהבתם את המאליבו, תבדקו את האקווינוקס. הוא נוח ומרווח אך אין לו את המראה הג׳יפוני והוא גם חסר אבזור בטיחות אקטיבי. המאזדה גם בעלת אופי "אמריקאי", שווה בדיקה.

האטקה כנראה תתן לכם תמורה מצויינת לכסף אבל צריך נסיעת מבחן כדי לדעת אם היא קולעת לטעם שלכם. אמינות התיבה? לא גרועה אבל לא מושלמת, צריך גם מזל.

שמרתי את ההמלצה שלי לסוף - פורד קוגה (לא ברמת אבזור הבסיסית, ממליץ על טיטניום), חזקה, מרווחת, נוחה.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי באופציות את הפגו 3008.

אם אתם לא מכירים הייתי מציע ללכת להעיף מבט, הוא יכול להיות ג׳וקר בבחירה.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פירטת מספיק לגבי נסיעת המבחן שלך על הספורטאז', אבל אם שללתם רק בגלל עיצוב החזית הייתי מציע לשקול זאת שוב. מבחינת תמורה למחיר הוא בין האופציות הטובות שעומדות לרשותך כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע שאני אבין נכון רק על הספורטאז' יצא לכם לעשות נסיעת מבחן? מאזדה cx 5 היא בהחלט יותר עוצמתית למשל אבל היא מאוד יקרה ביחס לספורטאז' כמו שכבר ראיתי שאמרו לכם הספורטאז' ביחס למערכות בטיחות מתקדמות, נוחות ואבזור היא נותן את התמורה הכי טובה להשקעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...