Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיו דיסק או דיבורית בלוטות' תומכת A2DP?

newbie1
שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סיריון 2006 עם רדיו דיסק פשוט וישן של פיוניר ו- Motorola TK30 (שקניתי לפני 4 שנים מהמלצה כאן), דיבורית בלוטות' תומכת A2DP שמזרימה מוזיקה מהטלפון עם מסך קטנטן ששירתה אותי נאמנה, אבל היא כבר כמעט לא שמישה.

את המוטורולה כבר אי אפשר להשיג ואני מחפשת פתרון זהה/דומה.

אני רוצה לקבל שיחות, להזרים מוזיקה והוראות של וויז מהטלפון (סימלוטנית), לראות שם שיר ולהעביר שירים.

לא צריכה דיסק, מסך צבעוני או מסך טאצ'.

רצוי שתהיה אפשרות להתקין אותה באופן סמוי מאחורי הדשבורד אבל לא חובה.

מה הפתרון? מוצר דומה למוטורולה? רדיו דיסק מומלץ וזול?

המליצו לי על Antek Soundsync Drive, אבל אין לה מסך בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון העדיף לטעמי הוא רכישה של מכשיר רדיו-דיסק חדש שכולל דיבורית.

מכשירים חדשים תומכים בחלקם גם בשני חיבורי BT במקביל, אם רלוונטי.

איני יודע עם זאת להגיד מה רמת הסימולטניות של החיבורים או המעבר בין ניגון מוזיקה להשמעת ווייז.

הדיבורית של אנקר אולי זולה יותר ותספק את צרכיך, אך דורשת חיבור למתח דרך כבל USB.

אם הפיוניר שאצלך הוא אותו אחד מהשרשור ב-2013, אז אין לו חיבור כזה לדעתי, מה שיאלץ שימוש במטען חיצוני, שבתורו עשוי להכניס רעשים (גראונד לופ) דרך חיבור ה-AUX עבור הסאונד.

ר"ד שיענה על הצרכים אפשר למצוא סביב 400 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אותו דגם, ואכן אין USB.

תודה!

יש לך המלצה לדגם ספציפי? ראיתי כמה בזאפ שעונים על הדרישות סביב המחיר הזה, בעיקר פיוניר, אבל אשמח לכיוון.

התקנה אפשר לעשות לבד או שהפירוק של הרדיו הקיים/הרכבת החדש במקום בעייתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצרים של פיוניר נותנים בדר"כ VFM טוב. דגמי MVH-295BT או DEH-X3950BT (בלי/עם CD בהתאמה), יתנו לדעתי מענה.

יתכן וכבר קיימים ומשווקים דגמים חדשים יותר (או בקרוב). ההבדלים בדר"כ מינוריים וכוללים שינויים עיצוביים ו/או עידכון טלפונים נתמכים.

התקנה בהחלט אפשר לעשות לבד. יש אפילו סיכוי (לא בדקתי), שהצמה הישנה תתאים למוצר החדש. אבל יש לבדוק היטב!

בסה"כ ענין של עבודה בצמוד לחוברת הוראות וזיהוי חיובי של החיווט וחיבורו בהתאם. יתכן ותצטרכי שולפנים כדי להוציא את הר"ד הקיים.

בנוסף, תצטרכי להעביר את החוט של המיקרופון עבור הדיבורית למיקום נוח.

בכל מקרה, לא אמור להיות ענין יקר מדי אצל מתקין הגון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות ההמלצה הטובה של טום בשרשור שפתחתי, הותקנה אצלי הDEH-X4950BT.

היא אכן עונה על רוב הקריטריונים שביקשת.

העלות שלה בסביבות ה-500 ש' (לא יודע בדיוק, שלנו נמסרה לנו במתנה :oops:)

לגבי תצוגת שם השיר- שאלתי עבורך הרגע בסמס-הגברת אומרת שנראה לה שזה מציג, היא לא שמה לב לזה אף פעם.

להעביר שירים ותיקיות- אפשרי לדבריה.

בLG שלה לא מציג שם המתקשר על מסך הרדיו. במדריך למשתמש מופיעים מס' דגמי טלפונים שתומכים בכך. בעיקר אייפונים.

איכות השמע של הדיבורית (בשני צידי השיחה) - פשוט מעולה.

האמת- כל העניין הזה פתיר בקלות ע"י הצבת הטלפון עצמו במתקן איכותי על הדש.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצרים של פיוניר נותנים בדר"כ VFM טוב. דגמי MVH-295BT או DEH-X3950BT (בלי/עם CD בהתאמה), יתנו לדעתי מענה.

יתכן וכבר קיימים ומשווקים דגמים חדשים יותר (או בקרוב). ההבדלים בדר"כ מינוריים וכוללים שינויים עיצוביים ו/או עידכון טלפונים נתמכים.

התקנה בהחלט אפשר לעשות לבד. יש אפילו סיכוי (לא בדקתי), שהצמה הישנה תתאים למוצר החדש. אבל יש לבדוק היטב!

בסה"כ ענין של עבודה בצמוד לחוברת הוראות וזיהוי חיובי של החיווט וחיבורו בהתאם. יתכן ותצטרכי שולפנים כדי להוציא את הר"ד הקיים.

בנוסף, תצטרכי להעביר את החוט של המיקרופון עבור הדיבורית למיקום נוח.

בכל מקרה, לא אמור להיות ענין יקר מדי אצל מתקין הגון.

תודה רבה שוב! מחיבורי החשמל והאודיו אני לא מאוד דואגת, יותר מפירוק הרדיו דיסק הישן והדשבורד כדי לפרק את הדיבורית הישנה.. :) מניחה שאחקור קצת ביוטיוב את הרכב שלי כדי להבין אם זה משהו שאני רוצה/יכולה/יש לי זמן לחפור לעשות לבד.

טיפים למה לשים לב בצמה? נטו עניין של זהות החיבורים וצבעי הכבלים, או שצריך לבדוק מתח וכו' בחוברת של הישנה?

בעקבות ההמלצה הטובה של טום בשרשור שפתחתי, הותקנה אצלי הDEH-X4950BT.

היא אכן עונה על רוב הקריטריונים שביקשת.

העלות שלה בסביבות ה-500 ש' (לא יודע בדיוק, שלנו נמסרה לנו במתנה :oops:)

לגבי תצוגת שם השיר- שאלתי עבורך הרגע בסמס-הגברת אומרת שנראה לה שזה מציג, היא לא שמה לב לזה אף פעם.

להעביר שירים ותיקיות- אפשרי לדבריה.

בLG שלה לא מציג שם המתקשר על מסך הרדיו. במדריך למשתמש מופיעים מס' דגמי טלפונים שתומכים בכך. בעיקר אייפונים.

איכות השמע של הדיבורית (בשני צידי השיחה) - פשוט מעולה.

האמת- כל העניין הזה פתיר בקלות ע"י הצבת הטלפון עצמו במתקן איכותי על הדש.

450 ש"ח בזאפ. :)

תודה על הבירור! יכול לשאול אותה אם הנחיות של וויז עובדות ברמקולים כשהמוזיקה עובדת?

שם השיר כן חשוב לי לסטרימינג מאפליקציות למיניהן וגם שם המתקשר, אז אברר עם החנות לפני שאזמין באתר ואנבור קצת בחוברת של הדגם הספציפי הזה. גם אני עם LG, אולי זה גם תלוי ברום ספציפי/גירסת אנדרואיד.

לגבי הטלפון על הדש, אני עם זרוע קבועה ממוקמת נח ומסכימה כשזה נוגע לשם המתקשר, פחות לגבי שמות השירים כי ברגע שוויז פתוח כל דבר אחר דורש התעסקות מיותרת בטלפון.

זה מה שנורא אהבתי במוטורולה. פשוטה, קטנה ויעילה. חבל שלא מוכרים אותה יותר ואין אלטרנטיבה דומה. :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...