Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה בקלות ראש

שימו לב! השרשור הזה בן 2350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חבר'ה,

נסעתי בכביש 471 בנתיב השמאלי (היה עומס) לצורך עקיפה. לפתע הגיח מאחורי אופנוע והתחיל להבהב לי עם האורות שלו, כאילו הוא רוצה לעקוף, ללא שום סממן משטרתי כלל, בשניה שיכולתי לחזור לימני (כ5-10 שניות לאחר מכן), מה שאני עושה תמיד, חזרתי (עם איתות כמובן). לפתע הוא התקרב לצד של האוטו שלי (במהירות 90-100 קמ"ש) חיכיתי לראות מה הוא רוצה, חשבתי שאולי מדובר בפנצ'ר או משהו כזה, ואז תופס באובססיביות את הכיס של המכנסיים שלו כאילו הוא רוצה להראות לי משהו. הבנתי שהוא מנסה להראות שהוא שוטר. בכל אופן, לא היה לו שום סממן של משטרה, האופנוע רגיל לחלוטין, המכנס שלו נראה רגיל לגמרי, לא היה על מדים, שום מכשיר קשר או אפילו אקדח. סתם אדם על אופנוע. חשבתי שזה סתם איזה משועמם שמנסה לשלוט על הכביש ופשוט התעצבן או קינא ברכב שלי, בקיצור, לחצתי על הגז (בערך כ110 קמ"ש) והתרחקתי ממנו קצת כי לא רציתי שימשיך לסכן את כל המכוניות בכביש עם השטויות שלו.

ואז לפתע הגענו לרמזור והוא דפק לי על החלון, הוא אומר לי: "אתה לא רואה שאני שוטר?", אמרתי לו: "איך אני אמור לראות שאתה שוטר? בגלל שאתה מושך במכנסיים? לא הצגת לי תעודה, אין לך קטנוע משטרתי, אין לך צ'קלקה, אין לך מכשיר קשר ושום סימון משטרתי", אמרתי לו "תראה לי תעודה", הוא הוציא תעודה ואז ראיתי שהוא באמת שוטר, אמר לי לעמוד בצד ומיד הגיח ג'יפ פרטי לבן (קיה) לא מסומן מאחורי. הם דיברו חצי דקה ביניהם וממנו יצא שוטר עם מדים שביקש ממני רשיון ושאל אותי "למה אתה משתולל?".

יש להבהיר בצורה מוחלטת שהסיבה היחידה שבגללה לחצתי על הגז היא כדי להתרחק מהמשוגע על הקטנוע, אני מאלה שמאותתים אפילו ביציאה מחניה. אין פניה אחת בכל החיים שלי שבה לא אותתתי, אני לא תוקע את השמאלי בחיים ושומר על החוקים.

בקיצור אחרי ממש 15 שניות השוטר צילם את הרשיון בטלפון ואמר לי: "תקבל בדואר דו"ח על נהיגה בקלות ראש" וזהו, החזיר לי את רשיון ותוך 5 שניות הלך, בלי מילה נוספת, לא שאלו כלום, כל הסיפור לקח בדיוק דקה וחצי לכל היותר ונסענו משם. אגב, כשהשוטר בג'יפ והקטנוע יצאו מהמפרץ, הם לא אותתו והדביקו דוושה כאילו מדובר באחרוני הערסים, החוק לא חל עליהם ואף אחד לא יכול להביא להם דו"ח.

מה זה אומר דו"ח על נהיגה בקלות ראש? כי לפי שיטוט קצר באינטרנט זה לא סתם דו"ח אלא זימון לבית משפט, אבל מצד שני הוא אמר שאני אקבל דו"ח בפירוש. מצד שלישי, לא כתב לי דו"ח במקום או הרחיב, אגב, כל האינטרקציה מוקלטת, ברגע שעצרתי בצד מיד התחלתי להקליט.

בהקלטה שומעים את השוטר אומר: "למה אתה משתולל? אני מבין, הרכב וזה" כאילו מה שתפס את העין שלו זו העובדה שיש לי רכב יקר.

עריכה אחרונה על ידי שבלול
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהיגה בקלות ראש = הזמנה לדין+ נקודות.

נהיגה בחוסר זהירות = קנס + נקודות.

תחזור לכאן כשתקבל משהו

בשני המקרים קשה להתגונן נגד ההאשמות האלה, כי מדובר בתחושה סובייקטיבית של השוטר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרבית אופנועני המשטרה מצויידים במצלמת קסדה, כך שכנראה האירוע הוקלט על ידו. אם תקבל דו"ח, ותרצה להשפט/ תוזמן למשפט -תוכל לבקש לראות את חומר החקירה.

בנוגע ל"אי איתות ביציאה מהמפרץ והדבקת הדוושה לרצפה", כדאי לדעת ששוטר בתפקיד רשאי לעבור על כל תקנות התעבורה. אז כן,אפשר לומר שהחוק לא חל עליהם במקרה זה.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הסיפור נראה לי פישי, לא נתן לי שום דו"ח ביד, השוטרים לדעתי לא היו בכלל שוטרי תנועה, כל העניין ארך בערך דקה וחצי והוא רק צילם את הרישיון שלי בטלפון, זהו. בנוסף אמר שישלח "דו"ח על נהיגה בקלות ראש בדואר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי לך

אם תקבל תחזור לכאן

ייתכן שיצא דו"ח ייתכן שעד שהגיעו לתחנה כבר שכחו מכל הסיפור.

בעיקרון אם כן, הם מעבירים את הפרטים במה שנקרא דו"ח לבן לשוטרי משטרת התנועה ואלה מוציאים דו"ח / הזמנה לדין לפי המקרה אם הם חושבים כי בוצעה עבירה לכאורה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...