Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי A4 2005-2007

streicher_19
שימו לב! השרשור הזה בן 2350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחרונה עלה בדעתי לרכוש אאודי A4 מהדור הקודם קודם.. 2005-2007 (זה שאחרי המתיחת פנים שעשו בזמנו).

תמיד משום מה חיבבתי את הרכב הזה ואת הצורה שלו ולא אכפת לי שהמנוע שלו קצת חלשלוש.

בירור ביד 2 העלה שאפשר למצוא 05-06 באזור ה 20-25 אלף לפני מיקוח. אני מניח שאין ממש דרישה לרכבי יוקרה ישנים ואפשר להוריד עוד כמה אלפים.

מבחינת הרגלי הנסיעה שלי - אני תל אביבי, משתמש ברכב מעט מאוד יחסית. פעם בכמה ימים נוסע בתוך העיר, פעם בשבועיים שלושה נוסע לצפון. סה"כ לא יותר מ 6000-8000 קילומטר בשנה. כבר שנים רבות מאוד שיש לי יונדאי אלנטרה 2004 (היום עם 171,000 קמ) והיא נוסעת סבבה לחלוטין אבל נראה לי שבא לי לרענן ושיהיה לי אוטו קצת יותר נחמד ומאובזר.

אם מישהו מכיר את הדגם, אשמח לשמוע איך החיים איתו ואם ישנם סיפורי תלאות/ מחלות/ קלקולים

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

היה לי A4 שנת 2008 עם המנוע 2 ליטר (130 כ"ס)

בנסיעה זה אכן רכב כיפי עם הנדסת אנוש מעולה

מבחינת אמינות לי היו כמה בעיות חשמל (משהו שפרק את המצבר) ממסרים שהלכו ומאוור מזגן ששבק חיים ככה שזה לא הרכבים (לפחות שלי) הכי אמינים שיש וגם כל טיפול \ תיקון הוא לא מהזולים

(הרכב היה ברשותי מ 2011 עד 2014)

שוב נהנתי מכל רגע (כמעט) אבל צריך לקחת בחשבון הוצאות ( ייתכן שלא מבוטלות) מסביב למכיר הריכשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היתה 2002 עם מנוע 3.0 במשך יותר מ 6 שנים 2008-2015. נקנתה עם 100 אלף ק"מ ונמכרה עם 300 אלף ק"מ.

מדובר באותה צורה של השנתון שאתה מתייחס אליו.

הרכב היה מעולה מכל בחינה, בנוי בצורה איכותית במיוחד ושלי גם היתה חזקה מאוד וממש כיפית לנהיגה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Audi A4 3.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על הטיפים.

רכשתי איי 4 מודל 2008 שנראית נהדר ונוסעת מדהים. דרשה קצת אהבה במוסך רון, אבל עכשיו הכל טיפ טופ.

אמנם לא נעים תקלות, אבל סך הכל לא נשמע שיש איזה משהו נורא בעייתי. מסכים וכאלה.. אם חלילה יתקלקל, אזמין מאי ביי וכבר אבין איך להרכיב.

סך הכל נראה כמו אוטו מאוד מוצלח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...