Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זמן שיא במכירת רכב. האם היו לכם חוויות דומות?

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 2308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב 2012 היה לי A3 2.0T שנת 2009 שלא פורסמה למכירה בכלל. הרכב חנה באיקאה נתניה, שחזרתי לרכב חיכו לי שני בחורים ליד האוטו כמעט שעה כדי לדעת כמה אני רוצה על האוטו (לא אם אני רוצה למכור) פה לשם נמכר באותו יום - כולל מונית עד לבית על חשבונם.

במקומו נקנתה עוד A3 2.0T ספורטבק. בשנת 2015 פורסמה למכירה בשעה 07:00 לפני שיצאתי לעבודה, ב 09:00 הייתי עם הקונה בדואר להעברת בעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצד הקונה :

לפני שנתיים חיפשתי פוקוס אקובוסט, בלי לחץ, ישבתי על יד2 כל יום ובדקתי אם יש חדש. לידע כללי - נמכרו רק 20 רכבים כאלה בארץ. במוצ"ש פתאום עולה מודעה חדשה, יד ראשונה, 2012, 33K ק"מ, שחורה. מחירון לוי יצחק המשוקלל בזמנו היה 83K, פורסם ב-81.

מיד התקשרתי, ב-21:30 בערב, בחור צעיר מספר שזה רכב של אבא שלו, נכה צה"ל, שהוא מסיע אותו בו, האבא לא נוהג, ואחרי 3.5 שנים הוא צריך להחליף לחדש. הכל נשמע פיקס, שאלתי מה לגבי המחיר, הוא ישר התחיל להגיד שהוא יודע שזה קשה למכור רכב ידני ובלה בלה, והוא מוכן לרדת ל-75 (וזה בלי שהתווכחתי בכלל). הבנתי שיש לי פה מציאה אמיתית, אמרתי לו שמחר על הבוקר אני מגיע לראות את הרכב. הוא גר בראשון לציון ואני בחיפה.. נסעתי עם הרכב על הבוקר, ראיתי אוטו חדש לגמרי, הכל נקי, מתועד, אמרתי לו שהעיסקה סגורה במקום בלי בדיקה. עשינו זכרון דברים עם מקדמה של 2000 ש"ח. תוך כדי שאנחנו יושבים על הזכרון דברים יחד עם האבא, מתקשרים אליו אנשים ומציעים לו 80, הוא מתבאס קצת אבל לשמחתי הוא עמד בהסכם ויומיים אחרי זה הגעתי עם הכסף, בוצעה העברת בעלות ולקחתי את הרכב.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקסנט הקודמת של אבא שלי, רכב בן 3 שנים, 18 אלף ק"מ, שמורה כמו חדשה.

פורסמה פה בפורום ב 8 בערב, חצי שעה אחרי זה הודעה מחבר פורום, אל תמכור, מגיע מחר בבוקר עם אבא שלי, הרכב עבורו.

למחרת ב 8 בבוקר בוצעה העברת בעלות.

זה היה לפני 3 שנים, מה שאומר שהשבוע אעלה מודעה ל I25 שלו, בת 3, 18 אלף ק"מ, שמורה כחדשה :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ה- GTI שלי מכרתי בצורה די מצחיקה. התקשר בחור, אמר לי: "אני יורד מאופנוע ואמרו לי שיש לך GTI שמורה...". מי אמר? מה אמר? לא סיפר. הגיע, נסע, קנה.

גם את הג'ולייטה 170 הראשונה שלי בא לקוח שלי ואמר שהוא רוצה לקנות. הסטורית, אגב, גם את הקורסה שלי כסטודנט מכרתי למי ששם לי פתק. כל אלה, לא מקרים מעניינים.

המקרה הכי מעניין היה מכירת ה- רובר R25 האהובה שלי, לפני 10 שנים בערך. משהו שחשבתי שייקח הרבה מאוד זמן, נסגר תוך יומיים. באופן משעשע, הפרטיים שהתקשרו ניסו להוריד אותי במחיר יותר מסוחר שבא, עשה סיבוב, ולקח את הרכב. אחחח איזה רכב זה היה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרה הכי מעניין היה מכירת ה- רובר R25 האהובה שלי, לפני 10 שנים בערך... אחחח איזה רכב זה היה.

שכרתי פעם כזו באנגליה. מנוע 1.4, אם אני זוכר נכון. הסתובבתי איתה ביורק. תנוחת נהיגה לא נוחה. המנוע שר יפה במעלה הטורים ואחלה התנהגות כביש. אוטו נחמד מאוד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו HGT

לא באמת רציתי למכור אמרתי אני יפרסם במחיר יקר ויראה מה ההצעות שאני יקבל.

אחרי כמה ימים בא בחור מאשדוד לראות את הרכב התרשם, ואמר לי שידבר איתי.

יום רביעי קבענו לבדיקה, אחרי שלקח לנו בערך שעתיים וחצי לעלות את הרכב לדיינו כי הוא היה נמוך מידי

סגרנו על מחיר נמוך ב2000 שקל ממה שפרסמתי ומכרתי אותה לא בלב שלם.

עד היום אני מתבאס שלא השארתי אותה אצלי.

דייהטסו שרייד סדאן 97 sold

פונטו 2002 sold hgt

שברולט ספארק 2011 sold

פונטו ספייס 2002 16v 1.2 מונמכת מאוד ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרתי לחבר משפחה למכור את הרכב שלו.

מדובר בסזוקי אלטו 2010 יד ראשונה במצב מצוין.

פרסמתי מודעה ביד2 מאוחר בלילה ובשעות הבוקר פרסמתי פה באתר.

להפתעתי הרכב נכנס לבדיקה והמשיך לסגירת המכירה כבר בשעות הצהריים ביום שלמחרת.

פחות מ24 שעות מזמן הפרסום!

לרכב היו מתענינים רבים והוא נמכר לראשון שראה את הרכב במחיר מחירון.

מכרתי רכבים רבים בעבר אבל לא בכזאת מהירות.

מה הולך פה? האם זה עניין של מזל? שוק רותח לסוזוקי אלטו?

האם חוויתם מכירה כל כך מהירה בעבר?

מעניין לשמוע

לסוזוקי אלטו ספציפית יש שוק רותחח!

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי פעם כזו באנגליה. מנוע 1.4, אם אני זוכר נכון. הסתובבתי איתה ביורק. תנוחת נהיגה לא נוחה. המנוע שר יפה במעלה הטורים ואחלה התנהגות כביש. אוטו נחמד מאוד.

שלי היתה 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיזל?

לא. בנזין. היתה רכב זריז יחסית לזמנו, עם 9 שניות למאה ומאוד מאובזרת לזמנה. עוד שואף להביא מתישהו ZR אמיתית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
לסוזוקי אלטו ספציפית יש שוק רותחח!

בהחלט, ובמרכז אין הרבה למכירה ובמיוחד אוטומטיות - ועדיין הישראלים הם רוכשים נוראיים.

הייתה לי בעיה למכור כי המתנתי עד שיגיע אלינו הרכב החדש, היו לי הרבה שיחות, בסוף שני רוכשים הציעו הצעות בסדר בהתחשב במצב הרכב, ובבלאי הסביר, עד שנפגשתי עם איזה "סוחר" שגר בניין ממול - שעצבן אותי ממש והחלטתי להחזיק את הרכב עוד שנתיים בעצמי... חסכוני מאין כמוהו הרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מהצד השני: פניתי למוכר של רנו מגאן בת 12 מיד ראשונה עם ק״מ יחסית נמוך בין 2 ל5 דקות אחרי שהוא פרסם את המודעה.

חצי שעה - שעה אחרכך הרכב כבר היה בבעלותי

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שעברה פרסמתי 106 בערב שבת ולאחר שעה קבעתי עם בחור צעיר שבא לראות אותה למחרת וחתם איתי על זכרון דברים.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק משתנה מהרבה דברים.

ב 2010 מכרתי אלטו שנת 2010 בפחות משעה, הרכב עלה ליד 2, אחרי 3 דקות כבר היה טלפון הבן אדם אמר איפה אתה גר, אני מגיע.

הגיע ראה את האוטו השאיר צ'ק ויום למחרת עשינו העברת בעלות.

מאזדה ספיריט דור ראשון, 3 מכוניות כאלה עברו אצלי, כולן נמכרו תוך פחות משבוע.

פיאט פנדה 2005, נמכרה במחיר בדיחה תוך 3 שבועות.

סיאט איביזה 2003 נמכרה 40 אחוז מעל המחירון! תוך עשרה ימים.

ניסאן פרימירה נמכרה אחרי מעל חודשיים (הראשון שהתקשר היה גם זה שקנה)

בשורה התחתונה הכל שאלה של כמה המחיר אטרקטיבי לשוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מקפיץ קצת, אבל הייתי חייב: סיטרואן C5 (כן זו ההידרו-פנאומטית), בת 11 אבל מטופלת באופן קפדני ועם טסט לעוד חצי שנה (ועם כמה תאונות חזית מבעלים קודמים, גם זה חשוב).

פורסמה בפורום בשלישי בערב, ביד2 ברביעי בערב, נמכרה בשישי בבוקר:shock:. עדיין קצת מוזר לי.

בדיעבד, כנראה שהפורום מאוד עזר - הקונה אמנם הגיע מיד2, אבל כנראה התרשם מאוד לחיוב מהאינפורמציה שהיתה פה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...