Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדבקות התראה

שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הווה ידוע כי הדבקת מדבקות התראה על שמשת הרכב אינה חוקית.

הבנתי שהטענה והתואנה היא שמדובר בגרימת נזק לרכב. אבל למעשה אם ההדבקה היא על השימשה, אין נזק. מה שיש הוא טירחה של בעל הרכב לקרצף את המדבקה הזו שלאחר שהוסרה, לא נותרו סימנים. אז איפה פה הנזק?

ובכל מקרה, האיסור הוא מטעם איזה חוק? חוק כנסת, תקנות תעבורה?

ואם רוצים לערער על התקנה הזו - האם אפשר?

דרך אגב, בחיפוש קצר מצאתי כתבה מעניינת:http://www.takdin.co.il/Pages/Article.aspx?artId=4899121

עריכה אחרונה על ידי usafun
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ידוע" שהיא אינה חוקית? מישהו עמד למשפט פלילי על הדבקה?

והנה אפילו במשפט האזרחי שמצריך פחות ראיות נתת דוגמה שלא נפסק פיצוי לבעל הרכב.

לשאלת ה"נזק" באופן כללי נזק לא חייב להיות חומרי, תאורטית בעל הרכב יכול לתבוע על עלות הזמן שבזבז כדי להוריד את המדבקה. ואולי גם השקיע בקנית ממיס כלשהו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מקרה לגופו. יש מקרים בהם זה עלול להיות בתחום הפלילי (למשל היזק בזדון).

במקביל, נשאלת גם שאלת הסמכות - האם למי שהדביק את המדבקה המדוברת יש סמכות חוקית לכך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על המקרה הנפוץ, הדבקת מדבקה בודדת שמיועדת להוות מטרד למי שחנה בבריונות במקום שלא מיועד לכך.

סמכות? החוק מגדיר סמכות להדבקת מדבקות? זה משנה אם זה אזרח שחנו לו בחניה או עובד מטעם חברה? זה אקט אזרחי של מי ששטחו הוסג.

בהנחה שלא מדובר במקרה קיצון כזה או אחר, קשה לי לראות מקרים רבים שבכלל מגיעים לבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על המקרה הנפוץ, הדבקת מדבקה בודדת שמיועדת להוות מטרד למי שחנה בבריונות במקום שלא מיועד לכך.

סמכות? החוק מגדיר סמכות להדבקת מדבקות? זה משנה אם זה אזרח שחנו לו בחניה או עובד מטעם חברה? זה אקט אזרחי של מי ששטחו הוסג.

בהנחה שלא מדובר במקרה קיצון כזה או אחר, קשה לי לראות מקרים רבים שבכלל מגיעים לבית המשפט.

בקיצור,

אף אחד לא יכול לצטט לי כאן איזה חוק ו/או תקנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הווה ידוע כי הדבקת מדבקות התראה על שמשת הרכב אינה חוקית.

הבנתי שהטענה והתואנה היא שמדובר בגרימת נזק לרכב. אבל למעשה אם ההדבקה היא על השימשה, אין נזק. מה שיש הוא טירחה של בעל הרכב לקרצף את המדבקה הזו שלאחר שהוסרה, לא נותרו סימנים. אז איפה פה הנזק?

ובכל מקרה, האיסור הוא מטעם איזה חוק? חוק כנסת, תקנות תעבורה?

ואם רוצים לערער על התקנה הזו - האם אפשר?

דרך אגב, בחיפוש קצר מצאתי כתבה מעניינת:http://www.takdin.co.il/Pages/Article.aspx?artId=4899121

זכור לי מקרה שהיה במכון וינגייט שנהגת הדביקו לה מדבקה שיורדת רק בקירצוף עם סבון! תבעה את מכון וינגייט וזכתה , זה גם הגיוני :מישהו חונה בלתי חוקי במקום מסויים ? תזמין משטרה ,עירייה או גרר פרטי , אבל אל תשחית לו את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי מקרה שהיה במכון וינגייט שנהגת הדביקו לה מדבקה שיורדת רק בקירצוף עם סבון! תבעה את מכון וינגייט וזכתה , זה גם הגיוני :מישהו חונה בלתי חוקי במקום מסויים ? תזמין משטרה ,עירייה או גרר פרטי , אבל אל תשחית לו את הרכב.

אני אשמח לקבל הפניה לחוק שמתריע בענין.

אני מצאתי כתבה שמישהו תבע והפסיד, אתה מצאת כתבה הפוכה - זה רק מראה שהעניין לא מוסדר.

בכל מקרה, אני בדיעה שהדבקה על זכוכית אינה השחתה, כי אפשר להעלים את המדבקה (גם אם ביזע רב) בלי להותיר סימנים. לא צריך לקרצף עם שפכטל. חלק מההתראה היא שהמדבקה לא תרד בקלות.

הדבקה על פח הרכב - השם ישמור. להכניס לכלא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פועל לפי הגיון: גם אני חונה לא חוקי באיזה מקום ,אף אחד לא מסמיך אותך להדביק לי משהו על האוטו! כמו שכתבתי בהודעה קודמת ,אתה יכול לקרוא לפיקוח העירוני או למשטרה לתת דוח לרכב ,או להזמין גרר על חשבונך פרטי, ברגע שאתה מדביק משהו לרכב שלוקח יותר מדקה להוריד אותו:זה נקרא השחתת רכב ואתה צפוי לתביעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

אז הוא כתב

כאן לינק למקרה דומה בו השופטת זרקה את התובע מכל המדרגות

https://www.court.gov.il/NGCS.Web.Site/Viewer/NGCSViewerPage.aspx?DocumentNumber=ed7b4dc5fd6b47c4b98b3b575bf4d4d1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, הלינק שלך הוא כנראה מאתר "נט המשפט" שהכניסה אליו פרסונלית, כי הלינק לא נפתח.

אבל אספר לכם מדוע אני מציף את העניין הישן והחבוט הזה של הדבקת מדבקות לשמשת רכב.

בחניון שלנו, הסגור ע"י שערים חשמליים, יש תופעה כבר מספר שנים של בעלי רכבים שלמדו כי יש בחניון מקום חניה רב וחניות שאינן צמודות לדירות ויש כאלו שמתפלחים לחניון וחונים שם.

או שנכנסים אחרי רכב שנכנס לחניון, או שיש דיירים שנתנו להם את השלט לכניסה וכול'.

מכיוון שאינם מעזים לחנות בחניית דייר, הם חונים בכל מיני מקומות אחרים בחניון שלנו שהוא תת קרקעי. אבל אנחנו למדנו להכיר את הרכבים הזרים הללו ולאחר התרעה בהודעה מתחת לוישר אם זה לא עזר, אנו מדביקים מדבקה. המדבקה הזו הצליחה לגרש כבר 3 טפילים כאלו אבל יש עוד אחרים שמנסים.

ולכל אלו שאומרים שיש לפנות לרשויות החוק - הנה משהו שידהים אתכם:

"רשויות החוק" בעיר שלי מסרו כי לא יטפלו ברכבים החונים בחניון שלנו אם הפולש לא חנה בחניית דייר, קרי מבחינתם, זוהי אינה עבירה של הסגת גבול.. ואת האיוולת הזו דרשתי מהתחנה בכתב ואף קיבלתי!!! אז כמובן שגלגלתי את השאלה לפניות הציבור של המשטרה, הרי הדבר הזה לא הגיוני בעליל, ועל כך נאמר-

טוב שלא צריך את משטרת ישראל על עבירת רצח, כי הם עלולים לא לטפל בתואנה שלא כולם יודעים איזה מספר דיבר זה "לא תרצח"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לנט המשפט מספר התיק 7106-02-17.

שם תמצא את פסק הדין.

אתה יכול להיות רגוע ולהדביק מדבקות על חלון הנהג בדלת שמאל, בתנאי שמדובר במדבקה שניתנת להסרה תוך מאמץ לא רב.

בטח כאשר מדובר בחניה שאינה ציבורית!!

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי לך כבר לפני 4 הודעות ,אתה מצלם את הרכב (לפחות פעמיים, בשתי ימים שונים) מזמין גרר פרטי ,משלם לגרר , לוקח קבלה , הולך לתביעות קטנות ,פותח תביעה קטנה על עלות הגרר ,והוצאות נלוות נגד בעל הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה רע במדבקה עקשנית על הזכוכית מקדימה?

זה אמנם נבזי, אבל לחנות באופן לא קשר ולגנוב חניה זה לא נבזי?!

ואני מצרף עוד משהו שמצאתי בחיפוש באינטרנט - הנחיות הבטחון של הטכניון.

הנחיות בטחון - טכניון.JPG

ואני מפנה אתכם לסעיף 5 מהקובץ המלא הנ"ל. תוכלו למצוא בקישור שלהלן מי הנחה את הטכניון לפעול באופן שבו הוא קבע בתקנון שלו. - http://osh.net.technion.ac.il/files/2016/11/01-0203.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה רע במדבקה עקשנית על הזכוכית מקדימה?

זה אמנם נבזי, אבל לחנות באופן לא קשר ולגנוב חניה זה לא נבזי?!

ואני מצרף עוד משהו שמצאתי בחיפוש באינטרנט - הנחיות הבטחון של הטכניון.

[ATTACH=CONFIG]496505[/ATTACH]

ואני מפנה אתכם לסעיף 5 מהקובץ המלא הנ"ל. תוכלו למצוא בקישור שלהלן מי הנחה את הטכניון לפעול באופן שבו הוא קבע בתקנון שלו. - http://osh.net.technion.ac.il/files/2016/11/01-0203.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...