Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ישן קביל אזהרה כי יושמד על ידי העריה,אני רוצה אותו לעצמי,אם אקח אותו,זאת גניבה?

שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

על הרכב הודבקה מדבקה כי באים לא יוזז, יושמד על ידי העריה ב15.11.

לא הצלחתי לאתר בעלים.

אין לי חבר שוטר שיעזור.

בשכונה שהרכב נמצא לא מכירים את הבעלים.

אני רוצה את הרכב.

מה האופציות שלי?

יש מספרים על הרכב. הוא פתוח. דירדרו אותו למדרכה.

אני מכיר את הרכב מחודש אפריל הוא באותו מקום- אדמת כורכר. ביום שישי קיבלתי דיווח שדורדר למדרכה.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה לשאלה היא כן

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, אם הרכב פתוח היית מנסה לעזור (לעצמך) למצוא את הבעלים של הרכב, לפי מסמכים מזהים שיכולים להיות ברכב כמו רישיון רכב, תדפיס אשראי, מכתב או חשבונית.

בהצלחה.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שהעירייה משמידה רכב כל כך מהר. יגררו אותו למגרש גרוטאות כמו זה ואחרי כמה זמן ישתמשו בו לאימון כיבוי שריפה או שימכרו אותו. נסה לפנות לעירייה עם הצעה לרכוש את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שהעירייה משמידה רכב כל כך מהר. יגררו אותו למגרש גרוטאות כמו זה ואחרי כמה זמן ישתמשו בו לאימון כיבוי שריפה או שימכרו אותו. נסה לפנות לעירייה עם הצעה לרכוש את הרכב.

תן לי לחדש לך.

מגיע רכב עם מנוף בצורת עכביש מרים את הרכב מהגג, הורס ו תצורה,זורק אותו לתוך התא מאחור ונוסע. שלום ולהתראות.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה לשאלה היא כן

רגע חביבי.

אם זה גנוב, איך המדינה\משטרה נותנת לזה יד? אפילו בלוחות המודעות של קארזפורום תראה למכירה רכב ללא ניירת.

אז אם מישהו יקדים אותי, ויש לו מעט יותר ביצים ממני, הוא יגנוב את הרכב ונראה אותו עוד מעט זמן למכירה ללא ניירת?

בבקשה פוסט ישן שלי

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?574261-%D7%9C%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%9E%D7%94-%D7%96%D7%94-%D7%90%D7%95%D7%9C%D7%99-%D7%92%D7%A0%D7%95%D7%91&highlight=%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%A8%D7%AA

בבקשה פוסט 2:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?573189-%D7%9E%D7%92%D7%A8%D7%A9-%D7%A2%D7%A0%D7%A7-%D7%91%D7%91%D7%90%D7%A8-%D7%A9%D7%91%D7%A2-%D7%A2%D7%9D-%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91%D7%99-%D7%90%D7%A1%D7%A4%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%97%D7%9C%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%91%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%A2%D7%99-%D7%94%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%91&highlight=%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%A8%D7%AA

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר לפחות 5 רכבים יפים וכמעט חדשים (לרבות קופר S קבריו) שעומדים הרבה זמן באותו מקום וכבר יש עליהם הודעת פינוי של העיריה.

להערכתי אזרחים צרפתים שיש להם דירה ורכב בארץ וגרים בצרפת. הם מעמידים את הרכב בכחול לבן ליד הבית בתל אביב וטסים למספר חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לחדש לך.

מגיע רכב עם מנוף בצורת עכביש מרים את הרכב מהגג, הורס ו תצורה,זורק אותו לתוך התא מאחור ונוסע. שלום ולהתראות.

לדעתי הריסה היא רק לאחר מיצוי ההליך המשפטי או בחלוף פרק זמן שבו אף אחד לא בא לדרוש את הרכב או דיווח עליו כגנוב אחרי שנלקח ע"י העירייה. גם רכב נטוש הוא עדיין רכוש של מישהו (אלא אם כן זו ממש גרוטאה מפורקת\שרופה). ככה זה לפחות בעיר שאני גר בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
לדעתי הריסה היא רק לאחר מיצוי ההליך המשפטי או בחלוף פרק זמן שבו אף אחד לא בא לדרוש את הרכב או דיווח עליו כגנוב אחרי שנלקח ע"י העירייה. גם רכב נטוש הוא עדיין רכוש של מישהו (אלא אם כן זו ממש גרוטאה מפורקת\שרופה). ככה זה לפחות בעיר שאני גר בה.

דעתך לא נכונה.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גריטה 3.jpgגריטה.jpgגריטה2.jpg

בירושלים לא מעבירים את הרכב למגרש.

לי חבל שהאוטוביאנקי שעומדת לה כבר חצי שנה באיזור שכונת בקעה, תושמד בקרוב.

ואם אגע בה, אחשב כגנב.

חבל

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאתה מביא חצי קטעי עיתון

גם על פיהם כלי הרכב לא מושמדים אלא אם בעל הרכב מסכים לכך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,

אולי חוק השבת אבידה יבוא לעזרתו?

חוק השבת אבידה, תשל"ג-1973*

הגדרות

1. בחוק זה –

"אבידה" - מיטלטלין שאבדו לבעליהם, או שבנסיבות הענין יש להניח שיצאו משליטתם;

"בעל" לגבי אבידה - לרבות מי שזכאי להחזיק בה.

חובת המוצא

2. (א) המוצא אבידה ונוטלה (להלן - המוצא) חייב להשיבה לבעלה או להודיע עליה בהקדם למשטרה, זולת אם בנסיבות הענין יש להניח שבעל האבידה התייאש ממנה מחמת מיעוט שוויה.

(ב) הודיע המוצא למשטרה, רשאי הוא למסור לה את האבידה והוא חייב לעשות כן אם היא דרשה זאת ממנו.

אבידה שלא נתגלה בעלה

4. (א) קיים המוצא הוראות סעיף 2 ולא נתגלה בעל האבידה תוך ארבעה חדשים, יראו כאילו התייאש ממנה והמוצא יהיה לבעל האבידה; התקופה האמורה תתחיל מהיום שהודיע למשטרה על האבידה, ואם לא היה עליו להודיע כאמור בסעיף 2(א) - מיום מציאתה.

מוות לפשיסטים,

אוהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאתה מביא חצי קטעי עיתון

גם על פיהם כלי הרכב לא מושמדים אלא אם בעל הרכב מסכים לכך

אחזור ואגיד

בירושלים לא מופעלים הגררים עם הזרועות כמו שיש בתל אביב שהם מרימים את הרכב כמו מלגזה.

יש רק עכביש

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...