Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

stage 1 לפורד פוקוס 1.5 טורבו 2017

TZR84
שימו לב! השרשור הזה בן 2280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אחרי האכזבה שהייתה לי מהבלופין סופרציפס (אפשר לחפש בהיסטוריה ולראות) אני מחפש תוכנה stage 1 לאוטו.

הרכב פורד פוקוס 2017 מנוע 1.5 טורבו 150 כ"ס אוטומט.

ביררתי עם כמה מתקינים וסדנאות שהציעו תוכנות של br performence או etuners ואחרים.

אני מאוד נוטה לתוכנה של br performence (+קגמ10 +כ"ס40)אבל הבעיה היא שהייתי אצל 3 מתקינים, כולם השתמשו בתוכנה שנקראת CMD (שלהבנתי קוראת את המפה המקורית ומגבה אותה לפני הצריבה של התוכנה המשופרת) והתוכנה לא הצליחה לקרוא מהמחשב דרך חיבור OBDII את המפה המקורית. המפה המקורית גם לא הייתה בשרת של החברה בתור גיבוי. ככה שהפתרון שהציעו לי זה לפרק את המחשב של הרכב ולגבות ידנית דבר כמובן שיבטל לי את האחריות כי הרכב חדש אז סירבתי בתוקף.

בגלל הבעיה הזאת ולמרות הרצון שלי כן להתקין את התוכנה ולמרות שהיא סופר נפוצה באירופה אני לא יכול!. (בחיפושים בפורומים של פורד אירופה ואנגליה יש המון התקנות ולקוחות מרוצים מהמנוע המשודרג)

הייתי שמח לשמוע אם יש פתרון לבעיה הזאת או על מתקין במחיר סביר שיש לו דרך אחרת כן להתקין STAGE 1 בלי לפרק מחשב.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*BR-Performance does not have any official dealers in China, Russia, Israel, Tunisia or Algeria.

All centres in these countries under the name BR-Performance are counterfeit.

The use of counterfeit software might damage your engine.

מהאתר הרשמי של BR:

http://www.br-performance.com/langselect/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*BR-Performance does not have any official dealers in China, Russia, Israel, Tunisia or Algeria.

All centres in these countries under the name BR-Performance are counterfeit.

The use of counterfeit software might damage your engine.

מהאתר הרשמי של BR:

http://www.br-performance.com/langselect/

אז זה אומר בעצם, שכל מיני סדנאות מוכרות יותר ופחות בארץ, שמרכיבות את התוכנה הזו של BR, אתה אומר שעדיף להתרחק מזה? כי אני יודע שהם מתחברים עם חו"ל וכאלה, מורידים לוגים וכו'..עדיף לא לגעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה אומר בעצם, שכל מיני סדנאות מוכרות יותר ופחות בארץ, שמרכיבות את התוכנה הזו של BR, אתה אומר שעדיף להתרחק מזה? כי אני יודע שהם מתחברים עם חו"ל וכאלה, מורידים לוגים וכו'..עדיף לא לגעת?

אני לא אומר שום דבר, זה מה שBR אומרים. אבל אני יכול להגיד לך שאם אני נכנס לסדנא והיא מציעה לי BR, ואז אני נכנס לאתר של BR ורואה את ההודעה הזאת, אני לא חוזר לשם. סדנא שמכבדת את עצמה לא תעבוד פיראטית. אתה מדבר פה על סכנה של נזק של אלפי שקלים למנוע. מעדיף לקנות משהו מורשה ונבדק מאשר משהו שהוא לא מורשה.

בנוסף, סדנא שעובדת עם BR תקבל את מלוא העדכונים של התוכנה מתי שהיא מתעדכנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכל זאת יש רעיון למישהו לגבי פתרון? או שאני תקוע בנושא בגלל שבארץ האפשרויות מאוד מוגבלות ובחו"ל יש שיפורים כבר מ2015 למנוע הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי המחשב שונה בין ה1.6 ל1.5. זה גם מה שהסבירו לי בסופרציפס כשהבלופין לא עבד (למרות שזה אותו דגם של בלופין כביכול). יש איזשהו קושי לCMD לקרוא את המחשב הזה דרך OBDII לא ברור למה. מחשב של BOSCH.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תקוע בנושא בגלל שבארץ האפשרויות מאוד מוגבלות ובחו"ל יש שיפורים כבר מ2015 למנוע הזה...

ואולי הענין הוא לא במנוע, אלא בחסימות שביצעו החל משנה מסויימת לשינוי תוכנת המנוע? ועד שלא יהיה מי שיפרוץ את ההגנות, לא תוכל לבצע את מבוקשך (מה שמסביר אולי גם למה לא הלך עם הבלופין).

האם מצאת בחו"ל רכב משנתון חדש שעבר שדרוג כזה?

אם כן, האם שאלת שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי הענין הוא לא במנוע, אלא בחסימות שביצעו החל משנה מסויימת לשינוי תוכנת המנוע? ועד שלא יהיה מי שיפרוץ את ההגנות, לא תוכל לבצע את מבוקשך (מה שמסביר אולי גם למה לא הלך עם הבלופין).

האם מצאת בחו"ל רכב משנתון חדש שעבר שדרוג כזה?

אם כן, האם שאלת שם?

יש הרבה סרטונים ביוטיוב של הרכב עם התוכנה. גם מצאתי עדויות בפורומים של פורד באנגליה. בנוסף המון סדנאות מחול מציעות את השיפור ככה שהוא קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אני מעדכן לטובת זה שאם בעתיד מישהו יחפש לרכב זה לא יצטרך לעבור את החיפושים האינטנסיבים שעברתי בעקבות כך שאין מספיק ידע בנושא רכבי פורד. לטיונרים בארץ ברכבים שאינם VAG למיניהם ממש קשה משום מה.

השבוע הגעתי לסדנא מוכרת וותיקה במרכז (לא עושה פרסומות לא יודע אם אסור או מותר למרות שיצאתי מאוד מרוצה מהמקצועיות והשירות), שגם לא הצליחה להתקין תוכנה.

בעל הסדנא היה מספיק מקצועי כדי לעשות בירור ולא לשלוח אותי לדרך ואחרי שעשה מספיק טלפונים ומיילים לחו"ל נמצא כי הצריבה צריכה להתבצע דרך כבל עם מתאם מיוחד של פורד ועם כלי מקורי של פורד שנקרא iflash. למזלי היה להם את הנ"ל.

בשעה טובה הצליח לקרוא את המחשב ושלח את המפה המקורית לחו"ל להתאמה. המפה חזרה למחרת והגעתי להתקנה.

אני חייב להגיד שבהתחלה שלא הרגשתי בשינוי גדול למרות ההבטחות הגדולות לתוספת. בעל הסדנא ביקש שאסע לפחות 200 ק"מ בלי לחייב אותי בתשלום כדי שהמחשב יעשה אדפטציה. ובאמת כמה ימים אחרי התחלתי להרגיש שמשהו נפתח שם והתוצאה בהחלט הגיעה.

אני מאוד מרוצה מהתוכנה היא חזקה וליניארית ובלחיצה חזקה על הדוושה מרגישים את ההבדל בגדול.

יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, חדשות טובות! מותר ורצוי לפרסם את הסדנא לטובת מי שירצה ללכת בעקבותיך. מה עם בדיקת דיינו?

לא הייתי בטוח האם הפרסום מותר לפי חוקי הפורום. הסדנא זאת EA AUTOSPORT בבני ברק.

דיינו לא עשיתי מרגיש לי מיותר וגם יקר כי אני באמת מתחיל להרגיש שיפור. גם אני מקבל רק 90% ממה שהובטח זה עדיין יפה. (40 כ"ס ו10 קגמ).

המפה היא דרך טיונר בחו"ל שעובד כספק עם BR ככה שהיא תואמת BR להבנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...